Προς το περιεχόμενο

Αγορά από fruugo.gr μεγάλου αντικειμένου


philos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

Μια πολύ καλή φίλη ενδιαφέρεται να αγοράσει αυτό το κοτέτσι από fruugo.gr.

Είναι αξιόπιστο site να δώσεις τη VISA σου; Όταν λέει δωρεάν μεταφορικά, το εννοούν για τόσο μεγάλο αντικείμενο και μάλιστα με αποστολή προς Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, philos είπε

Καλησπέρα!

Μια πολύ καλή φίλη ενδιαφέρεται να αγοράσει αυτό το κοτέτσι από fruugo.gr.

Είναι αξιόπιστο site να δώσεις τη VISA σου; Όταν λέει δωρεάν μεταφορικά, το εννοούν για τόσο μεγάλο αντικείμενο και μάλιστα με αποστολή προς Ελλάδα;

Πού πάτε και τα βρίσκετε πάντως δεν μπορώ να το καταλάβω....

Άντε να πω πάλι τα ίδια...

Δεν υπάρχουν πουθενά στοιχεία της επιχείρησης.

Δεν θεωρώ ότι υπάρχει λόγος να κοιτάξεις κάτι άλλο...

Από την περιγραφή και μόνο που δεν βγάζει ούτε η Google στη μετάφραση τι λέει μπορείς να κατανοήσεις τη συνέπεια.

Επίσης με τέτοια τιμή ούτε το τα έξοδα αποστολής δεν φτάνουν...

 

Μφχ

4C5E90DD-7E8C-4FE3-A5B5-9ACDD56AB138.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Εγώ δυστυχώς έκανα τη βλακεία και αγόρασα πριν διαβάσω τις κριτικές ελπίζω να μην την πατήσει κάποιος άλλος διαβάστε πρώτα κριτικές και μετά αγοράστε ιδίως όταν πρόκειται να πληρώσετε έχασα τα λεφτά μου από τη fuego ούτε δέμα είδα ποτέ ούτε τα λεφτά μου πίσω.

Απατεώνες μεγάλη μαζεύουν από μικροποσά έως μεγάλα με όποιους πιάνεται κορόιδο όπως πιάστηκα και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τελικά δεν ψώνισα από εκεί, ευτυχώς.

Είναι sites που τα προωθούν σε facebook κτλ και πολλοί μπορεί να την πατήσουν αν ψάχνουν φθηνά πράγματα.

Και στη φίλη μου που το είχε βρει της το έχω ξεκόψει, γιατί κατά καιρούς που ξετρυπώνει κι άλλα παρόμοια και μου ζητάει να της κάνω παραγγελία. Μόνο ελληνικά καταστήματα και skroutz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 29/12/2022 στις 10:29 ΜΜ, Lena74 είπε

Εγώ δυστυχώς έκανα τη βλακεία και αγόρασα πριν διαβάσω τις κριτικές ελπίζω να μην την πατήσει κάποιος άλλος διαβάστε πρώτα κριτικές και μετά αγοράστε ιδίως όταν πρόκειται να πληρώσετε έχασα τα λεφτά μου από τη fuego ούτε δέμα είδα ποτέ ούτε τα λεφτά μου πίσω.

Απατεώνες μεγάλη μαζεύουν από μικροποσά έως μεγάλα με όποιους πιάνεται κορόιδο όπως πιάστηκα και εγώ.

Πάντως φίλε μου νομίζω ότι αν κάνεις αμφισβήτηση συναλλαγής (από τη στιγμή που πλήρωσες με VISA/MASTER) στην τράπεζά σου, ίσως να πάρεις τα χρήματά σου πίσω. Το έχω κάνει με αντίστοιχο απατεώνα online και μετά από διαδικασίες 2-3 μηνών που έκανε η τράπεζα μετά από αίτησή μου, πιστώθηκε όλο το ποσό στην κάρτα μου.

Έχεις περιθώριο 60 ημέρες από τη συναλλαγή για την αμφισβήτηση. Αξίζει τον κόπο να το κοιτάξεις...

Αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες, στείλε πμ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα. Έχω ακουσει τα χειρότερα για την fruugo και να πω την αλήθεια όταν παράγγειλα κάτι τα λεγόμενα της παρεας με φοβισαν αρκετα. τελικά έκανα την παραγγελία στις 20 Φεβρουαρίου και το δέμα μου ήρθε στις 1 Μαρτίου με την Γενική ταχυδρομική. Πάρα ππολύ γρήγορα και παράδοση στο σπίτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απατεώνες! Παρήγγειλα αποκριάτικη στολή για την κόρη μου στις 19/1/23, μου έδωσαν εκτιμόμενα χρόνο παράδοσης 31/1 - 13/2, στις 14/2 δεν είχε φύγει ακόμα από Κίνα, τους ζητάω ακύρωση, με αγνοούν, ξεκινούν την αποστολή στις 15/2, φτάνει σε μένα 28/2 (αφού έχουν τελειώσει οι αποκριές!), τους ζητάω να επιστρέψω τη στολή και να μου επιστρέψουν τα χρήματα, το αρνούνται λέγοντας ότι τα έξοδα επιστροφής είναι πολλά και καλύτερα να κρατήσω τη στολή γιατί είναι μοναδικό κομμάτι και φοριέται οποτεδήποτε!😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Στις 1/3/2023 στις 11:31 ΜΜ, giovani64 είπε

Καλησπέρα. Έχω ακουσει τα χειρότερα για την fruugo και να πω την αλήθεια όταν παράγγειλα κάτι τα λεγόμενα της παρεας με φοβισαν αρκετα. τελικά έκανα την παραγγελία στις 20 Φεβρουαρίου και το δέμα μου ήρθε στις 1 Μαρτίου με την Γενική ταχυδρομική. Πάρα ππολύ γρήγορα και παράδοση στο σπίτι. 

Καλησπέρα, μπορώ να σε ρωτήσω αν το προϊόν που αγόρασες από την fruugo & σου παραδόθηκε από την Γενική Ταχυδρομική είχε δασμούς?  Εχω αγοράσει κάτι από την fruugo κ το περιμένω κ δεν ξέρω αν πρέπει να πληρώσω δασμους από τελωνείο - ή είναι απλά το ποσό που χρεώθηκε στην κάρτα σου κ ανέγραφε το invoice που σου έστειλαν από την fruugo 

Σε ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 Παραγειλα από τη fruugo πλήρωσα με PayPal , την άλλη μέρα έλαβα μύνημα από fruugo ότι το προϊόν δεν υπάρχει πλέον και μου επιστρέφουν τα χρήματα . Στο 24ωρο έρχεται επιβεβαίωση από PayPal για την επιστροφή.  Φυσικά ήταν μια δοκιμαστική προσπάθεια από μέρους μου να γνωρίσω το συγκεκριμένο κατάστημα.αν βάλει με αντικαταβολή μπορεί να ξαναπροσπαθήσω.βιζα με το παρόν καθεστώς ούτε λόγος να γινεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 27/3/2022 στις 6:18 ΜΜ, philos είπε

Καλησπέρα!

Μια πολύ καλή φίλη ενδιαφέρεται να αγοράσει αυτό το κοτέτσι από fruugo.gr.

Είναι αξιόπιστο site να δώσεις τη VISA σου; Όταν λέει δωρεάν μεταφορικά, το εννοούν για τόσο μεγάλο αντικείμενο και μάλιστα με αποστολή προς Ελλάδα;

Τσιγγάνοι και γύφτοι από την Κίνα είναι το σκατο σαΐτ με μια έδρα στο Λόντον και έτσι γδέρνουν κόσμο οι κίτρινες κατσαρίδες!!! Ματάκι πόρτας και δεν έχει μπαταρία πρέπει να το συνδέσω και με παροχή ρεύματος. χαχαχαχα μην ψωνίσει κάνεις παιδιά είναι απάτη οι κιτρινιαρηδες!!!

16971296906473022717658590328669.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Στις 27/3/2022 στις 6:18 ΜΜ, philos είπε

Καλησπέρα!

Μια πολύ καλή φίλη ενδιαφέρεται να αγοράσει αυτό το κοτέτσι από fruugo.gr.

Είναι αξιόπιστο site να δώσεις τη VISA σου; Όταν λέει δωρεάν μεταφορικά, το εννοούν για τόσο μεγάλο αντικείμενο και μάλιστα με αποστολή προς Ελλάδα;

Καλησπέρα κι από εμένα έκανα παραγγελία και εγώ κ ο σύζυγος ήρθε ο,τι παραγγείλαμε. Και μέιλ μας έστειλαν να μας απαντήσουν και όλα καλά και παρακολουθήσει τις παραγγελίας είμαι πολύ ευχαριστημένη! Δεν ήταν μεγάλα αντικείμενα αυτά που παραγγείλαμε ήταν βιταμίνες το προτείνω !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...