Προς το περιεχόμενο

realme gt neo 2 αναβαθμιση σε realme gt 2


mike0402

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 25/4/2022 στις 11:07 ΠΜ, GATE123 είπε

Το Gt Neo 2 είναι και ποιο ανθεκτικό ενώ το Gt 2 είναι πλαστικό.

Παρόμοια κατασκευή έχουν και τα δύο, υπάρχει η μαύρη έκδοση του gt2 με τζάμι πίσω, πέρα απο αυτή με το "βιοδιασπώμενο paper like material". Σε durability tests που κυκλοφορούν στο youtube φαίνεται το gt2, ακόμα και το πλαστικό, να είναι πιο ανθεκτικό απο το gt neo 2 στο θέμα drop test και γενικά σε σχέση με το gt2 pro, το οποίο "δίπλωσε στα δυο" σε bend test του gupta λόγω του αλουμινένιου frame του.

Στις 26/4/2022 στις 1:21 ΜΜ, mike0402 είπε

Λεω να προσπαθησω να παω στο gt 2 pro που πιστευω οτι ειναι αναβαθμιση απο το gt neo 2

Η καλύτερη επιλογή κατα τη γνώμη μου, ως κάτοχος του gt2, είναι να περιμένεις λίγο, γιατί μιας που έχεις το gt neo 2 οτι και να πάρεις τώρα δεν θα είναι τρομερή η αναβάθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και το βασικό θέμα είναι η κάμερα δοκίμασε gcam στο gt neo 2 θα εκπλαγείς ευχάριστα. Βάλε σίγουρα το config αρχείο τα γράφει αναλυτικά. 

https://realmiupdates.com/download-google-camera-for-realme-gt-neo-2/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αξιζει ακομα να παρω το Realme Gt Neo 2 5G 8G 128 ?

Το βρηκα 275 €. 

Το σκεφτομαι ακομα διοτι.

1)Καπου διαβασα οτι μετα το Αντροιντ 12 εβγαλε αρκετα bugs

2)Υπαρχει σαν επιλογη το Xiaomi Poco στα 260€ 8/256 απο γομπου με κουπονι και στην Ελληνική αγορα στα 260€ 6/128.

3)Μου ειπαν οτι δεν εχει μεγαλη αυτονομια στη μπαταρια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, mike0402 είπε

Αξιζει φουλ να το παρεις..εγω δεν ειχα κανενα θεμα ουτε με bug ουτε αυτονομια..μακρια απο poco

Γιατι μακρια απο το poco ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, mike0402 είπε

Ολο bugs εχει

Εισαι κατοχος ή το εχεις ακουσει ? Αν εισαι κατοχος τι bugs σου εχει βγαλει ? Γιατι και για το Realme Neo 2 ακουσα οτι εχει βγαλει πολλα bugs με το Android 12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, inetien12 said:

Εισαι κατοχος ή το εχεις ακουσει ? Αν εισαι κατοχος τι bugs σου εχει βγαλει ? Γιατι και για το Realme Neo 2 ακουσα οτι εχει βγαλει πολλα bugs με το Android 12

Poco δεν εχω ουτε ειχα..εχει γνωστος μου ομως..

To realme το ειχα ομως και στα λεφτα που ειναι τωρα αξιζει φουλ..εγω θα το ξαναεπερνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mike0402 είπε

Poco δεν εχω ουτε ειχα..εχει γνωστος μου ομως..

To realme το ειχα ομως και στα λεφτα που ειναι τωρα αξιζει φουλ..εγω θα το ξαναεπερνα!

Αρα δεν μιλας απο πειρα για το poco αλλα για κατι που εχεις ακουσει .Εμενα το εχουν φιλοι μου και ειναι πολυ ικανοποιημενοι και δεν μου εχουν πει κατι για bugs

Το RealMe ετοιμος ειμαι να το παρω αλλα εγραψα και πανω γιατι δεν το εχω παρει ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, inetien12 είπε

Αρα δεν μιλας απο πειρα για το poco αλλα για κατι που εχεις ακουσει .Εμενα το εχουν φιλοι μου και ειναι πολυ ικανοποιημενοι και δεν μου εχουν πει κατι για bugs

Το RealMe ετοιμος ειμαι να το παρω αλλα εγραψα και πανω γιατι δεν το εχω παρει ακομα.

Ποιος σου είπε ότι έχει bugs ;;;εγώ δεν έχω κανένα θέμα. Όσο για την αυτονομία είναι κορυφαία

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 13/5/2022 στις 10:28 ΠΜ, inetien12 είπε

Εμενα το εχουν φιλοι μου και ειναι πολυ ικανοποιημενοι και δεν μου εχουν πει κατι για bugs

Επειδή είναι ικανοποιημένοι και έχουν συνηθίσει τα bugs και ότι άλλο κουσούρια έχουν τα Poco γι'αυτό το λένε.

Μία βόλτα να κάνεις και να διαβάσεις πόσα προβλήματα έχουν τα Poco και θα καταλάβεις.

Στα λεφτά και στα χαρακτηριστικά τους είναι μια χαρά,αλλά μέχρι εκεί.

Καλύτερα δες Xiaomi που τουλάχιστον έχουν λιγότερα προβλήματα (ανάλογα το μοντέλο).

Επεξ/σία από GATE123
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...