Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μιας και αρκετό κοσμο εχω πετύχει στα social (σας αναγνωρίζω απο τις φωτο σας. Γατακια 😁🐱)

 

Αλλοι σε διάφορα τοπικς εδω και εκει που ανταλλάσουμε, μεσω πμ κλπ κλπ.

 

Κανω την αρχη για ενα πιο μαζεμενο νήμα, οποιος επιθυμεί να βρεθουμε και στα εκει μέρη!

 

FB

Ntinos Mastrodimas

https://www.facebook.com/ntinos.mastrodimas

 

Instagram

ntinos.mastrodimas

 

Επεξ/σία από Ntinlanden
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια ταύτιση απόψεων , σπάνια έχουμε όλοι εδώ !

Χθες, έκανα ... ζάπιγκ τις φωτογραφίες ΜΟΥ στο fb, εκατοντάδες από 10+ χρόνια πίσω και μου έβγαλε μήνυμα

ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ... ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ !!!!

Μου απαγόρεψε να κάνω γρήγορα ζάπιγκ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ !!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dr_73 είπε

Τέτοια ταύτιση απόψεων , σπάνια έχουμε όλοι εδώ !

Χθες, έκανα ... ζάπιγκ τις φωτογραφίες ΜΟΥ στο fb, εκατοντάδες από 10+ χρόνια πίσω και μου έβγαλε μήνυμα

ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ... ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ !!!!

Μου απαγόρεψε να κάνω γρήγορα ζάπιγκ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ !!!

 

5 ώρες πριν, konkarien είπε

Τελείως αδιάφορος για τα social.

Ότι λογαριασμούς είχα τους έχω κλείσει.

 

5 ώρες πριν, highpriest είπε

Κι εγώ είμαι σε φάση μαζέματος απο τα social. 

   Κάναμε αρκετά βήματα εδώ μέσα , ώστε να έχουμε κι' εμείς και άλλοι ένα πιο ουσιώδες βήμα γύρω από την φωτογραφία και σίγουρα πέρα από την ξερή ανταλλαγή των περίφημων " Λάϊκς " που κυριαρχούν στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης . Σίγουρα τα τελευταία είναι απαραίτητα , μάλιστα βρήκα πολύ φιλικό τον Bryan F. Peterson και πολύ καταδεκτικό να απαντάει σε πολλά θέματα , χωρίς το ύφος του φτασμένου και τού διάσημου ας πούμε .

  Πέσαμε κι' εμείς βέβαια στην παγίδα των Λάϊκς , άθελά μας , όμως έχουμε πιο συγκεκριμένα ενδιαφέροντα ώστε να πάμε πιο πέρα αντί να μένουμε στάσιμοι .

  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Dr_73 είπε

Τέτοια ταύτιση απόψεων , σπάνια έχουμε όλοι εδώ !

Χθες, έκανα ... ζάπιγκ τις φωτογραφίες ΜΟΥ στο fb, εκατοντάδες από 10+ χρόνια πίσω και μου έβγαλε μήνυμα

ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ... ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ !!!!

Μου απαγόρεψε να κάνω γρήγορα ζάπιγκ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ !!!

Για όνομα του Θεού!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to instagram ειναι οτι χειροτερο πλεον για φωτογραφουσ..παιρνεισ το ενα σπαμ μετα το αλλο να στειλεισ τη φωτο σου,στο ταδε για να τη προωθησει με πληρωμη,,,

και μετα εχουν ενα χαζο αλγοριθμο που θαβει τισ φωτοσ και φαινονται σε 3 ατομα και παιρνεισ 5 η 10 λαικσ κανεισ δε τη βλεπει μετα

και τα χαζα σχολια...α τι ωραια δουλεια που εχεισ..μπορεισ να δεισ και τη δικια μου? η το σε ακολουθω και την επομενη μερα ανφολοου

αποφυγετε το ..πλεον δε ανεβαζω καμια φωτο καλιτεχνικη η πορτραιτου ακομα εκει

μονο φλικερ και το τουιτερ λενε εχει προωπτικεσ

γενικα τα σοσιαλ μιντια πλεον ειναι για σελεμπσ μοντελα ινφλουενσερσ,η να κανεισ μοστρα τη ζωη σου και τα ταξιδια που κανεισ.

κανεισ δεν ενδιαφερται κει για τη καλλιτεχνικη δουλεια σου,εκτοσ αν στελενεισ φωτοσ πορτραιτα ημιγυμνων κοριτσιων

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, star12 είπε

to instagram ειναι οτι χειροτερο πλεον για φωτογραφουσ..παιρνεισ το ενα σπαμ μετα το αλλο να στειλεισ τη φωτο σου,στο ταδε για να τη προωθησει με πληρωμη,,,

και μετα εχουν ενα χαζο αλγοριθμο που θαβει τισ φωτοσ και φαινονται σε 3 ατομα και παιρνεισ 5 η 10 λαικσ κανεισ δε τη βλεπει μετα

και τα χαζα σχολια...α τι ωραια δουλεια που εχεισ..μπορεισ να δεισ και τη δικια μου? η το σε ακολουθω και την επομενη μερα ανφολοου

αποφυγετε το ..πλεον δε ανεβαζω καμια φωτο καλιτεχνικη η πορτραιτου ακομα εκει

μονο φλικερ και το τουιτερ λενε εχει προωπτικεσ

γενικα τα σοσιαλ μιντια πλεον ειναι για σελεμπσ μοντελα ινφλουενσερσ,η να κανεισ μοστρα τη ζωη σου και τα ταξιδια που κανεισ.

κανεισ δεν ενδιαφερται κει για τη καλλιτεχνικη δουλεια σου,εκτοσ αν στελενεισ φωτοσ πορτραιτα ημιγυμνων κοριτσιων

Όποιος θέλει να δείξει την δουλειά του επαγγελματικά, κάνει website.

Τα like σε instagram και FB δεν έχουν κάποιο πραγματικό καλλιτεχνικό αντίκτυπο. Εκτός και αν κάποιος θέλει να τον θεωρούν πετυχημένο επειδή έχει πολλούς φίλους ή ακολούθους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O @Ntinlanden άνοιξε το νήμα για να βρεθούν όσοι ενδιαφέρονται και νομίζω εκεί πρέπει να παραμείνει...η κουβέντα για το εάν πρέπει να έχουμε ή αν είναι χρήσιμα είναι τεράστια...
Έχω ανενεργούς λογιαριασμούς (τους χρησιμοποιώ αποκλειστικά για να επικοινωνώ μέσω μηνυμάτων, δεν ανεβάζω ούτε κοιτάω υλικό) στα social media.
( @Ntinlanden κάποια στιγμή να σε ακολουθήσω στο instagram)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, highpriest είπε

Όποιος θέλει να δείξει την δουλειά του επαγγελματικά, κάνει website.

Έτσι ακριβώς.Συμφωνώ.

Κι αν δεν θέλεις να έχεις έξοδα για host κάνεις ένα blog που είναι και δωρεάν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...