Προς το περιεχόμενο

Δεν παιζουν ολα τα mp3 στο αμαξι


HypnoTech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας και χρονια πολλα

Καταρχας απολογουμαι αν ειναι το λαθος τμημα γιαυτο το ποστ.Εχω το εξης προβλημα: εχω περασει καμμια 20αρια mp3 σε ενα στικακι (FAT32) για να τα ακουω σε ενα νεοαποκτηθεν αμαξι το οποιο εχω τσεκαρει απο το εγχειριδιο του οτι υποστηριζει mp3 και wma απο cd και απο usb,αλλα δεν τα παιζει ολα παρα μονο 2-3.Απο ενα γρηγωρο ελεγχο που τους εκανα στο pc ειδα οτι αυτα που παιζουν στις ιδιοτητες τους γραφουν 'οχι' διπλα απο το 'προστασια'. Υπαρχει καποιος τροπος να τα κανω ολα ετσι (αν οφειλεται φυσικα σε αυτο) ή καμμια αλλη ιδεα; 

Ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβάζεις mediainfo και το στήνεις. Στην πρώτη εκτέλεση επιλέγεις Προβολή->Κείμενο. Φορτώνεις ένα mp3 που παίζει, επιλέγεις όλες τις πληροφορίες και τις κάνεις αντιγραφή-Επικόλληση σε επόμενο μήνυμα (καλά είναι να το κάνεις σε Spoiler, από το εικονίδιο με το μάτι). Επαναλαμβάνεις με ένα που δεν παίζει. Επεσήμανε ποιο παίζει και πιο όχι.

Αν έχεις το mpc-hc, μπορείς να φορτώσεις σε αυτό το mp3 και να πας Αρχείο->Ιδιότητες και μετά καρτέλα Πληροφορίες και να κάνεις από εκεί την αντιγραφή.

Αυτό με την προστασία μπορείς να το ελέγξεις από τον υπολογιστή αν πας δεξί κλικ->Ιδιότητες στα mp3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιπλεον, αν τα mp3 που αναφερεις ειναι κατεβασμενα απο καποια σελιδα που απλα τα κατεβαζει απο το youtube, τοτε ισως να εινια mp3 μονο στην καταλληξη και πουθενα αλλου. Ενα mediainfo που λεει και ο micos000 θα μας διαφωτισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, jim_p είπε

Επιπλεον, αν τα mp3 που αναφερεις ειναι κατεβασμενα απο καποια σελιδα που απλα τα κατεβαζει απο το youtube, τοτε ισως να εινια mp3 μονο στην καταλληξη και πουθενα αλλου. Ενα mediainfo που λεει και ο micos000 θα μας διαφωτισει.

πολύ πιθανό να είναι αυτό. μου έχει τύχει πολλές φορές με φωτογραφίες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αμαξι ειναι νισσαν μικρα 1200 του 2014

Το ελυσα το προβλημα,εκανα φορματ το στικακι,περασα χυμα τα mp3 (τσεκαρα και ειναι οντως) και οχι σε φακελους οπως τα ειχα πριν(τρομαρα μου ηθελα και φακελους)

και τα παιζει ολα κανονικα.Δοκιμασα και διαφορετικα κομματια αυτη τη φορα με τον ιδιο τροπο και ολα καλα.

Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...