Προς το περιεχόμενο

Η CD Projekt RED ανακοίνωσε πως ένας νέος The Witcher τίτλος βρίσκεται υπό ανάπτυξη


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

9 ώρες πριν, adamv123 είπε

Πιστεύω θα το προσέξουν αυτό. Το witcher franchise τους έκανε γνωστους. Δεν τους παίρνει άλλο στραβοπατημα.

Μ'αυτά που κάνει η Sony τελευταία πουλώντας 80 ευρώ online only remakes παιχνιδιών με microtransactions για free to play οικονομία ανοιχτά μια μέρα μετα τα reviews μια χαρά είναι η CDproject. Ειδικά τώρα που διόρθωσε κατα πολύ τα bugs και την απόδοση στο Cyberpunk. 

Απλα με το επόμενο Witcher θα αφοσιωθούν πλήρως στο παιχνίδι και όχι σε δικιά τους μηχανή γραφικών απο την αρχη. Απο ιστορία, voice acting, world building, χαρακτήρες ήταν επιπέδου Witcher το Cyberpunk ετσι κι αλλιώς. Εγώ στο PC το καταευχαριστήθηκα day 1.

Επίσης πολύ πιο εύκολο είναι να φτιάξεις fantasy παιχνίδι παρά open world cyberpunk.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lost2 είπε

Μόνο μην το κάνουν 1st person (τους έχω ικανούς), έχουν μια τάση να χαλάνε τα καλά παιχνίδια όπως τα resident evil.

ότι να ναι... το resident evil 6 είναι ένα από τα καλυτερα της σειράς... επίσης επειδή δεν αρέσει σε εσένα δε σημαίνει ότι είναι κακό.Το immersive που προσφέρει το first person δε συγκρίνετε μακάρι κατά τη γνώμη μου να βάλουν και τα 2 σαν επιλογή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Tambas91 είπε

ότι να ναι... το resident evil 6 είναι ένα από τα καλυτερα της σειράς... επίσης επειδή δεν αρέσει σε εσένα δε σημαίνει ότι είναι κακό.Το immersive που προσφέρει το first person δε συγκρίνετε μακάρι κατά τη γνώμη μου να βάλουν και τα 2 σαν επιλογή

Άποψή σου, απλά όταν βγάζεις μια σειρά 3rd person δεν την αλλάζεις στη συνέχεια, όσο το αν δεν με άρεσε μόνο εμένα, άστο και για το 7 έχουν κατακλύσει με email την εταιρεία να το κάνει 3rd αλλά πάπαλα , για αυτό έβγαλαν game cheat που το κάνει 3rd και έτσι το παίζω και εγώ.

Και άλλο να τα βγάλουν σαν επιλογή άλλο μόνιμα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Neural_handshake είπε

η αναπτυξη δεν μας ενδιαφερει 

το ποσα χρονια θα ειναι σε beta testing ενω πωλειται κανονικα να μας πουν

κ ποια γενια κονσολων θα υποστηριζεται επισημα για να περιμενουμε την επομενη

Εγώ προτιμώ να θυμάμαι τα εξαιρετικά TW και TW3 παρά το Cyberpunk που πίσω από τα bugs ήταν ένα εξαιρετικό παιχνίδι και πλέον είναι σταθερό. Η επιλογή της Unreal Engine 5 και η συνεργασία με την ομάδα της δείχνει νομίζω ότι η CDProject έχει μάθει από τα λάθη της και το επόμενο TW θα είναι σαφώς σταθερότερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, kax54638 είπε

To Days Gone αναπτύχθηκε από την Bend ενώ το God Of War από την SIE Santa Monica.

OK επαναδιατυπώνω. Επρεπε να κραξουμε τo God of War επειδη το προηγουμενο game της Santa Monica ήταν το Kinetica

11 ώρες πριν, lost2 είπε

Μόνο μην το κάνουν 1st person (τους έχω ικανούς), έχουν μια τάση να χαλάνε τα καλά παιχνίδια όπως τα resident evil.

Tα Resident 7/8 παίζει να ηταν τα καλύτερα Resi απο το 4

1 ώρα πριν, lost2 είπε

Άποψή σου, απλά όταν βγάζεις μια σειρά 3rd person δεν την αλλάζεις στη συνέχεια, όσο το αν δεν με άρεσε μόνο εμένα, άστο και για το 7 έχουν κατακλύσει με email την εταιρεία να το κάνει 3rd αλλά πάπαλα , για αυτό έβγαλαν game cheat που το κάνει 3rd και έτσι το παίζω και εγώ.

Και άλλο να τα βγάλουν σαν επιλογή άλλο μόνιμα .

Με Metascore 86 (critics) kai 8 (user) το 7 και 83/8.4 το Village, αμφιβαλλω αν εχουν "κατακλύσει" την εταιρεια. Eπίσης το Resi 7 ειναι σε πωλήσεις το πιο πετυχημενο Resi ever και το Village επιασε τους στοχους της εταιρειας νωριτερα απο καθε αλλο της σειρας. Μην παρουσιάζεις την δική σου γνωμη, οσο σεβαστη και αν ειναι, ως παγκοσμια αληθεια. Για ονομα το mod για 3rd person στο nexus εχει ολα κι ολα λιγοτερα απο 7500 downloads

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, lost2 είπε

Άποψή σου, απλά όταν βγάζεις μια σειρά 3rd person δεν την αλλάζεις στη συνέχεια, όσο το αν δεν με άρεσε μόνο εμένα, άστο και για το 7 έχουν κατακλύσει με email την εταιρεία να το κάνει 3rd αλλά πάπαλα , για αυτό έβγαλαν game cheat που το κάνει 3rd και έτσι το παίζω και εγώ.

Και άλλο να τα βγάλουν σαν επιλογή άλλο μόνιμα .

Οκ έβγαλες σκάρτα τα 2 καλύτερα της σειράς επειδή δεν σου αρέσουν εσένα …μάντεψε και το tw3 έχει mod για first person που δίνει πολυ καλύτερο immersive…το 3rd δίνει αίσθηση περασμένων-παλαιωμένων τεχνικών τύπου silent hill ,δεν λέω καλα παιχνίδια αλλά πάμε παρακάτω ..όπως είπα άμα δεν είναι εξολοκλήρου 1st ας έχει τουλάχιστον και τις 2 επιλογές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/3/2022 στις 7:41 ΜΜ, christospvl είπε

Άκουσα ότι θα βγει μαζί με τα εγκαίνια στο μετρό Θεσσαλονίκης.

Ενταξει, κλαιω (και ειμαι απο Θεσσαλονικη)!:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...