Προς το περιεχόμενο

Ουκρανικά καταλύματα Airbnb νοικιάζονται από χρήστες σε μια προσπάθεια να υποστηριχθούν οικονομικά οι κάτοικοι


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, rifraf είπε

Αφού έτσι σε βολεύει να λες στον εαυτό σου..

Εγώ βλέπω ότι είσαι ανίκανος να κάνεις κάποιο ουσιώδες σχόλιο, παρά μόνο προσωπικές προσβολές.

Αυτή η φοτο που σε νευρίασε ψέματα είναι; και γιατί να φύγουν οι άνθρωποι από την χώρα τους; ότι θέλει ο καθένας πιστεύει και ψηφίζει. Προστατεύουμε και αυτούς που διαφωνούν μαζί μάς. Είναι δείγμα δημοκρατίας. Έτσι δεν λένε και οι Αμερικάνοι; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 284
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, cameranek είπε

Ναι αυτο το ξεχασα με τούς ξεφτιλες

Επεξ/σία από SPY_oo7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, ocelotgr είπε

Καλη η σοφιστεια σου, αλλα σιγουρα το προβλημα ειναι πολυ πιο συνθετο. Δεδομενων των συνθηκων βεβα, κ αν λαβεις υποψιν οτι η Ελλαδα δεν ειχε ποτε αποικιες (σε αντιθεση με τα πολλα αλλα κρατη της ΕΕ), μια χαρα catch up εχουμε κανει σε μισο αιωνα.

Ωστοσο, για να απαντησω κ στην κουφια καφενειακη σοφιστεια, αν εχω να διαλεξω στρατοπεδο, ξερω που θα το ριξω δαγκωτο.

Αν εσυ προτιμας το δικαιο της ζουγκλας, κανενα προβλημα, αλλα δεν ειμαι εγω αυτος που καταπιε αμασητη την προπαγανδα. Αν ομως αυριο μεθαυριο ο ισχυρος σου ζητησει κορη, μανα, γυναικα κ αδερφη γιατι απειλειται η ασφαλεια του, θα την δωσεις να υποθεσω?

Κ τελος, αν ειναι να γινουμε κρατος στα προτυπα του Βλαδιμηρου, χιλιες φορες κωλοχανειο.

Οι πιο δεινοι αποικιοκρατες της συγχρονης αρχαιοτητας ηταν ''Ελληνες"  παντως μαζι με ολους τους αλλους στην πορεια μεχρι και σημερα , απ'το Δημοτικο τα μαθαιναμε αυτα.Τωρα που ειπες 'κορη μανα γυναικα και αδερφη' μου ρθε φλασια τι παθανε οι Μηλιοι οταν αρνηθηκαν να συμμετασχουν στη Συμμαχια της Δηλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 minutes ago, rifraf said:

Αυτό στα αγγλικά λέγεται "cherry picking" και θα έλεγα ότι είναι κάτι όπου κατέχεις πάρα πολύ καλά. Οχι μόνο με μένα, αλλά και με όλους τους προηγούμενους συνομιλητές σου.

είναι τα posts που απευθύνεσαι σε εμένα σε σειρά. Το τι γράφεις σε εκθέτει, όχι εγώ.

Επεξ/σία από @11h
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναζιστικό τάγμα Αζόφ τρομοκρατεί τους κατοίκους της Μαριούπολης

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, cameranek είπε

ναζιστικό τάγμα Αζόφ τρομοκρατεί τους κατοίκους της Μαριούπολης

 

 

Και να ήθελε να φύγει δεν θα μπορούσε. Έχει επιστράτευση σε ηλικίες ως 60 ετών. Ο συγκεκριμένος το πιθανότερο είναι να είναι λιποτάκτης για αυτό και φοβάται.

2/10

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, G.TH. είπε

Και να ήθελε να φύγει δεν θα μπορούσε. Έχει επιστράτευση σε ηλικίες ως 60 ετών. Ο συγκεκριμένος το πιθανότερο είναι να είναι λιποτάκτης για αυτό και φοβάται.

2/10

και οσοι ειναι πανω απο 60 δεν πρεπει να φυγουν; ουτε οι γυναικες και τα παιδια; τι μας λες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ολα αυτα που λετε, δεν αρνουμαι οτι υπαρχουν και ουκρανοι ναζι εχω δει φωτογραφιες. Αφου το λενε και κατοικοι της περιοχης, επισης κατι παραπανω ξερουν.      ΥΓ. Εκανα λαθος πριν και δεν τσεκαρα καλα τις πηγες. Σορρυ αν εστειλα κατι που δεν ισχυει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, cameranek είπε

και οσοι ειναι πανω απο 60 δεν πρεπει να φυγουν; ουτε οι γυναικες και τα παιδια; τι μας λες...

Ας τους ανοίξουν δρόμο οι Ρώσοι.
Όταν βγήκε ο συγκεκριμένος στον ΣΚΑΙ δεν είχε αποκοπεί η Μαριούπολη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, adamv123 είπε

Καλα ολα αυτα που λετε, δεν αρνουμαι οτι υπαρχουν και ουκρανοι ναζι εχω δει φωτογραφιες. Αφου το λενε και κατοικοι της περιοχης, επισης κατι παραπανω ξερουν.      ΥΓ. Εκανα λαθος πριν και δεν τσεκαρα καλα τις πηγες. Σορρυ αν εστειλα κατι που δεν ισχυει. 

γιαυτο εβαλα και βιντεο απο το σκαι...

1 λεπτό πριν, G.TH. είπε

Ας τους ανοίξουν δρόμο οι Ρώσοι.
Όταν βγήκε ο συγκεκριμένος στον ΣΚΑΙ δεν είχε αποκοπεί η Μαριούπολη

αμα φυγουν οι αμαχοι τοτε δεν θα εχουν ανθρωπινη ασπιδα οι ναζοί, και θα φανε καλά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Shinji ikari είπε

Αυτή η φοτο που σε νευρίασε ψέματα είναι; και γιατί να φύγουν οι άνθρωποι από την χώρα τους; ότι θέλει ο καθένας πιστεύει και ψηφίζει. Προστατεύουμε και αυτούς που διαφωνούν μαζί μάς. Είναι δείγμα δημοκρατίας. Έτσι δεν λένε και οι Αμερικάνοι; 

Δυστυχώς, αν δεν μαθαίνουμε από την ιστορία μας είμαστε καταδικασμένοι να την ξαναζήσουμε. Η χώρα μας, είτε αρέσει ή όχι σε μερικούς βρίσκεται και θα συνεχίσει να βρίσκεται στην Ευρωπαϊκή ένωση και στη συμμαχία του ΝΑΤΟ. Οχι με τους Ρώσους, ούτε με τους Κινέζους.

Είσαι ελεύθερος να ψηφίζεις και να λες, ότι θες. Αλλά, εφόσον οι θέσεις σου είναι πέραν αντίθετες με τις θέσεις της χώρας σου και είσαι διατεθειμένος να τις εξωτερικεύσεις με τους υπόλοιπους συμπολίτες σου, τότε πρέπει να είσαι έτοιμος να δεχθείς τα πυρά.

Δεν θα γίνει η χώρα μας φιλορωσική όσο και να το θέλουν μερικοί φιλόρωσοι φωνακλάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, adamv123 said:

Καλα ολα αυτα που λετε, δεν αρνουμαι οτι υπαρχουν και ουκρανοι ναζι εχω δει φωτογραφιες. Αφου το λενε και κατοικοι της περιοχης, επισης κατι παραπανω ξερουν.      ΥΓ. Εκανα λαθος πριν και δεν τσεκαρα καλα τις πηγες. Σορρυ αν εστειλα κατι που δεν ισχυει. 

Δεν πειράζει. Εμείς Ελληνες είμαστε, έχουμε ήδη αρκετά προβλήματα ως χώρα, δεν θα έπρεπε να τσακωνομαστε για τους άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, @11h είπε

είναι τα posts που απευθύνεσαι σε εμένα σε σειρά. Το τι γράφεις σε εκθέτει, όχι εγώ.

Είπαμε, κούρασες φίλτατε. Επίσης, η αποψή σου δεν είναι δεδομένο όπως θα ήθελες να πιστεύεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...