Προς το περιεχόμενο

Asus z270A ddr4 4000mhz παιζει;


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Boy100 είπε

Πειτε αν παίζει αυτές τις μνημες; ξερει καποιος;

20220423_213544.jpg

20220423_213554.jpg

Γιατί να θες τόσο γρήγορες μνήμες σε μια πλατφόρμα που δεν πρόκειται να επωφεληθεί από μνήμες ανω των 3200 (για να μην πω 2666).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

Γιατί να θες τόσο γρήγορες μνήμες σε μια πλατφόρμα που δεν πρόκειται να επωφεληθεί από μνήμες ανω των 3200 (για να μην πω 2666).

Το θέλω επειδή έχω χρημα και θελω να ναι τούμπανο. Ολα τα παιζει Ααα.

Αλλο ρώτησα ομως και πάλι θα με μπλοκαρετε.

Αυτές θα παίξουν επανω; επειδή ειναι 4000.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα έχεις χρήμα και θέλεις να είναι τούμπανο, πάρε καμιά μητρική της προκοπής. Εκτός του ότι δε θα έχει καμία αντιληπτή διαφορά στις επιδόσεις, δε θα πάρεις απάντηση εμπειρίας γιατί κανένας δεν έπαιρνε τέτοιες μνήμες για να τις συνδυάσει με μητρική της σειράς. Θα πόνταρα στο ότι δε θα δουλέψουν στα 4000, ειδικά από τη στιγμή που το λέει και στα specs.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Boy100 είπε

Το θέλω επειδή έχω χρημα και θελω να ναι τούμπανο. Ολα τα παιζει Ααα.

Αλλο ρώτησα ομως και πάλι θα με μπλοκαρετε.

Αυτές θα παίξουν επανω; επειδή ειναι 4000.

Αδερφέ άμα έχεις χρήμα άλλαξε πλατφόρμα και πάρε ddr5 8000mhz 

Τώρα άμα θες τα 2 έξτρα fps στο λολ που θα σου δώσουν οι συγκεκριμένες στην συγκεκριμένη πλατφόρμα παρτες τι να σου πω , το πολύ πολύ άμα δεν παίξουν τις γυρνάς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα σε δουλεψουν στο τούμπανό σου πανω απο τα 3200 θα σε κανω δωρο ενα υπολογιστη τουμπανιάρικο επειδη εισαι άπλας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, triplex1 είπε

Αμα σε δουλεψουν στο τούμπανό σου πανω απο τα 3200 θα σε κανω δωρο ενα υπολογιστη τουμπανιάρικο επειδη εισαι άπλας

Ετσι θα παίξουν και θα κάνουν malossi τα ddr6 σας.

Το θέλω επειδή έχω χρημα και θελω να ναι τούμπανο. Ολα τα παιζει Ααα.

Αλλο ρώτησα ομως και πάλι θα με μπλοκαρετε.

Αυτές θα παίξουν επανω; επειδή ειναι 4000.

Προκοπη και λαδι Έλα βραδι.

Μητρικη και rtx

Αφήστε τα forza και μπείτε στα xxx

Σαν εμένα κανεις τουμπανάκι δε κάνει

Όσο και να χτυπιέται εμένα μονο θα με κλανε..ι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μαθεις να μην εισαι παρτάκιας στη ζωη σου , απ'αυτο που πίνεις να δίνεις και τους αλλους

...............και που εισαι , κοιτα μη χασεις το τραινο

giphy.gif.602b68cca866c6a6f7af2b67b6bca5ef.gif

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, triplex1 είπε

Να μαθεις να μην εισαι παρτάκιας στη ζωη σου , απ'αυτο που πίνεις να δίνεις και τους αλλους

...............και που εισαι , κοιτα μη χασεις το τραινο

giphy.gif.602b68cca866c6a6f7af2b67b6bca5ef.gif

Πολυ παρλα είστε.

Ξέρετε η οχι;

Οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Nik1239 είπε

Αδερφέ το ποιο πιθανό είναι να μην παίξουν στα 4000 , πιο κάτω πχ 3600 3200 2666 θα παιξουν.

Νικ αμα δε παίξουν μετα τι κανω; πούλημα ε; και 250€ θ τις παρω άρα τις δίνω 180;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Boy100 είπε

Νικ αμα δε παίξουν μετα τι κανω; πούλημα ε; και 250€ θ τις παρω άρα τις δίνω 180;

και γιατι θελεις να το ρισκαρεις και να χασεις και λεφτα? Παρε ενα σετακι με πιο χαμηλη συχνοτητα που θα εισαι και σιγουρος οτι θα παιξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Boy100 είπε

Νικ αμα δε παίξουν μετα τι κανω; πούλημα ε; και 250€ θ τις παρω άρα τις δίνω 180;

Θα παίξουν απλά όχι στην αναγραφόμενη συχνότητα , καλύτερα κοίτα μνήμες από το qvl (memory support) της μητρικής που είναι σίγουρο ότι θα παίξουν στην σωστή συχνότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, corr8 είπε

και γιατι θελεις να το ρισκαρεις και να χασεις και λεφτα? Παρε ενα σετακι με πιο χαμηλη συχνοτητα που θα εισαι και σιγουρος οτι θα παιξει.

''Το θέλω επειδή έχω χρημα και θελω να ναι τούμπανο. Ολα τα παιζει Ααα.''

Εχει χρημα και ειναι τουμπανιαρης και θελει να'ναι τουμπανο...............το λεει και πιο πανω

5 ώρες πριν, Boy100 είπε

Νικ αμα δε παίξουν μετα τι κανω; πούλημα ε; και 250€ θ τις παρω άρα τις δίνω 180;

Αμα θες τουμπανο κανε σωστη δουλεια και παρε αυτες που ειναι πιο σιγουρες  https://www.skroutz.gr/s/33146954/G-Skill-Trident-Z-Royal-Elite-32GB-DDR4-RAM-με-2-Modules-2x16GB-και-Συχνότητα-4266MHz-για-Desktop-F4-4266C16D-32GTEG.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, triplex1 είπε

''Το θέλω επειδή έχω χρημα και θελω να ναι τούμπανο. Ολα τα παιζει Ααα.''

Εχει χρημα και ειναι τουμπανιαρης και θελει να'ναι τουμπανο...............το λεει και πιο πανω

Αμα θες τουμπανο κανε σωστη δουλεια και παρε αυτες που ειναι πιο σιγουρες  https://www.skroutz.gr/s/33146954/G-Skill-Trident-Z-Royal-Elite-32GB-DDR4-RAM-με-2-Modules-2x16GB-και-Συχνότητα-4266MHz-για-Desktop-F4-4266C16D-32GTEG.html

Πολυ ωραιο σετακι. για σιγουρια ας παει και σε 5100 να χει και λιγο περιθωριο ετσι για ψιχουλα σαν απο πασχαλιατικο τσουρεκι. https://www.skroutz.gr/s/25003166/Crucial-Ballistix-MAX-16GB-DDR4-RAM-με-2-Modules-2x8GB-και-Συχνότητα-5100MHz-για-Desktop-BLM2K8G51C19U4B.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...