Προς το περιεχόμενο

H96 Max+ 4K Ultra HD


serifos75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους μου χάρισαν αυτό το media player H96 Max+ 4K Ultra HD και ψάχνω βοήθεια για να το αναβαθμίσω διότι φοράει Android 8.1 και δεν είναι συμβατώ με πολλές εφαρμογές όπως netflix μπορεί κάποιος να με βοηθήσει ξέρω πως υπάρχει νέα αναβάθμιση που βγήκε το 2021 αλλά δεν την βρήκα, ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Screenshot_2022-03-05-20-19-50-04_c5e9df54579e079a02c8b2b4118820e8.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RK3328 επεξεργαστής;;; Χάρισε το και εσύ αλλού!

Αν όμως θέλεις να το προσπαθήσεις, κατέβασε το apk από εδώ, μετέφερε το στο μποξάκι με κάποιο usb και εγκατέστησε το τοπικά. Πρέπει να έχει κάποια εφαρμογή έτοιμη τύπου installer ή μέσω του file manager.

Αν η έκδοση έχει κάποιο πρόβλημα, απεγκατέστησε την και δοκίμασε παλαιότερη έκδοση πατώντας κάτω από το κουμπί DOWNLOAD που λέει See available APKs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν έχει πάντως πρόβλημα η εφαρμογή με παλαιότερα android. Μάλλον προσπαθούσες να εγκαταστήσεις την έκδοση με το λευκό εικονίδιο που είναι για android tv. Αυτήν η έκδοση μπαίνει μόνο σε μποξάκια όπως το xiaomi που είναι εγκεκριμένα από την netflix και όχι σε rooted όπως όλα τα "Κινέζικα".

Επίσης, μην περιμένεις να πάρεις ανάλυση πάνω από 720p από το netflix.

Επεξ/σία από micos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το περάσω και θα σου πω εντυπώσεις ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου 

Το κατέβασα και δεν δουλεύει, μήπως γνωρίζεις που μπορώ να κατεβάσω την καινούργια αναβάθμιση για αυτό το media player 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βάλε παλαιότερη έκδοση μήπως και δουλέψεις. Κατέβα στις εκδόσεις 7 μήπως και δουλέψουν. Εγώ στο μποξάκι που έχω με android 6 βλέπω με το apk στην έκδοση 6 -> https://www.apkmirror.com/apk/netflix-inc/netflix/netflix-6-7-1-build-28752-release/

Για ενημερώσεις, άστο καλύτερα. Αυτά τα μποξάκια συνήθως είναι να μην τα πειράζεις γιατί είναι πολύ εύκολο να μπρικάρουν στα καλά καθούμενα.

Επεξ/σία από micos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πρόβλημα το λειτουργικό του και κάνει τρελα διαφορά για αυτό θέλω να του περάσω την τελευταία αναβάθμιση βγήκε πέρσι τον Μάιο και διάβασα ότι πάει τέλεια μετά την αναβάθμιση, το netflix δεν  δουλεύει και τώρα σταμάτησε και το YouTube 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...