Προς το περιεχόμενο

Ερωτιση για πληρωμη .


greek_pilot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπερα σε ολους . 
Πηρα ενα VPS απο contabo πριν μερικές μέρες και το πλήρωσα με τη paypal που εχω συνδεμένη με τη revolut Μου μου (φορτίζω τη revolut κι μετα κανω οποια αγορα με paypal Κτλ )  
Αλλα παρατηρώ , οτι ενω στο paypal και στη contabo η κίνηση πέρασε κανονιά , δε τράβηξαν χρήματα απο τη revolut. 
τζαμπε VPS δε νομιζω να ανέκτησα .. αλλά φαντάζομαι θελει χρόνο για να περασει η κινηση;  
(καθως στο checkout δε μου εδωσε επιλογη να πληρωσω με τη καρτα της revo αλλα μονο με τον  "LT... " Λογαριασμό που έχω συνδέσει στο PayPal.. )
Να ψαχτώ ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα, ή απλά θα περάσει η συναλλαγή αύριο, εργάσιμη ημέρα;

May be an image of text that says 'Merchant CONTABO GmbH support @contabo.com +498921268372 Instructions to merchant You haven't entered any instructions. Description Unit price Qty Amount €23.52 EUR 1 €23.52 EUR Subtotal Total €23.52 EUR €23.52 EUR Payment €23.52 EUR Payment sent to support@contabo.com Funding Sources Used (Total) Revolut Payments UAB Checking (Lithuania) x-8029 €23.52 EUR'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...