Προς το περιεχόμενο

Θελω να αγορασω word σε mac m1


laskos54

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, jodact είπε

Απο κλειδάδικο σε Μ1 Air πριν 10 μέρες μια χαρά δούλεψε πάντως. 

 

Για στείλε μου μήνυμα να δω από ποιο. Γιατί όσα δοκίμασα στο παρελθόν δεν δούλευε κανένα

Επεξ/σία από tasosbacon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, panostza είπε

Αυτο λεω. 69 ευρω το ετος! ειναι γελοια τιμη για ιδιωτη. Ουτε ανανεωσεις θελω ουτε τιποτα. Δεν πιστευω ανθρωπος να πληρωνει τετοια τιμη.

6 ώρες πριν, jodact είπε

Απο κλειδάδικο σε Μ1 Air πριν 10 μέρες μια χαρά δούλεψε πάντως. 

 

Φιλε να σε ρωτησω: Μου βγαζει πολλα κλειδαδικα που λενε οτι δουλευουν οι κωδικοι σε mac. Το προγραμμα που το βρισκεις ομως;;;;;;;;; Επισης να ρωτησω αν δεν δουλευει το κλειδι σου δινουν πισω τα λεφτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, laskos54 είπε

 

Φιλε να σε ρωτησω: Μου βγαζει πολλα κλειδαδικα που λενε οτι δουλευουν οι κωδικοι σε mac. Το προγραμμα που το βρισκεις ομως;;;;;;;;; Επισης να ρωτησω αν δεν δουλευει το κλειδι σου δινουν πισω τα λεφτα;

Στη Microsoft το βρισκεις το πρόγραμμα. Για το αν σου δινουν τα λεφτά πίσω δεν το γνωρίζω. Πρώτη φορά το χρησιμοποίησα το site. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, laskos54 είπε

Αυτο λεω. 69 ευρω το ετος! ειναι γελοια τιμη για ιδιωτη. Ουτε ανανεωσεις θελω ουτε τιποτα. Δεν πιστευω ανθρωπος να πληρωνει τετοια τιμη.

Τι δεν κάνει η δωρεάν online έκδοση του office που προσφέρει η Microsoft λοιπόν και χρειάζεται το 365 ένας ιδιώτης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/5/2022 στις 8:53 ΠΜ, angmar είπε

Τι δεν κάνει η δωρεάν online έκδοση του office που προσφέρει η Microsoft λοιπόν και χρειάζεται το 365 ένας ιδιώτης;

1TB cloud φτηνότερα από το iCloud και πρόσβαση offline νομίζω ότι είναι αυτά που απασχολούν κυρίως τον ιδιώτη. Υπάρχει και μία καλύτερη εμπειρία χρήσης στις desktop εφαρμογές ( που συνοδεύεται από μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας) αλλά για περιστασιακή χρήση δεν ξέρω αν έχει σημασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο TS μιλάει για αυτόνομο Word κι όχι για 365, οπότε ο χώρος στο cloud είναι non-issue. Η online σουίτα νομίζω πως εγκαθίσταται ως webapp για offline χρήση, οπότε λύνεται κι αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το μόνο που δεν έχω καταφέρει με την online έκδοση είναι να ανοίξω πολύ μεγάλα αρχεία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως πήρα προ ημερών το Office, κυρίως για χρήση του Excel και δουλεύει άψογα.

Ο προμηθευτής φαίνεται ότι είναι αξιόπιστος, κάτι που άλλωστε επιβεβαιώνει και η συνεργασία του με το PayPal.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/6/2022 στις 11:40 ΠΜ, epinki είπε

Πάντως πήρα προ ημερών το Office, κυρίως για χρήση του Excel και δουλεύει άψογα.

Ο προμηθευτής φαίνεται ότι είναι αξιόπιστος, κάτι που άλλωστε επιβεβαιώνει και η συνεργασία του με το PayPal.

1. Το προγραμμα απο που ακριβως το κατεβαζεις; 2. Μ1 εχεις; 3. Το κλειδι που ακριβως το βαζεις;

1 λεπτό πριν, laskos54 είπε

1. Το προγραμμα απο που ακριβως το κατεβαζεις; 2. Μ1 εχεις; 3. Το κλειδι που ακριβως το βαζεις;

Κατι βρηκα στην σελιδα που εβαλες... Μ1 εχεις;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έχω δυο  Μ1 και πήρα το συγκεκριμένο Office και στα δύο.

1. Κατ' αρχή αγόρασε το, οπότε στο My Account > Downloads θα βρεις το κλειδί.
2. Κατόπιν πήγαινε ξανά στην αρχική σελίδα, scroll down  και click "1-Navigate ...." οπότε θα προκύψει η σελίδα της Μicrosoft.
3. Κάνε login στον λογαριασμό σου ή δημιούργησε έναν. Βάλε το key > Επόμενο > Απόκτησε τις εφαρμογές (click το link για το Office 2019).
4. Ακολούθησε τις οδηγίες για εγκατάσταση και είσαι έτοιμος. Αν τυχόν έχεις κάποια version το Office ήδη στο μηχάνημα θα πρέπει να το απεγκαταστήσεις πρώτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...