Προς το περιεχόμενο

Βολτα στα ιαματικα λουτρα Ξανθης με vw t3 και a7iii


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους!

Ενα συντομο βιντεο με a7iii και tamron 28 75 f2.8 στο χερι ,στα βουνα της Ξανθης στα ιαματικα λουτρα.

Ειναι η 1η φορα που κανω χρηση ενως mist φιλτρου ,συγγεκρημενα το k&f pro mist 1/8.

Eδω το βιντεο

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, mallllias είπε

Καλησπερα σε ολους!

Ενα συντομο βιντεο με a7iii και tamron 28 75 f2.8 στο χερι ,στα βουνα της Ξανθης στα ιαματικα λουτρα.

Ειναι η 1η φορα που κανω χρηση ενως mist φιλτρου ,συγγεκρημενα το k&f pro mist 1/8.

Eδω το βιντεο

 

Αυτές οι εξορμήσεις είναι φοβερές,  νομίζω είναι ξεκάθαρο πως περάσατε όμορφα και φαίνεται πως ασχολήθηκες αρκετά και με το βίντεο.
Θα μιλήσω για 2 πράγματα που με ταλαιπώρησαν όσο το έβλεπα, πλάνα σου στο χέρι είναι πολύ κουνημένα, πρέπει λίγο να τα δουλέψεις και
η μουσική δεν ταιριάζει με το όλο consept. Θα προτιμούσα επίσης σε κάποια πλάνα και φυσικό ήχο για να νιώσω ότι ήμουν εκεί.

Έχει μήπως τραβήξει και κάποιες φωτογραφίες να μοιραστείς από την εξόρμηση;
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GQPhDFBI είπε

Αυτές οι εξορμήσεις είναι φοβερές,  νομίζω είναι ξεκάθαρο πως περάσατε όμορφα και φαίνεται πως ασχολήθηκες αρκετά και με το βίντεο.
Θα μιλήσω για 2 πράγματα που με ταλαιπώρησαν όσο το έβλεπα, πλάνα σου στο χέρι είναι πολύ κουνημένα, πρέπει λίγο να τα δουλέψεις και
η μουσική δεν ταιριάζει με το όλο consept. Θα προτιμούσα επίσης σε κάποια πλάνα και φυσικό ήχο για να νιώσω ότι ήμουν εκεί.

Έχει μήπως τραβήξει και κάποιες φωτογραφίες να μοιραστείς από την εξόρμηση;
 

Ναι ,ωραια ηταν...

Κ μενα δε μαρεσει να τραβαω στο χερι, αλλα στην παρουσα φαση ηταν αναγκαιο κακο! 

Φωτογραφιες τραβηξα πολυ λιγες ,εχω παει στην περιοχη αλλες 6-7 φορες στο παρελθον και εχω ηδη δλδ ..

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...