Προς το περιεχόμενο

Το ηλεκτρικό mountain bike της Harley-Davidson δεν έχει ανάρτηση


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Basilhs23___ είπε

Δεν ξέρω για τα ποδήλατα, πάντως οι μηχανές της εταιρείας είναι ένα κόσμημα. 

Η αλλιώς "ζήλια επειδή δεν έχω τα φράγκα να τα αποκτήσω". 

Σιγα τα φράγκα... Με 20κ πουλάς μούρη με Harley που με αμάξι σε αυτά τα λεφτά δεν ασχολείται κανείς.

Επεξ/σία από efo355
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, efo355 είπε

Σιγα τα φράγκα... Με 20κ πουλάς μούρη με Harley που με αμάξι σε αυτά τα λεφτά δεν ασχολείται κανείς.

Δεν βλέπω που διαφωνουμε. Το ίδιο λέμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά... Και με την πρώτη βόλτα στους λακουβιασμενους δρόμους της πόλης  τα καλαμπαλικια θ ανέβουν στο σαγόνι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, andreas1gr είπε

Εσύ πόσα και ποια ποδήλατα έχεις σχεδιάσει;

Εχω τελειωσει ηλεκτρονικος μηχανικος στο Χαρβαρντ για μοτερ, με δευτερο μεταπτυχιακο σε σχεδιαση πυραυλοκινητηρων απ το Γειλ, μετα-διδακτορικη διατριβη σε κβαντικες οικιακες συσκευες απο Οξφορδη, δουλευω στη ΝΑΣΑ εξ αποστασεως, με ζητα η Μεσεντες για την καινουργια σειρα της αλλα αρνουμαι κ βαζω παρανομα μεροκαματα σε ρωσσικη εταιρεια οπλων για λιγα μαυρα παραπανω. Εχω σχεδιασει μηχανημα για κατασκευη πλαστικων ντονατ με περιστρεφομενη ζαχαρη, καθως κ αυτονομο χερι φασκελωματος περαστικων με ΑΙ κ δυνατοτητες εκμαθησης, ωστε να προχωρα σε στοχευση ατομων προτεραιοτητας του ιδιοκτητη.

Τα απογευματα γραφω καμια μπουρδα στο Ινσομνια μονο κ μονο γιατι εχω αδυναμια στα μοντς. 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, george1807 είπε

Είναι για του Έλληνες ο,τι πρέπει. Ένα suv για την πόλη χωρίς λόγο ύπαρξης και σκοπό να μπει σε βουνο.

οι δρόμοι της Ελλάδας ουτε για suv είναι....Μόνο για τζιπ χαχαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, efo355 είπε

Σιγα τα φράγκα... Με 20κ πουλάς μούρη με Harley που με αμάξι σε αυτά τα λεφτά δεν ασχολείται κανείς.

Ε ναι γιατί 20κ μηχανάκι τι είναι να το αγοράσεις .. όλοι έχουν 20κ μηχανάκι 

 Ρε θα μας τρελάνετε μερικοί ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χα χα , τι θυμήθηκα , κάτι φίλους που πήγαν να αγοράσουν harley  και τους είχαν ψήσει κάτι κακά παιδιά χαρλεαδες να αγοράσουν hardtail, σε λίγους μήνες τις είχαν βγάλει προς πώληση γιατί τους είχε φύγει ο πάτος , κάτι τέτοιο βλέπω και με αυτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, Shadows said:

Αυτο δεν το γνωριζα, υπαρχουν και αλλες εταιριες στην ιδια κατηγορια μηχανων με τις χαρλευ?

Γενικά ναι.

Υπάρχουν προφανώς εταιρείες που βγάζουν αντίστοιχες μηχανές. 

4 hours ago, Basilhs23___ said:

Δεν ξέρω για τα ποδήλατα, πάντως οι μηχανές της εταιρείας είναι ένα κόσμημα. 

Η αλλιώς "ζήλια επειδή δεν έχω τα φράγκα να τα αποκτήσω". 

Αν και θεωρώ ότι ήταν υπερβολικός γενικά δεν φημίζεται για την τεχνολογία αιχμής η Harley.

Σαν δεύτερο όμως αν είχα λεφτά θα αγόραζα ένα τέτοιο:

h-d-v-rod-02.jpg

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, lost2 είπε

χα χα , τι θυμήθηκα , κάτι φίλους που πήγαν να αγοράσουν harley  και τους είχαν ψήσει κάτι κακά παιδιά χαρλεαδες να αγοράσουν hardtail, σε λίγους μήνες τις είχαν βγάλει προς πώληση γιατί τους είχε φύγει ο πάτος , κάτι τέτοιο βλέπω και με αυτό

Οι  ''Sons of Anarchy'' είναι οι φίλοι σου? :)

Επεξ/σία από Glikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Chris_BMW είπε

Ε ναι γιατί 20κ μηχανάκι τι είναι να το αγοράσεις .. όλοι έχουν 20κ μηχανάκι 

 Ρε θα μας τρελάνετε μερικοί ;

Γιατί λίγοι είναι αυτοί που έχουν πχ ένα Nissan qashqai για πρώτο και ένα πχ yaris για δεύτερο;

Δεν θα μπορούσαν λες να πάρουν μια Harley αντί να έχουν δύο αυτοκίνητα;

Κατά τη γνώμη μου η μηχανή είναι ο εύκολος τρόπος για να πουλήσεις μούρη, γιατί για αμάξια θες πολλά φράγκα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, exocet είπε

Θα ειναι και συλλεκτικο αν κρινεις απο τον αριθμο των ποδηλατων που θα παραχθουν οποτε μαλλον θα ξεπουλησει παρολη την αλμυρη τιμή.

Δεν ξερω τι παιζει με την αγορα ηλεκτρικου στην Ελλαδα... Αλλα την προηγουμενη εβδομαδα που ειπαμε να παρουμε ηλεκτρικο ποδηλατο (για την δεσποινίδα της οικιας), η πιο φθηνη επιλογη για ενα πολης ηταν στα 3 χιλιαρικα.. 

Τελικα καταλήξαμε (εγω κατεληξα σχεδον κυριολεκτικα) στην φθηνοτερη (!!!) επιλογη της Reise Muller .. λογω χρωματος.....
Οποτε 4 και κατι χιλιαρικακια εκαναν φτερα.. 

Περιοχη, πρωτευουσα ΕΕ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...