Προς το περιεχόμενο

Video σε εργοστασιακή οθόνη αυτοκινήτου


eddie-2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετώ την παρέα!!! 

Έχω ένα citroen c3 του 2015 με εργοστασιακή οθόνη και gps.  Η οθόνη δεν είναι αφής και δεν παίζει video (ως γνωστόν στα εργοστασιακά). Το ότι δεν είναι αφής δεν με απασχολεί, αλλά το ότι δεν παίζει video είναι σημαντικό για μένα.

Το λειτουργικό που έχει είναι RNEG2.80.E.2

Μπορεί να γίνει κάτι ώστε να μπορεί να παίζει video;  Μήπως παίζει συγκεκριμένη μορφή video;  Όποιος γνωρίζει ας βοηθήσει. Και ότι άλλο στοιχείο χρειάζεται, ας μου πει... 

Ευχαριστώ! 

Και συγνώμη αν έβαλα το θέμα σε λάθος κατηγορία.... 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, eddie-2 είπε

Χαιρετώ την παρέα!!! 

Έχω ένα citroen c3 του 2015 με εργοστασιακή οθόνη και gps.  Η οθόνη δεν είναι αφής και δεν παίζει video (ως γνωστόν στα εργοστασιακά). Το ότι δεν είναι αφής δεν με απασχολεί, αλλά το ότι δεν παίζει video είναι σημαντικό για μένα.

Το λειτουργικό που έχει είναι RNEG2.80.E.2

Μπορεί να γίνει κάτι ώστε να μπορεί να παίζει video;  Μήπως παίζει συγκεκριμένη μορφή video;  Όποιος γνωρίζει ας βοηθήσει. Και ότι άλλο στοιχείο χρειάζεται, ας μου πει... 

Ευχαριστώ! 

Και συγνώμη αν έβαλα το θέμα σε λάθος κατηγορία.... 

 

Οι περισσότερες εχουν ενα πιν που παιρνει εντολή απο το χειρόφρενο, αν ειναι ετσι και στην δικια σου βρες το και βάλτο στο σασί.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Οι περισσότερες εχουν ενα πιν που παιρνει εντολή απο το χειρόφρενο, αν ειναι ετσι και στην δικια σου βρες το και βάλτο στο σασί.

 

 

Θα το ελέγξω, σε ευχαριστώ!  Αν και νομίζω ότι δεν είναι αυτό, γιατί σε αυτή την περίπτωση με τραβηγμένο το χειρόφρενο θα έπαιζε και νομίζω ότι δεν παίζει, ούτε σε ακινησία ούτε σε κίνηση.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...