Προς το περιεχόμενο

Starfield [PC]


Balantakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 minutes ago, Daredevil said:

με τι settings? με 4070 7600x, είμαι με dlss2 mod 66 (quality)  4k  57-60 atlantis και γενικότερα >70 σε άλλα  μέρη

Δεν το έχω ακόμα (εγκατεστημένο), αλλά έχω τρομοκρατηθεί με κάποια video reviews που βλέπω και επειδή θέλω να αγοράσω κάρτα (13600k με 970😁), κάνω δεύτερες σκέψεις μήπως να περιμένω λίγο για να πάρω πιο δυνατή. Το mod βλέπω ότι μετράει.

Επεξ/σία από kirileman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kirileman είπε

4070ti για 50-60fps σε 1080; Υπέροχο.

65.5 fps στα 1440p και αν βαλεις dlss 2+FG πας πανω απο 100 κοντα στα 130 με τα 2 mod. Δεν χρειαζεσαι μεγαλυτερη καρτα. 

Screenshot-1.png

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 hours ago, psof said:

Υπάρχει κάποιος που το παίζει αμέσως μετά το BG3; Εγώ σκέφτομαι να το αφήσω για αργότερα μόνο και μόνο για να μην το αδικήσω παίζοντας το λίγες μέρες μετα απο 160 ώρες του απίστευτου BG3. Έχω πολύ καλά παιχνίδια στο backlog μου έτσι κι αλλιώς. Βέβαια μέχρι τις 6-7 Σεπτεμβρίου θα δούμε...

Τα γραφικά του μου φαίνονται πολύ ωραία απο το λίγο που είδα, ειδικά τα enviroments. Μόνο τα face animations είναι μέτρια και οι περισσότεροι NPC που μοιάζουν με τους άστεγους στο Los Angeles.

Το μόνο που χρειάζεται για να μου αρέσει είναι ένα καλό main story και να είναι ένα βαθύ RPG με replayability. Να φτιάχνεις το χαρακτήρα σου όπως εσύ θέλεις, ο διάλογος να τον εκφράζει απόλυτα και οι αποφάσεις του να έχουν να έχουν βάρος. Όλα τα άλλα είναι απλά έξτρα σε τέτοια παιχνίδια αν υπάρχουν.

Την ωρα που πολεμούσα με το NetherMind κατέβαζα το stafield και ηδη μέ 6 ωρες gameplay εχω ξετρελαθεί (ειμαι fan και των 2 genre)

Δεν εχω αντιμετωπίσει κανένα performance issue μεχρι τώρα και είναι απο τους λόγους που πήρα 4090, για να μην ασχολούμαι με optimization issues. 

Επεξ/σία από cyberguy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Δυστυχώς ο περισσότερος κόσμος ούτε σε 1080p low δεν θα έχει ευχάριστη εμπειρία. Προβλέπω τρελό κράξιμο στα Steam reviews.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Δυστυχώς ο περισσότερος κόσμος ούτε σε 1080p low δεν θα έχει ευχάριστη εμπειρία. Προβλέπω τρελό κράξιμο στα Steam reviews.

Ήρθε η ώρα να πάρουν απόφαση να πάρουν AMD για να δούνε το φως το αληθινό φίλε απλώς και να αφήσουν τα σαπακια του πέτσινου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eφτασα επιτελους στην Akila City που ειναι φανταστικη...

Τελος για σμρ..

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, optimus prime είπε

Παιδια το Mod του Pure Dark τα σπαει,εαν σας περισευουν αυτα τα 6 ευρω παρτε το να το περασετε.

κάνεις συνδρομή για ένα μήνα και το κατεβάζεις και τέλος ή πρέπει να παραμείνεις patreon;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, just_a_dude said:

κάνεις συνδρομή για ένα μήνα και το κατεβάζεις και τέλος ή πρέπει να παραμείνεις patreon;

μία φορά μόνο φτάνει και μπορείς να λήξεις την συνδρομή όποτε θέλεις, το σύστημά του θυμάται εάν έχεις ήδη πληρώσει στο παρελθόν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 minutes ago, just_a_dude said:

κάνεις συνδρομή για ένα μήνα και το κατεβάζεις και τέλος ή πρέπει να παραμείνεις patreon;

Aν βγει νεα εκδοση και θελει update , προφανως αν εχει περασει ο μηνας και δεν εισαι patreon τον τσιμπησες. Ας το εκανε one time πληρωμη , ετσι ειναι μια ανοησια...

1 minute ago, seithan said:

μία φορά μόνο φτάνει και μπορείς να λήξεις την συνδρομή όποτε θέλεις, το σύστημά του θυμάται εάν έχεις ήδη πληρώσει στο παρελθόν.

Updates δεν προκειται να εχεις γιατι μελλοντικα δεν θα εισαι Patreon . Αρα αν δεν δουλευει με καποια μελλοντικη εκδοση δεν μπορεις να κανεις κατι 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...