Προς το περιεχόμενο

Outer Range - Official Trailer | Prime Video


Gogotsa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλλη μια καινουργια σειρα που σκοτωνει και εγινε πολυ γρηγορα αγαπημενη με ηθοποιαρες.......... στη παραγωγη ειναι και o Brad Pitt.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το ξανασηκωνω επειδη βλεπω οτι δεν υπηρξε αντιδραση. 

Παρα πολυ καλη σειρα με στοιχεια απο Dark & Counterpart που θα σας συναρπασει. Ειδικα τους φιλους του gentre.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την τελείωσα χτες συμπτωματικά. Πολύ ενδιαφέρουσα, ειδικά στα 4 πρώτα επεισόδια. Μετά (κατά τη γνώμη μου) αποδυναμώνεται αρκετά, νομίζω χάθηκε μια ευκαιρία για κάτι εξαιρετικό. Παρόλα αυτά έχει κάποια δυνατά στοιχεία όπως οι χαρακτήρες και οι ερμηνείες, και γενικότερα ένα weird mystery που πλανάται πειστικά στην ατμόσφαιρα. Ελπίζω να γίνει και ο δευτερος κύκλος γιατι έτσι όπως έκλεισε ο πρώτος τα άφησε όλα ανοιχτά, κανένα closure.

Spoiler

Το revelation για το ποια είναι η Autumn εντωμεταξύ έκανε μπαμ από χιλιόμετρα...


 

Επεξ/σία από DeadOrganPlayer
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Την τελείωσα και εγώ και την συστήνω ανεπιφύλακτα.Όπως είπε και ένας φίλος παραπάνω,ξεκινάει πολύ δυνατά,κανει λίγο κοιλία στη μέση και επανέρχεται δυναμικά με τα 2 τελευταία επεισόδια!Ελπίζω να υπάρξει και 2ος κύκλος γιατί τα αφήνει όλα ανοικτά και είμαι εξαιρετικά περίεργος να δώ πού θα καταλήξει...8/10 απο εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Βλέπεις 2-3 ενδιαφέροντα επεισοδια και περιμένεις να δεις που θα πάει η σειρά.

Αλλά η σειρα δεν πάει πουθενά και μένει καρφωμένη στο ίδιο σημείο μεχρι που μπορείς να κοιμηθείς, να ξυπνησεις στον επόμενο αιώνα και να συναντηθείτε ξανά στο ίδιο ακριβώς σημειο. Ένα 6αρακι και πολύ .

Υ.Γ. Αυτή η νέα μόδα δεν ξέρουμε τι σκατά να κάνουμε με την ιδέα που είχαμε και αφήνουμε τα πάντα να αιωρούνται στο υπερπέραν, αρχίζει να σπάει (ξέρετε τι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...