Προς το περιεχόμενο

To Morbius επιστρέφει στις κινηματογραφικές αίθουσες και ξαναπατώνει


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πρώτο μέρος της ταινίας...ας μη πω τίποτα κακό.(φόλα δλδ)

Μετά όμως φτιάχνει αρκετά (μέχρι που μου άρεσε!!!!) , αλλά το τελικό αποτέλεσμα δυστυχώς ήταν μέτριο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω για την συγκεκριμένη αλλα δυστυχώς αυτον τον ανθρωπο τον εχω συνδεσει στο μυαλο μου με brokeback mountain και δε μπορω ποτέ να τον παρω σοβαρα... 🤭

  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, MikeGR7 είπε

Δε ξερω για την συγκεκριμένη αλλα δυστυχώς αυτον τον ανθρωπο τον εχω συνδεσει στο μυαλο μου με brokeback mountain και δε μπορω ποτέ να τον παρω σοβαρα... 🤭

Ο Jared Leto?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο JARED LETO έχει καταντήσει ανέκδοτο. Μετά την γελοία εμφάνιση του ως JOKER τώρα κάνει και την χειρότερη marvel ταινία. 'Αντε ίσως το eternals να ναι ακόμα χειρότερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι ενω οι αλλες ταινιες της marvel ηταν αριστουργηματα.Ολα τα ιδια ειναι ,χαρτινοι χαρακτηρες και αδιαφορα πλεον εφε αφου το ματι εχει χορτασει.Αμυαλη διασκεδαση για πιτσιρικαδες και για εκεινους που θελουν να καψουν ενα 2ωρο και μετα να ξεχασουν οτι ειδαν.Εχω να δω καλη ταινια με υπερηρωες απο τα spiderman του sam raimi και σειρες απο το daredevil και punisher του netflix.Ολα τα άλλα μια σουπα που θα μπορουσε να τα ειχε γραψει και σκηνοθετησει και ο ιδιος ανθρωπος,πασπαλισμενη βεβαια με τα απαραιτητα εφε.

Επεξ/σία από auron12
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι η καλύτερη ταινία όλων των εποχών. Μην ακούτε τους κριτικούς που θέλουν να θάψουν αυτό το διαμάντι. Μαζέψτε τους φίλους σας και δείτε όλοι μαζί αυτή την απίστευτη ταινία που μόνο ανώτερα διαγαλαξιακά όντα θα μπορούσαν να γράψουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από τα αστεία τώρα, είναι κρίμα ένας ηθοποιός σαν τον Leto που μας έχει αποδείξει πως έχει το απαραίτητο ταλέντο για κάτι καλό να αναλώνεται σε ταινίες που φαίνονται από χιλιόμετρο πως δεν θα βγουν καλές, ίσως να χρειάζεται καλύτερο ατζέντη γιατί βλέπω να το πηγαίνει για 3/3 και μετά δύσκολα θα υπάρχει επιστροφή.

morbius-meme-1648840586883.webp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά είμαι φαν της marvel αλλά και του marvel cinematic universe,οι ταινίες που είναι μέσω marvel studios της πάνε πολύ καλά καλά αλλά δυστηχως κάποιοι χαρακτήρες ακόμα ανήκουν σε άλλες εταιρίες,Spider-Man/venom/morbius π.χ στην Sony,η Sony θα πρέπει να δώσει μερικώς τα δικαιώματα των ηρώων στην marvel όπως έγινε με τον Spider-Man για να γίνει ταινία της προκοπής,το morbius στα πρώτα trailer έδειχνε πολλά σημάδια ότι ήταν στο ίδιο universe με τον Spider-Man και τους υπόλοιπους ήρωες αλλά τελευταία στιγμή έγιναν παρά πολλά edit με αποτέλεσμα απλά να λένε ότι δεν βρίσκεται σε κανένα σύμπαν παρά μόνο στο δικό του.

Αυτο με χάλασε,γιατί όπως εγώ έτσι και πολλοί φαν περίμεναν sinister 6 αλλά τίποτα τελικά.

Μην πω για την επανέκδοση των fantastic four της fox………ευτυχώς που η Disney αγόρασε την fox και πήρε πλήρες τα δικαιώματα από Deadpool,fantastic four,X-men.

Χίλιες φορές για μένα να πουλήσει τα διακαιωματα των ηρώων που έχει η Sony στην marvel studios παρά να βλέπουμε τέτοιου είδους πράματα.

Το venom 2 με χάλασε λίγο γιατί δεν έκαναν τον Cassidy τόσο τρελό όπως και στα κόμιξ,αλλά μου άρεσε που στο τέλος ο venom μπήκε επίσημα και στο mcu!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Dantε είπε

Τη ξεκινησα απο το θειο,ειδα 15 λεπτα και σταματησα.

Ε διαβαζοντας ολες τις κριτικες δε τη συνεχισα ποτε και απλα την εσβησα,για τον απλουστατο λογο πως οτι ειδα στα 15 λεπτα ερχοταν σε συμφωνια με αυτα που διαβαζα...

Οποτε μη σπαταλησω και το χρονο μου 😁

Αυτο επαθα με το venom 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Glikos είπε

Ο Jared Leto?

Χαχα καλα τον μπέρδεψα με τον Jake Gyllenhaal lol μη βαράτε!

Εγω θα δωσω παντως μια ευκαιρία στην ταινιουλα,.δεν ειναι λιγες οι φορες που έχω αντίθετη άποψη απο τους "κριτικούς".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, MikeGR7 είπε

Χαχα καλα τον μπέρδεψα με τον Jake Gyllenhaal lol μη βαράτε!

Εγω θα δωσω παντως μια ευκαιρία στην ταινιουλα,.δεν ειναι λιγες οι φορες που έχω αντίθετη άποψη απο τους "κριτικούς".

Πολύ καλός ηθοποιός ο Jake Gyllenhaal πάντως. :)

Ε κοίτα δεν χάνεις και τίποτα αν δεν την δεις. Εγώ την είδα έτσι για το γαμώτο αν και δεν μου γέμιζε το μάτι με όσα είχα διαβάσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...