Προς το περιεχόμενο

Η Audi φρόντισε να υπενθυμίζει στους ιδιοκτήτες των οχημάτων της ότι δεν αγόρασαν τον… τριζωνικό κλιματισμό


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγορά αυτοκινήτου 2030.

Μήνυμα στο κινητό κάποια black friday: Προσφορά μονο για σήμερα ενεργοποίηση οπίσθιου κλίματισμου μονο με 100€!

Τυχαία ημέρα, μυνημα: Μονο για σήμερα έχτρα προσφορές για το αυτοκίνητο σας! Στειλτε KAVOURAS  στο  666 και κερδιστε υποστήριξη mp4 στο ηχοσυστημα σας! Στειλτε SKROUTZ και παρτε υποστήριξη android auto 15.12 μονο με 99.99€! 

Στείλτε EATMYDUST και κερδίστε 10 επιπλέον άλογα για 1 μηνα!! 

Επεξ/σία από oldnew
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μου φαίνεται κάπως πάντως που σε αυτή την κατηγορία τιμής είναι έξτρα ο συγκεκριμένος κλιματισμός. Μιλάμε για αυτοκίνητα γύρω στα 50.000 ευρώ κόστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, hln3 είπε

Μου φαίνεται κάπως πάντως που σε αυτή την κατηγορία τιμής είναι έξτρα ο συγκεκριμένος κλιματισμός. Μιλάμε για αυτοκίνητα γύρω στα 50.000 ευρώ κόστος

https://prislister.audi.dk/q4 e-tron

το φουλ έξτρα 

478.000 Κορόνα Δανίας ισούται με
64.273,31 Ευρώ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, hln3 είπε

Μου φαίνεται κάπως πάντως που σε αυτή την κατηγορία τιμής είναι έξτρα ο συγκεκριμένος κλιματισμός. Μιλάμε για αυτοκίνητα γύρω στα 50.000 ευρώ κόστος

Σε αυτά τα αυτοκίνητα, και συγκεκριμένα σε αυτή την εταιρεία, όλα τα πληρώνεις. Στο Q5 ακόμα και ο φωτισμός πχ στα ρυθμιστήρια των αεραγωγών, το φως στα πόδια κτλ ήταν έξτρα... 

Οσον αφορά στο hardware πράγματι υπάρχει και δεν ειναι ενεργοποιημένο. Σε εμένα ήθελαν 600 ευρώ για bluetooth τότε (βέβαια έβαζαν και κάποια καλώδια για φόρτιση κτλ).... Το πήρα χωρίς και έσκασα 80 ευρώ στην Kufatec και πήρα ένα dongle, και το ξεκλείδωσε....

Ασε που οι καραγκιόζηδες σου λένε οτι αν δεν το αγοράσεις εργοστασιακό, δεν στο βάζουν μετά.. τουλάχιστον τότε που το πήρα εγώ...

Για τα λάδια, τους προβληματικούς κινητήρες, αφήστε, δεν σχολιάζω καν....

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, nkarama είπε

Σε αυτά τα αυτοκίνητα, και συγκεκριμένα σε αυτή την εταιρεία, όλα τα πληρώνεις. Στο Q5 ακόμα και ο φωτισμός πχ στα ρυθμιστήρια των αεραγωγών, το φως στα πόδια κτλ ήταν έξτρα... 

Οσον αφορά στο hardware πράγματι υπάρχει και δεν ειναι ενεργοποιημένο. Σε εμένα ήθελαν 600 ευρώ για bluetooth τότε (βέβαια έβαζαν και κάποια καλώδια για φόρτιση κτλ).... Το πήρα χωρίς και έσκασα 80 ευρώ στην Kufatec και πήρα ένα dongle, και το ξεκλείδωσε....

Ασε που οι καραγκιόζηδες σου λένε οτι αν δεν το αγοράσεις εργοστασιακό, δεν στο βάζουν μετά.. τουλάχιστον τότε που το πήρα εγώ...

Για τα λάδια, τους προβληματικούς κινητήρες, αφήστε, δεν σχολιάζω καν....

Αυτή είναι η μαγκιά όμως, βγάζουν λεφτά απ' όπου μπορούν και είναι απ' τις πιο πετυχημένες εταιρίες. Καλά κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ideal09 είπε

Αυτή είναι η μαγκιά όμως, βγάζουν λεφτά απ' όπου μπορούν και είναι απ' τις πιο πετυχημένες εταιρίες. Καλά κάνουν.

Απο την στιγμή που πληρώνεις ένα premium αυτοκίνητο 60 χιλιάρικα, δεν γίνετε να σου λένε πλήρωσε για τα φωτάκια... Δηλαδή είναι ξεφτίλα... τι πληρώνω δηλαδή με τα 60? τα σίδερα? 

Θυμάμαι μου έδωσαν 3 σελίδες πυκνογραμένο πίνακα με τα έξτρα... Με την βασική έκδοση έλεγες ότι οδηγούσες αυτοκίνητο των 90's....  και ας πλήρωνες 60 χιλιάρικα..... 

 

Τέσπα, την συμβουλή μου και την γνώμη μου την έχω πει αλλού.. Μακριά απο αυτή την βρωμοεταιρεία... Θέλετε premium Γερμανικό? ηγαίνετε στις άλλες 2... Αλλιώς καλύτερα σε κάποιον άλλο ευρωπαίο.... 

 

3 λεπτά πριν, thodorisgtir είπε

ΕΝΑ patch update και χρησομοποιείς τον εξοπλισμό :)

 

Μόλις σε βάλουν πάνω στο ETKA, τα χάνεις όλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, nkarama είπε

Απο την στιγμή που πληρώνεις ένα premium αυτοκίνητο 60 χιλιάρικα, δεν γίνετε να σου λένε πλήρωσε για τα φωτάκια... Δηλαδή είναι ξεφτίλα... τι πληρώνω δηλαδή με τα 60? τα σίδερα? 

Θυμάμαι μου έδωσαν 3 σελίδες πυκνογραμένο πίνακα με τα έξτρα... Με την βασική έκδοση έλεγες ότι οδηγούσες αυτοκίνητο των 90's....  και ας πλήρωνες 60 χιλιάρικα..... 

 

Τέσπα, την συμβουλή μου και την γνώμη μου την έχω πει αλλού.. Μακριά απο αυτή την βρωμοεταιρεία... Θέλετε premium Γερμανικό? ηγαίνετε στις άλλες 2... Αλλιώς καλύτερα σε κάποιον άλλο ευρωπαίο.... 

 

Μόλις σε βάλουν πάνω στο ETKA, τα χάνεις όλα....

Αν μπορούσαν να το κάνουν όλες οι εταιρίες θα το έκαναν. Γι αυτό η hyundai πασχίζει να πιάσει τις μεγάλες δίνοντας σε καλύτερη τιμή παραπάνω χαρακτηριστικά, 5 χρόνια εγγύηση σε σχέση με τα 2 (αντε 4) της VW. Για σένα τα λαμπάκια είναι ξεφτίλα, και βασικά είναι ξεφτίλα, αλλά για την audi μεταφράζεται σε πολλά χιλιάρικα, και εφόσον μπορεί να το κάνει, δεν έχει κανένα λόγο να μην το κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, ObeyWario! είπε

‘Ένα τέτοιο παράδειγμα βλέπουμε χάρη σε ένα σύντομο βίντεο που τράβηξε ο ιδιοκτήτης ενός Audi Q4 E-Tron το οποίο ανάρτησε στο subreddit «Mildly Infuriating» και το οποίο έλαβε περισσότερες από 110.000 θετικές ψήφους και περισσότερα από 6.000 σχόλια.

 

 

Ότι έγινε viral στα social media ξέχασε να γράψει ο αρθρογράφος

Είναι και άλλος ή μόνο εμένα με έχει κουράσει ότι πλέον τα πάντα τα μετράμε με  followers, shares, likes & comments;

Πάρε ένα like από εμένα λοιπόν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

Απο που προκύπτει ότι υπάρχει ο εξοπλισμός αλλά δεν έχει ενεργοποιηθεί;

Από το ότι σου δίνει τη δυνατότητα να τον ενεργοποιήσεις ηλεκτρονικά από το store της εταιρίας και με το που πληρώσεις λαμβάνεις την λειτουργικότητα σε ένα software update. Αν σκεφτείς ότι οι ζώνες είναι ηλεκτρονικά ρυθμιζόμενες, ο συγχρονισμός τους είναι μια ρύθμιση που υπολογίζω πως θέλει πέντε γραμμές κώδικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...