Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 12/11/2022 στις 1:22 ΜΜ, xtrmsnpr είπε

Πλάκα σας κάνω, τα παιδιά το γνωρίζουν. Απλώς από σας παίζει να έχω τα λιγότερα προβλήματα, πχ τα μόνο κρας ήταν όταν με ματιασε ο ice πχ τη προηγούμενη βδομάδα μετά τπτ.

Δεν έχω ιδέα τι pcια έχετε.

για πες ρε αδερφέ που είναι η επιλογή να απενεργ.τα μηνύματα στο παιχνίδι, υπάρχει τέτοια επιλογή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εμένα με τούς τελευταίους drivers παίζει καμπάνα. Εκτός τα κλασικά multi-player που για λίγα δευτερόλεπτα στην αρχή σερνεταιμαλλον κατεβάζει shaders αλλά από την άλλη σκέφτομαι σε invasion γιατί δεν έχει κανένα θέμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, ICE-T είπε

για πες ρε αδερφέ που είναι η επιλογή να απενεργ.τα μηνύματα στο παιχνίδι, υπάρχει τέτοια επιλογή?

Τα μηνύματα του chat? Ναι έχει επιλογή να μην εμφανίζεται το chat. Και γω που έχω το chat δεν εμφανίζεται κάτι ποτέ 😛 
Τώρα δε θυμάμαι που είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

Τα μηνύματα του chat? Ναι έχει επιλογή να μην εμφανίζεται το chat. Και γω που έχω το chat δεν εμφανίζεται κάτι ποτέ 😛 
Τώρα δε θυμάμαι που είναι.

ούτε εγώ θυμάμαι απλά βλέπω κενά sms στα notifications, πρέπει να πέφτουν μπινελικια μάλλον από τίποτα κακομαθημένα ανήλικα, ευτυχώς που έχω κλειστό το chat και δεν ακούω τίποτα,τέτοια τοξικότητα έχω να δω από εποχή black ops 2, modern warfare 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στο single player που έπαιξα για 3 ώρες μια χαρά πάει στο mp μετά το 1ο-2ο ματς αρχίζει η περιπέτεια με το ένα lag spike/stutter κάθε 2-3 λεπτά. Τι ωραία αυτές τις μέρες δεν ασχολήθηκα με τη multiplayer μπούρδα, γλύτωσα τα νεύρα μου από έκρηξη και το ντεπον λόγω του άθλιου αυτού μενού είναι στο ράφι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

 

Στο single player που έπαιξα για 3 ώρες μια χαρά πάει στο mp μετά το 1ο-2ο ματς αρχίζει η περιπέτεια με το ένα lag spike/stutter κάθε 2-3 λεπτά. Τι ωραία αυτές τις μέρες δεν ασχολήθηκα με τη multiplayer μπούρδα, γλύτωσα τα νεύρα μου από έκρηξη και το ντεπον λόγω του άθλιου αυτού μενού είναι στο ράφι.

το πρωτο κομματι δειχνει την 3070 καλυτερη απο 3080? ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυκλοφόρησε το υλικό της s1! Κάπως μεγάλο:

image.png.453148f280d54cd65dae8cfc72949d65.png

 

INTRODUCING A NEW BATTLE PASS SYSTEM IN CALL OF DUTY®: MODERN WARFARE® II AND CALL OF DUTY®: WARZONE™ 2.0 SEASON 01, PLUS BUNDLE HIGHLIGHTS

αυτά εδώ δηλαδή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, kinitos είπε

το πρωτο κομματι δειχνει την 3070 καλυτερη απο 3080? ??

Που; την 6700ΧΤ βλέπω στο κατόπι της 3080. Κάπου κάπου έχουν και τα ίδια καρε

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

Που; την 6700ΧΤ βλέπω στο κατόπι της 3080. Κάπου κάπου έχουν και τα ίδια καρε

δες το βιντεο στο 2:30 δειχνει rtx 3070 καλυτερη απο 6700 και 3080 που ειναι μετα εκτος αν εγραψε λαθος τις καρτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από τα χειρότερα cod που έχουν πιάσει τα χέρια μου. Τι να πρωτοπεί κανείς. Άθλιος ήχος χωρίς λογική. Την μια ακουώ κάποιον να έρχεται από τα 40 χιλιόμετρα μακριά και στο επόμενο λεπτό δεν μπορώ να ακούσω κάποιον που τρέχει μπροστά στην μάπα μου. Αnimations αργά, 30 ώρες για να καλέσω ένα κλανιάρικο uav. ΤΤΚ για τα μπαζα, random παιδάκια με double deagles κάνουν outgun scar h σε medium to long range, sniping χωρίς flinch και 100% ακρίβεια, bunny hopping το ίδιο χωρίς κανένα penalty στην ακρίβεια του όπλου, camping παντού και συνέχεια, perks system ανύπαρκτο, attachments 8/10 άχρηστα. Απουσία βασικού content, ούτε τα stats μας δεν μπορούσαμε να δούμε γ@μώ την τρέλα μου, το λέω και με πιάνουν γέλια! UI που θυμίζει κινέζικο mobile game. Bugs από δω, bugs από κει, crashes κλπ σκατά. 3000 κόσμος δούλεψαν πάνω σε αυτό το πράγμα, μιλάμε για την απόλυτη αποτυχία.

Επεξ/σία από Manoleros95
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Manoleros95 είπε

3000 κόσμος δούλεψαν πάνω σε αυτό το πράγμα

με τοσο κοσμο αντε να συνεοννοηθεις οποτε εκανε ο καθεναας τα δικα του τα ενωσαν και εγινε η μαπα ....

σαν παιχνιδι εμενα μου αρεσει το ui και τα αλλα περιεργα να μην ειχε θα ηταν τελειο αλλα αυτο δεν το θελουν,

οποτε παντα θα ειναι ημιτελες για να ελπιζουμε στο επομενο καλο.

επαιξα ενα φιφα 22 μετα απο χρονια που ειχα το 2015 εκτος γραφικα δεν προσεξα αλλαγες .

γιατι ρε παιδια δεν κανατε το ιδιο κρατηστε το mw1 σε ui και λοιπα κακα που κανατε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...