Προς το περιεχόμενο

Το Galaxy S23 Ultra ενδέχεται να διαθέτει κάμερα 200MP


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μετα απο την παρα πολυ κακη εμπειρια, αλλα και κακης καμερας του iphone 12 αναγκαστηκα πηγα στο s22 ultra. Εκτος της πολυ καλυτερης καμερας πλεον εχω και το ζουμ το οποιο νομιζα πως ηταν αχρηστο. Τελικα ειναι πλεον απαραιτητο να υπαρχει σε κινητο. Βεβαια και το πενακι θεωρουσα αχρηστο και τελικα το χρησιμοποιω μεχρι και στην δουλεια για σημειωσεις... Δεν νομιζω να το αλλαξω για s23 ultra... Αλλα μαλλον το s24, αν υπαρξει, θα το τιμησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν βγάλει κάποια εταιρία ένα ultra μοντέλο σε 6,1''-6,2'' με βλέπω να πηγαίνω προς μήλο.

Ευτυχώς με το προτελευταίο Update βελτιώθηκε κάπως η κάμερα στο S21 αλλιώς θα το είχα πετάξει.

Α και ας πει κάποιος στις εταιρίες οτι δεν θέλουμε άλλο τόσο λεπτά κινητά. Ας ΄΄παχύνουν΄΄ λίγο αλλά ας μεγαλώσει η μπαταρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, panagiotis1988 είπε

Φήμες που βασίζονται σε ισχυρισμούς, βάσει θεωρητικής προσέγγισης ενός σεναρίου ... Κατι καλύτερο δεν έχετε;

Καλύτερα και περισσότερα νέα κάθε 1 λεπτό για να καταναλώνουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stam28 είπε

Samsung είπα να σε δοκιμάσω 2-3 φορές και αγόρασα ναυαρχίδα σου. Και τις 3 απογοήτευση και γύρισα σε Apple. Αν δεν μας φέρεις snapdragon βάλε και 300 mp δεν πρόκειται να σε τιμήσω. Το κινητό λαγκάρει και είναι φορτωμένο με οτι παπαρι@ μπορείς να φανταστείς. Δεν είμαι fan boy, αντικειμενικός είμαι μιλώντας με πράγματα που έχω δει. Έχω αλλάξει όλες τις εταιρείες. 

Οντως τρελά αντικειμενικός. Το OneUI είναι πλεον πιο smooth ακομα και απο το σκετο android ενώ οι εφαρμογές που έχει η Samsung προεγκατεστημενες παιζει να ειναι ελαχιστες, κυριως της Microsoft άντε και κανα Facebook

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, WolvesInTheThroneRoom είπε

Οντως τρελά αντικειμενικός. Το OneUI είναι πλεον πιο smooth ακομα και απο το σκετο android ενώ οι εφαρμογές που έχει η Samsung προεγκατεστημενες παιζει να ειναι ελαχιστες, κυριως της Microsoft άντε και κανα Facebook

Σε οποιαδήποτε περίπτωση, δεν υπάρχει σύγκριση iOS και android σε smoothness και ειδικά σε συσκευές 2ετίας και βάλε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδέχεται.

Κάποιοι λένε. 

Κάποιοι υποστηρίζουν. 

Εχει ακουστεί. 

Έτσι ξεκινούσαν τα άρθρα στο περιοδικό Strange οταν μιλουσαν για εξωγήινους και "απαγορευμενες" τεχνολογιες. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, KostasKri είπε

Σε οποιαδήποτε περίπτωση, δεν υπάρχει σύγκριση iOS και android σε smoothness και ειδικά σε συσκευές 2ετίας και βάλε

Aυτο το δέχομαι. Αν και θεωρώ πως ποτε δεν θα ειναι τοσο smooth γιατι η samsung δεν εχει τον απολυτο ελεγχο οπως η apple. Αλλα το να βγαζουμε το OneUi lagfest και γεματο bloat δειχνει απλα ασχετοσυνη, για να μην πω τιποτα αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, dbrillis είπε

Ενδέχεται.

Κάποιοι λένε. 

Κάποιοι υποστηρίζουν. 

Εχει ακουστεί. 

Έτσι ξεκινούσαν τα άρθρα στο περιοδικό Strange οταν μιλουσαν για εξωγήινους και "απαγορευμενες" τεχνολογιες. 

Και δεν επεφταν εξω αρα θα εχει 300 megapixel lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, KostasKri είπε

Σε οποιαδήποτε περίπτωση, δεν υπάρχει σύγκριση iOS και android σε smoothness και ειδικά σε συσκευές 2ετίας και βάλε

Δούλεψα εχθές ένα note 8 galaxy. Έμεινα με το ποσό smooth είναι ακόμα και σήμερα. Αυτό πλέον δεν ισχύει που λες. Δηλαδή το s22 ultra θες να μου πεις το 2024 θα κολλάει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...