Προς το περιεχόμενο

IPhone 13 pro η pro max


madkid18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα ομαδαρα. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω to IPhone 13 ξέρω ποιες είναι οι διαφορές ανάμεσα στο pro και στο pro max. Κατά την δικιά σας γνώμη από εμπειρία ποιο είναι πιο βολικό βάση μεγέθους οθόνης? Επίσης μου λένε κάποιοι να περιμένω τον Σεπτέμβρη που βγαίνει το 14. Πιστεύετε πως με  το 13 pro η pro max για 4 5 χρονάκια καλλυμενος δεν θα είμαι ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, madkid18 είπε

Καλημέρα ομαδαρα. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω to IPhone 13 ξέρω ποιες είναι οι διαφορές ανάμεσα στο pro και στο pro max. Κατά την δικιά σας γνώμη από εμπειρία ποιο είναι πιο βολικό βάση μεγέθους οθόνης? Επίσης μου λένε κάποιοι να περιμένω τον Σεπτέμβρη που βγαίνει το 14. Πιστεύετε πως με  το 13 pro η pro max για 4 5 χρονάκια καλλυμενος δεν θα είμαι ? 

Το μέγεθος οθόνης είναι καθαρά τι βολεύει τον καθένα. Μόνος σου θα αποφασίσεις. 

Ναι με το 13 pro max θα είσαι καλυμμένος για 4 χρόνια σίγουρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, madkid18 είπε

Καλημέρα ομαδαρα. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω to IPhone 13 ξέρω ποιες είναι οι διαφορές ανάμεσα στο pro και στο pro max. Κατά την δικιά σας γνώμη από εμπειρία ποιο είναι πιο βολικό βάση μεγέθους οθόνης? Επίσης μου λένε κάποιοι να περιμένω τον Σεπτέμβρη που βγαίνει το 14. Πιστεύετε πως με  το 13 pro η pro max για 4 5 χρονάκια καλλυμενος δεν θα είμαι ? 

Νομίζω μεταξύ pro και pro max τα πράγματα είναι απλά.

Βολικό στο χέρι και τσέπες το pro.

Βολικό από άποψη μεγέθους οθόνης και μπαταρίας το pro max.

Τώρα για ανάμεσα σε 13 και 14 το 13 μια χαρά θα σε κρατήσει για 4 χρόνια. Το αν θες να περιμένεις για το 14 εσύ το ξέρεις. Τα χαρακτηριστικά έχουν διαρρεύσει οπότε ξέρεις τι έχεις να περιμένεις.

Επεξ/σία από CarbonFibre
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο ένα ανούσιο θέμα με αυτονόητα πράγματα.

Ποιο είναι πιο βολικό στο χέρι,ένα κινητό των 6.1 ιντσών και με μικρότερο βάρος ή ένα των 6.7 ιντσων και μεγαλύτερο βάρος???

Επίσης το 13 pro/max θα είναι οκ για 4 με 5 χρόνια? Αυτή την απορία έχει και το Iphone 6s του 2015 που ακόμα παίρνει ενημερώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Αλλο ένα ανούσιο θέμα με αυτονόητα πράγματα.

Ποιο είναι πιο βολικό στο χέρι,ένα κινητό των 6.1 ιντσών και με μικρότερο βάρος ή ένα των 6.7 ιντσων και μεγαλύτερο βάρος???

Επίσης το 13 pro/max θα είναι οκ για 4 με 5 χρόνια? Αυτή την απορία έχει και το Iphone 6s του 2015 που ακόμα παίρνει ενημερώσεις.

Ένα δίκιο το'χεις κι εσύ 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από specs είναι ολόιδια εκτός από μέγεθος οθόνης και μπαταρία. 

Εμένα δε με βόλεψε καθόλου στο χέρι το pro max οπότε πήρα το pro. 

Eίναι καθαρά τι σε βολεύει στο κράτημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε το 13 τώρα, και όταν βγει το 14 το πουλάς και παίρνεις το 14. 
Το pro max στην αρχή είναι περίεργο αλλά το συνηθίζεις πολύ εύκολα. Προσωπικά προτιμώ το max από τότε που άλλαξα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...