Προς το περιεχόμενο

PC case


Lampis7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Lampis7 είπε

Άσπρο η Μαύρο ;;; Τώρα που γυρίζει...είμαι με το δάχτυλο στην σκανδάλη 😁😁

Αν εισαι με καθαρο χωρο το ασπρο παρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Lampis7 είπε

Άσπρο η Μαύρο ;;; Τώρα που γυρίζει...είμαι με το δάχτυλο στην σκανδάλη 😁😁

άσπρο να μην φαίνεται και σκόνη

Επεξ/σία από ICE-T
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για την περίπτωση του 500dx, δεν υπάρχουν περίπτώσεις που έχει σπάσει το τζάμι μόνο του. Μόνο ένα ποστ στο linus υπάρχει, το οποίο μάλιστα είναι σε thread που αφορά το  Dark Base Pro v2, και αναφέρει κάποιος ότι το ίδιο έγινε και σε αυτόν με το 500dx, το οποίο ελένχεται αν είναι αλήθεια και αυτό. Υπάρχει ακόμα ένα στο reddit, στο οποίο όμως δεν λέει αν έσπασε μόνο του ή αν έκανε λάθος ο poster. Που για να μην διαμαρτύρεται, μάλλον λάθος χειρισμού ήταν. 

Πάντως είναι πολύ δημοφιλές κουτί, επομένως λογικό να είναι ευκολότερο να βρει κανείς αστοχίες στο ιντερνετ. Μου φαίνετε παράξενο που υπάρχουν τόσα λίγα.

Επειδή το έχω πιάσει το glass που έχει, σε σχέση με κάτι άλλα κουτιά που παίζουν στην ίδια τιμή πάνω κάτω, μου φάνηκε πολύ ποιοτικό, χωρίς να φοβάμαι μην μου μείνει στο χέρι όσο το έβγαζα / έβαζα. Φυσικά, δεν το βίδωσα πίσω λες και βιδώνω μπουλόνια ζάντας... θέλει βίδωμα "τόσο όσο"... όπως και όλα άλλωστε. Τώρα, σχετικά με την τιμή του, είναι λίγο προσωπικό στον καθένα. Πληρώνουμε όλοι και το σκάλωμά μας με την ομορφιά, κάτι στο οποίο δεν μπορείς εύκολα να βάλεις τιμή. Εδώ βλέπουμε άλλες όμοιες συσκευές να έχουν μεγάλες διαφορές σε τιμή, απλά επειδή η μία έχει rgb που η άλλη δεν έχει... Δεν κατηγωρώ κανέναν, και εμένα μου αρέσει η καγκουριά:) 

Επεξ/σία από kogos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά παρήγγειλα το Corsair 4000D Airflow σε μαύρο χρώμα. Ευχαριστώ όλους για την κουβέντα, ο καθένας με τον τρόπο του με βοήθησε να καταλήξω επιτέλους 🤣 κάπου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Lampis7 είπε

Τελικά παρήγγειλα το Corsair 4000D Airflow σε μαύρο χρώμα. Ευχαριστώ όλους για την κουβέντα, ο καθένας με τον τρόπο του με βοήθησε να καταλήξω επιτέλους 🤣 κάπου. 

Μεγεια σου. Αν δεν έχεις ήδη, πάρε δύο τέτοιους να τους τοποθετήσεις μπροστά, βγάζοντας τον προεγκατεστημένο 120mm, τοποθετώντας τον στο επάνω μέρος αριστερά αν δεν έχεις υδροψυξη εκεί.

https://www.skroutz.gr/s/16754316/Arctic-P14-PWM-PST-Case-Fan-140mm-με-Σύνδεση-4-Pin.html

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...