Προς το περιεχόμενο

Αποστολή χρημάτων στη Ρωσία


kyko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην παρέα, δεν ξέρω που να απευθυνθώ. Τον τελευταίο μήνα έχω προσπαθήσει με όλες τις εφαρμογές να στείλω λεφτά σε συγγενικό πρόσωπο στη Ρωσία. Έχει στείλει κάποιος είτε γνωρίζει; Θα με βοηθούσε πολύ διότι είναι σημαντικό. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, kyko είπε

Καλησπέρα στην παρέα, δεν ξέρω που να απευθυνθώ. Τον τελευταίο μήνα έχω προσπαθήσει με όλες τις εφαρμογές να στείλω λεφτά σε συγγενικό πρόσωπο στη Ρωσία. Έχει στείλει κάποιος είτε γνωρίζει; Θα με βοηθούσε πολύ διότι είναι σημαντικό. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Tηλέφωνο στη πρεσβεία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, andreoulios είπε

Με έμβασμα? 

τους εχουν μπλοκαρει απο την Ε.Ε.

Αν ειναι πολυ μεγαλη αναγκη παντως και δεν βρισκεις λυση η εσχατη ειναι με κρυπτονομισματα, αν εισαι και αθηνα η καποια μεγαλη πολη που εχουν ατμ bitcoin δεν ειναι και τοσο δυσκολο

Επεξ/σία από Manolo7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν μπορεις με την revolut, να φανταστώ ομως οτι και στην ρωσια ο αποδέκτης θα πρεπει να εχει μια ρεβο άλλου κρατους.

Τι αφηνω σαν ιδεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στειλε μια χρεωστικη καρτα απο εναν νεο λογαριασμο σου ...οποτε θες την παγωνεις/ακυρωνεις

θεωρητικα τα κρυπτο δεν τα εκλεισαν

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, τα λεφτά πάνε στη γιαγιά μου και δεν έχει κάποιον νεότερο ώστε να κάνει τις διαδικασίες που χρειάζεται για ρεβολουτ κλπ δυστυχώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...