Προς το περιεχόμενο

Επιλογή σχολής personal training??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σας..νέος στη παρέα σας και θα μπω κατευθείαν στο ψητό...

Ενδιαφέρομαι να πάρω κάποια αναγνωρισμένη πιστοποίηση personal training με online μαθήματα...

Το επάγγελμά μου είναι άλλο αλλά επειδή έχω μεγάλη κλίση προς το κομμάτι του αθλητισμού και ειδικά του γυμναστηρίου θέλω να πάρω μια αναγνωρισμένη πιστοποίηση κυρίως για τον εαυτό μου αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις, γιατί όχι και να μπορώ να διδάξω σε κάποιο γυμναστήριο ή κ να κάνω personal σε δικό μου χώρο. Ξέρετε κάποια καλή σχολή? Έχω ακούσει για τη κραφτ και την afstudies αν τα λέω σωστά...Υπάρχει κάποιος με ανάλογη εμπειρία? Ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σου πω οτι με την καραντινα οι "personal trainers με δικο τους χωρο" εγιναν απειροι. Και μαλιστα οι περισσοτεροι ειναι αποφοιτοι τεφαα και με σεμιναρια αρα εχεις και τρομερο ανταγωνισμο. Σκεψου ποσο θες να χρεωνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, vaggos231 είπε

Εγω θα σου πω οτι με την καραντινα οι "personal trainers με δικο τους χωρο" εγιναν απειροι. Και μαλιστα οι περισσοτεροι ειναι αποφοιτοι τεφαα και με σεμιναρια αρα εχεις και τρομερο ανταγωνισμο. Σκεψου ποσο θες να χρεωνεις

Σίγουρα ναι…πιο πολύ για μένα θέλω να το κάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, xarhs1990 είπε

Καλημέρα σας..νέος στη παρέα σας και θα μπω κατευθείαν στο ψητό...

Ενδιαφέρομαι να πάρω κάποια αναγνωρισμένη πιστοποίηση personal training με online μαθήματα...

Το επάγγελμά μου είναι άλλο αλλά επειδή έχω μεγάλη κλίση προς το κομμάτι του αθλητισμού και ειδικά του γυμναστηρίου θέλω να πάρω μια αναγνωρισμένη πιστοποίηση κυρίως για τον εαυτό μου αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις, γιατί όχι και να μπορώ να διδάξω σε κάποιο γυμναστήριο ή κ να κάνω personal σε δικό μου χώρο. Ξέρετε κάποια καλή σχολή? Έχω ακούσει για τη κραφτ και την afstudies αν τα λέω σωστά...Υπάρχει κάποιος με ανάλογη εμπειρία? Ευχαριστώ...

αναγνωρισμένος θα είσαι μονο απο ΤΕΦΑΑ. οι αλλες σχολές δεν σου δινουν το δικαίωμα να εργαζεσαι ως γυμναστης, ακόμα κι αν σε προσλάβουν σε γυμναστηριο θα σε δηλώσουν ως γραμματέα ή βοηθιτικό προσωπικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...