Προς το περιεχόμενο

Renders του iPhone 14 Pro μας δίνουν μια καλή ιδέα για το τι θα πρέπει να περιμένουμε


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι τι ειχε το notch και το εβγαλαν; Ετσι και αλλιως ο χωρος πανω απο τις τρυπες δεν χρησιμεύει πουθενα, σε ολα τα κινητα οχι μονο το iphone. Χαμενος χωρος ειναι.

Αν βαλει η Apple τρυπες αντι για notch, θα το παρουσιασει μαζι με μια χρηση του χωρου πανω απο την τρυπα, σαν πρωτοπορια.

π.χ "σε αντιθεση με τους αλλους, η τρυπα ειναι πιο χαμηλα, και τωρα μπορειτε να διαβαζετε εκει το ποσοστο της μπαταριας" χειροκροτηματα απο κατω οπως παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκφράζοντας αποκλειστικά την δική μου προσωπική άποψη να πω πως δεν με εντυπωσίασε πολύ η συσκευή. Το design της μοιάζει λιγάκι απαρχαιωμένο και μου φαίνεται λιγάκι χοντροκομμένο σαν κινητό. Το nodge είναι διπλό και.. βγάζει μάτι κυριολεκτικά. Συγνώμη αλλά εάν εξαιρέσω το λειτουργικό και ίσως τις κάμερες δεν μπορώ να θεωρήσω το συγκεκριμένο κινητό premium για το 2022.  Το πιο σημαντικό μέρος του κινητού - η οθόνη - δεν είναι αυτή που πρέπει για 1400-1500 ευρώ που θα κοστίζει. Είναι λες και υπολείπεται τεχνολογίας και καινοτομίας το iphone σε σχέση με τους κορυφαίους κατασκευαστές κινητών (πχ Xiaomi, Samsung, oneplus)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι έτσι καλύτερα να το ξανά σχεδιάσουν! 3 τηλέφωνα ακριβώς το ίδιο σχέδιο 😵💫😵💫😵💫 άσε που μου έχει λείψει το ποσο λεπτό ήταν το 7αρι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή, μόνο σε μένα φαίνεται καλύτερο αισθητικά το notch (το σημερινό, που έχει μικρύνει) από αυτές τις ασύμμετρες πλην μεγάλες τρύπες; Όταν κυκλοφορήσει, και αν όντως είναι όπως δείχνουν τα renders, πηγαίνετε να το δείτε και από κοντά (σε κάποιο δείγμα) και τότε να τα ξαναπούμε αν είναι καλύτερο το notch ή οι δύο τρύπες. Για τις οποίες, μην το ξεχνάμε, αναμένεται και καπέλο 100-150 ευρώ σε σχέση με τις σημερινές τιμές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...