Προς το περιεχόμενο

Στον πάγο το πρόγραμμα διπλασιασμού ταχύτητας ευρυζωνικών συνδέσεων της Cosmote


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτή είναι η κατάντια του ανταγωνισμού στην ελλάδα ... 33ε?????? έχετε ακούσει μια φράση και απο την μύγα ξύγκι ? με αυτούς του παρόχους αύτα μας αξίζουν 

και δυστυχώς δεν υπάρχει και εναλλακτική λύση στα ελληνικά καρτέλ 

Αναφορά σε κείμενο

 

με τους εναλλακτικούς παρόχους να αναφέρουν το αυξημένο κόστος της όλης διαδικασίας. Συγκεκριμένα το κόστος αναβάθμισης μια adsl σύνδεσης "24mbps" σε VDSL 50 Mbps, συμπεριλαμβανομένου των εργασιών μετάβασης από τα αστικά κέντρα στις υπαίθριες καμπίνες, υπολογίζεται περίπου στα 33 ευρώ, και το οποίο τη στιγμή αυτή αναλαμβάνει εξ' ολοκλήρου ο πάροχος. 


 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι όσο ήμουν στο 2nd της VF και τους έδωσα την είδηση για τον διπλασιασμό της γραμμής, όλη η ομάδα του 2nd (agents & team leaders/supervisor) χάρηκαν!
Αλλά άλλο το τεχνικό team και άλλο το team που έκανε αυτήν την κίνηση...
Βέβαια εγώ σαν τεχνικός είχα την απορία με τις τόσες γραμμές που μας έδινε ο ΟΤΕ ως ΑΠΕΠ (Αδυναμία Παροχής Επιλεγμένου Πακέτου) πως θα το υλοποιούσαν αυτό;
ΑΠΕΠ για όσους έχουν ακούσει τον όρο πάει να πει ότι όσο πιάσετε sync πάει να πει ότι τόσο θα έχετε ανεξαρτήτος παρόχου

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν έχω καταλάβει ποιοι δικαιούνται την αναβάθμιση. Έχω 50άρα σύνδεση στην Θεσσαλονίκη, το δικτυο υποστηρίζει έως και 200άρα παρόλα αυτά δεν αναβαθμίστηκα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα από 24άρα μου το πήγαν σε 50άρα. Σε 4 μήνες που θα πρέπει να κάνω ανανέωση θα μου πουν και την λυπητερή./ Το πρόγραμμα που είχατε δεν διατίθεται πλέον και πρέπει να πληρώσετε το νέο αναβαθμισμένο πακέτο.........χαχαχαχαχαχα κλασικός Cosmote

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jtsarnas είπε

Στην αντεπίθεση η Vodafone προτείνει διπλασιασμό της τιμης αντί για τη ταχύτητα🤪🤪🤪

Εγω ξερω οτι ο ΟΤΕ ειναι ο πιο ακριβος....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, koutport είπε

Γιατι προφανως ο οτε αναιρει οτι εχει ανακοινωσει...

τι αναιρεί λέει? εγώ βλέπω μόνο μία κατσίκα. τίποτα άλλο!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...