Προς το περιεχόμενο

New iOS 15.4.1 & macOS 12.3.1


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Κυκλοφόρησε νέο update για iphones, iPads, AppleWatches & macOS με bug fixes και zero-day exploits.

Επίσης επιτέλους σε ρωτάει πλέον αν θέλεις να κάνεις το update μέσω mobile data οπότε δεν χρειάζεται να ψάχνεις wifi! :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βάλατε;

λύνει πραγματικά τα θέματα με την μπαταρία;

έχει προκύψει κανένα άλλο θέμα;

εγώ είμαι ακόμα σε 15.3.1 και δεν έβαλα το 15.4 λόγω των θεμάτων που διάβασα για την μπαταρία

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα παιδια ! Ειμαι νέος στο γκρουπ κ στη φάση iPhone από android.
Έχω το iPhone 13 το απλό 10 μέρες κ μου λείπουν κάποια πράγματα απ' το παλιό μου τηλ.  Για παράδειγμα ηχογραφηση κλήσεων, οθόνης, διπλή εφαρμογή Facebook, long exposure φωτογραφίες (αγόρασα το camera+) έχετε βρει λύσεις για αυτά;

Επίσης εφαρμογές που παρουσιαζουν στο youtube δεν είναι διαθέσιμες στο  App Store.. 

(Είναι απίστευτο που κάποιες εφαρμογές απαιτούν πληρώμη με τη βδομάδα δηλαδή να πληρώνεις κάθε βδομάδα χρήματα για τη χρήση μιας εφαρμογής ... Έλεος..)

Επεξ/σία από kisto
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • Super Moderators
14 hours ago, gousias said:

Υπάρχει εκτίμηση πότε αναμένεται iOS15.5 και macOS12.4;

Συνήθως μια εβδομάδα περίπου μετά από τη στιγμή που θα δεις πως βγήκε η RC έκδοση μετά τις beta. Λογικά θα έρθει προς το τέλος Μαΐου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε πλέον πρόβλημα με metadata photo & video, τα οποία όταν αποστέλλονται από iOS σε macOS, δεν εμφανίζουν την πραγματική ημερομηνία δημιουργίας (aka λήψης φωτο ή βίντεο), αλλά την ημερομηνία που δημιουργήθηκε το αρχείο στο mac;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...