Προς το περιεχόμενο

Dell Ultrasharp curved


kostasgr78

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στην παρέα.

Έχουμε τυχόν εμπειρία από οθόνες Dell Ultrasharp curved, 34" ή μεγαλύτερες;

Είμαι ήδη πιστός της Ultrasharp σειράς σε flat μέχρι 27" και θέλω να ακούσω εμπειρίες από ήδη χρήστες των curved, αν είναι στο ίδιο υψηλό επίπεδο η εμπειρία και αξίζουν την αυξημένη τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, 

Έχω την 34" σχεδόν 2 χρόνια τώρα και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Την χρησιμοποιώ για edit φωτογραφιών (ερασιτεχνικά) και δουλειά και δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα μέχρι τώρα.

Είχα διαβάσει ότι μπορεί να δημιουργήσει κάποιο distorsion όταν κάνεις edit photo αλλά δεν το έχω αντιληφθεί προσωπικά.

Δεν γνωρίζω για ποιά χρήση την θέλεις αλλά προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 3 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Βλέπω ότι η παρακάτω που έπαιζε στα 900+ ευρώ, έχει πέσει η τιμή της κάτω από το ψυχολογικό όριο των 600 ευρώ στους τελευταίους μήνες.

https://www.skroutz.gr/s/26293505/Dell-UltraSharp-U3421WE-Ultrawide-IPS-Curved-Monitor-34-QHD-3440x1440-με-Χρόνο-Απόκρισης-5ms-GTG.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ την σκέφτομαι αλλά κατι κριτικές στο Reddit για το uniformity του panel με έχουν κάπως σταματήσει. 

Επεξ/σία από mitsdim1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/2/2023 στις 11:05 ΜΜ, mitsdim1 είπε

Και εγώ την σκέφτομαι αλλά κατι κριτικές στο Reddit για το uniformity του panel με έχουν κάπως σταματήσει. 

Έχουμε τυχόν link στις αναφορές αυτές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link1 Link2 

Και λιγο πιο γενικη συζητηση Link1

Μπορεί να είναι κάπως υποκειμενικό το θέμα οπότε να μήν σε πάρω στο λαιμό μου, εμένα με έβαλε σε σκεψεις. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...