Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, 

Μετά την αναβάθμιση του warzone στην 6η σεζον έχω το πρόβλημα που βλέπεται στο βίντεο στο λινκ που επισυναψα. Το πρόβλημα υφίσταται μόνο στην πίστα al mazrah και συγκεκριμένα στις γέφυρες και στα δέντρα. Έτρεξα το Integrity check στο steam και όπως βλέπετε στην εικόνα 53 αρχεία failed to pass. Δεν ξέρω αν αυτό επηρεάζει το game. Έκανα reinstall τους drivers της nvidia Με ddu, έβαλα και παλιότερους τίποτα δεν άλλαξε. Έκανα reinstall το game στο steam, το έβαλα και μέσω του Battle net πάλι τιποτα. Έκλεισα gsync και dlss στο game και άλλαξα τρόπους antialising τίποτα. Πιθανόν είναι bug του παιχνιδιού. Υπάρχει κανείς που παίζει το παιχνίδι και συγκεκριμένα στην al mazrah να μου πει αν έχει παρόμοι bug και με τι κάρτα είναι. επίσης μπορεί κάποιος να τρέξει το verify integrity of game files στο steam να μου πει αν του βγάζει τόσα λάθη όσο εμένα και αν είναι φυσιολογικά αυτά; Επίσης οποιαδήποτε άλλη λύση επρόσδεκτη αν όντως δεν είναι bug του παιχνιδιού που θα το συμπεράνω από το αν έχετε και εσείς το ίδιο θέμα. 

Ευχαριστώ  

υ.γ. σόρρυ για την ποιότητα του video, αλλά νομίζω φαίνεται το πρόβλημα που έχω που τρεμοπαίζει και εξαφανίζεται κομμάτι της γέφυρας. 

screenshot:https://www.dropbox.com/scl/fi/9w0nfbnm0btummflzvdl6/403354976_255392010874305_4990092916611925190_n.jpg?rlkey=r3ejf3qe8k930i062c37us51m&dl=0

video: https://www.dropbox.com/scl/fi/fhsq5vii90ngtjczg9smf/403188747_6559605087482744_6893635107391207355_n.mp4?rlkey=xg43ygxu3c4fsqv1q2sxfly3j&dl=0

Επεξ/σία από oraiustepe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, oraiustepe είπε

Καλησπέρα, 

Μετά την αναβάθμιση του warzone στην 6η σεζον έχω το πρόβλημα που βλέπεται στο βίντεο στο λινκ που επισυναψα. Το πρόβλημα υφίσταται μόνο στην πίστα al mazrah και συγκεκριμένα στις γέφυρες και στα δέντρα. Έτρεξα το Integrity check στο steam και όπως βλέπετε στην εικόνα 53 αρχεία failed to pass. Δεν ξέρω αν αυτό επηρεάζει το game. Έκανα reinstall τους drivers της nvidia Με ddu, έβαλα και παλιότερους τίποτα δεν άλλαξε. Έκανα reinstall το game στο steam, το έβαλα και μέσω του Battle net πάλι τιποτα. Έκλεισα gsync και dlss στο game και άλλαξα τρόπους antialising τίποτα. Πιθανόν είναι bug του παιχνιδιού. Υπάρχει κανείς που παίζει το παιχνίδι και συγκεκριμένα στην al mazrah να μου πει αν έχει παρόμοι bug και με τι κάρτα είναι. επίσης μπορεί κάποιος να τρέξει το verify integrity of game files στο steam να μου πει αν του βγάζει τόσα λάθη όσο εμένα και αν είναι φυσιολογικά αυτά; Επίσης οποιαδήποτε άλλη λύση επρόσδεκτη αν όντως δεν είναι bug του παιχνιδιού που θα το συμπεράνω από το αν έχετε και εσείς το ίδιο θέμα. 

Ευχαριστώ  

υ.γ. σόρρυ για την ποιότητα του video, αλλά νομίζω φαίνεται το πρόβλημα που έχω που τρεμοπαίζει και εξαφανίζεται κομμάτι της γέφυρας. 

screenshot:https://www.dropbox.com/scl/fi/9w0nfbnm0btummflzvdl6/403354976_255392010874305_4990092916611925190_n.jpg?rlkey=r3ejf3qe8k930i062c37us51m&dl=0

video: https://www.dropbox.com/scl/fi/fhsq5vii90ngtjczg9smf/403188747_6559605087482744_6893635107391207355_n.mp4?rlkey=xg43ygxu3c4fsqv1q2sxfly3j&dl=0

Η ΕΡΤ έχει καλύτερη εικόνα στους HD αγώνες της πάντως

 δες αυτό το βίντεο πώς να βγάλεις ένα highlight και δείξε μας, μετά τα συζητάμε όλα τα άλλα.
(τα αρχεία που βρήκε, στα έφτιαξε/πέρασε)

Αν μιλάμε για το τρεμόπαιγμα των σκιών, κλάιν, προχώρα τη ζωή σου, δεν είναι κάτι, θα φτιαχτεί στο μέλλον μπορεί και όχι.
Αν είναι κάτι άλλο, προχώρα με το ν'εο βίντεο, αλλά άστο να γράψει 15-20 να μη ταλαιπωρούμαστε με τόσα τακτικά replays.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Η ΕΡΤ έχει καλύτερη εικόνα στους HD αγώνες της πάντως

 δες αυτό το βίντεο πώς να βγάλεις ένα highlight και δείξε μας, μετά τα συζητάμε όλα τα άλλα.
(τα αρχεία που βρήκε, στα έφτιαξε/πέρασε)

Αν μιλάμε για το τρεμόπαιγμα των σκιών, κλάιν, προχώρα τη ζωή σου, δεν είναι κάτι, θα φτιαχτεί στο μέλλον μπορεί και όχι.
Αν είναι κάτι άλλο, προχώρα με το ν'εο βίντεο, αλλά άστο να γράψει 15-20 να μη ταλαιπωρούμαστε με τόσα τακτικά replays.

ναι το ειχα τραβηξει απο την εφαρμογη του messenger και μετα το κατεβασα και απο το Messenger. ολα λαθος. μιλαμε για το τρεμοπαιγμα πανω στη γεφυρα ναι. "τα αρχεία που βρήκε, στα έφτιαξε/πέρασε" τι εννοεις με αυτό; δεν υπάρχει θέμα με τα 53 αρχεια που εβγαλε σφαλμα στο Integrity;  εσύ έχεις παρόμοιο πρόβλημα στο παιχνίδι; γιατι μου κάνει εντύπωση που το έχω μόβο εγώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, oraiustepe είπε

"τα αρχεία που βρήκε, στα έφτιαξε/πέρασε" τι εννοεις με αυτό;

Ο σκοπός του check integrity files, είναι να τσεκάρει τα αρχεία του παιχνιδιού και να τα διορθώσει ότι βρει να μην είναι σε τάξη. Όπως σου γράφει και στο screenshot, στα ξαναπέρασε ότι ήταν, άρα τα έφτιαξε.

Δε παίζω το παιχνίδι δε ξέρω και πραγματικά δεν είναι τίποτα που να σε απασχολεί, συνέχισε να παίζεις το παιχνίδι.

Δεν είναι καν πρόβλημα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, oraiustepe said:

Καλησπέρα, 

Μετά την αναβάθμιση του warzone στην 6η σεζον έχω το πρόβλημα που βλέπεται στο βίντεο στο λινκ που επισυναψα. Το πρόβλημα υφίσταται μόνο στην πίστα al mazrah και συγκεκριμένα στις γέφυρες και στα δέντρα. Έτρεξα το Integrity check στο steam και όπως βλέπετε στην εικόνα 53 αρχεία failed to pass. Δεν ξέρω αν αυτό επηρεάζει το game. Έκανα reinstall τους drivers της nvidia Με ddu, έβαλα και παλιότερους τίποτα δεν άλλαξε. Έκανα reinstall το game στο steam, το έβαλα και μέσω του Battle net πάλι τιποτα. Έκλεισα gsync και dlss στο game και άλλαξα τρόπους antialising τίποτα. Πιθανόν είναι bug του παιχνιδιού. Υπάρχει κανείς που παίζει το παιχνίδι και συγκεκριμένα στην al mazrah να μου πει αν έχει παρόμοι bug και με τι κάρτα είναι. επίσης μπορεί κάποιος να τρέξει το verify integrity of game files στο steam να μου πει αν του βγάζει τόσα λάθη όσο εμένα και αν είναι φυσιολογικά αυτά; Επίσης οποιαδήποτε άλλη λύση επρόσδεκτη αν όντως δεν είναι bug του παιχνιδιού που θα το συμπεράνω από το αν έχετε και εσείς το ίδιο θέμα. 

Ευχαριστώ  

υ.γ. σόρρυ για την ποιότητα του video, αλλά νομίζω φαίνεται το πρόβλημα που έχω που τρεμοπαίζει και εξαφανίζεται κομμάτι της γέφυρας. 

screenshot:https://www.dropbox.com/scl/fi/9w0nfbnm0btummflzvdl6/403354976_255392010874305_4990092916611925190_n.jpg?rlkey=r3ejf3qe8k930i062c37us51m&dl=0

video: https://www.dropbox.com/scl/fi/fhsq5vii90ngtjczg9smf/403188747_6559605087482744_6893635107391207355_n.mp4?rlkey=xg43ygxu3c4fsqv1q2sxfly3j&dl=0

Θεμα γραφικών 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Θεμα γραφικών 

 

 

τι εννοεις θεμα γραφικών; δεν έχω προβλήματα με την κάρτα γραφικών σε άλλα παιχνίδια. ή μήπως εννοείς ρυθμίσεων γραφικών από το παιχνίδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

μην τον καις μωρέ γέρο 😛 

ευκολο ειναι να πειραξω ολα τα γραφικα, αλλα τι εννοει θεμα γραφικων; φανταζομαι τα settings εννοει και οχι προβληματικη γραφικων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, oraiustepe είπε

ευκολο ειναι να πειραξω ολα τα γραφικα, αλλα τι εννοει θεμα γραφικων; φανταζομαι τα settings εννοει και οχι προβληματικη γραφικων. 

Δεν έχει πάρει τα χάπια του ο γέρος τελευταία και από το πολύ το mw3 ξεχνάει να γράψει ολόκληρες τις προτάσεις, μην τον παρεξηγείς :P . Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν εννοεί χαλασμένη vga. Μη σε τρελαίνει, πραγματικά δεν είναι κάτι, αφού μόνο κει στο κάνει, ότι είναι θα το φτιάξει η αχτιβιζο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Δεν έχει πάρει τα χάπια του ο γέρος τελευταία και από το πολύ το mw3 ξεχνάει να γράψει ολόκληρες τις προτάσεις, μην τον παρεξηγείς :P . Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν εννοεί χαλασμένη vga. Μη σε τρελαίνει, πραγματικά δεν είναι κάτι, αφού μόνο κει στο κάνει, ότι είναι θα το φτιάξει η αχτιβιζο.

πολυ αμφιβαλλω. ασχολουμαι τοσο γιατι είναι ενοχλητικό..παθαινεις επιληψια στα μερη που το κανει και ειδικα αν σε εκεινο το μερος εχει ατομο ειναι πιο δυσκολο να τον πετυχεις. αλλα θεωρητικα μπορεις να παιξεις και με αυτο αλλα σου κανει τη ζωη λιγο πιο δυσκολη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...