Προς το περιεχόμενο

Αγορά εκθεσιακού iphone


kostasandr1992

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα θα ήθελα τα φώτα σας έχω βρει ένα μαγαζί στην πόλη μου που δίνει κάποια εκθεσιακα με όλα τα παρελκόμενα κουτί κλπ και 9 μήνες εγγύηση.(11 pro max) είναι αυτό που έχω δει.η ερώτηση από κάποιον που ξέρει αξίζει επειδή είναι εκθεσιακό; πρέπει να προσέξω κάτι; ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα 11 pro max αν εχει αλαχθει κατι πχ οθονη το γραφει στα ρυθμισεις γενικα πληροφοριες σου εχει μηνυμα ,αν δεν εχει δεν εχει αλλαχθει οθονη,επισης το ιδιο αν μπεις στην μπαταρια αν εχει αλλαχθει το γραφει,βλεπεις ποσοστο μπαταριας αν ειναι καλη και αν ειναι σε καλη κατασταση το χτυπας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kostasandr1992 είπε

Καλησπέρα θα ήθελα τα φώτα σας έχω βρει ένα μαγαζί στην πόλη μου που δίνει κάποια εκθεσιακα με όλα τα παρελκόμενα κουτί κλπ και 9 μήνες εγγύηση.(11 pro max) είναι αυτό που έχω δει.η ερώτηση από κάποιον που ξέρει αξίζει επειδή είναι εκθεσιακό; πρέπει να προσέξω κάτι; ευχαριστώ πολύ.

Ανάλογα την τιμή. Αν στο δίνουν σε μισή τιμή και έχει υγεία μπαταρίας πάνω από 90% είναι οκ. Αν σου κόβουν κανένα 200αρι εννοείται ότι δεν αξίζει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kostasandr1992 είπε

580 τα δίνουν τα 11 pro max με υγεία πάνω από 90% και 100€ πιο κάτω το 11pro 

Πολύ ακριβό για μένα. 450 με 500 το πολύ θα έδινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου θυμίζει ένα φίλο που αγόρασε ένα Nissan Qashqai εκθεσιακό που το είχαν για test drive και έχει καταλήξει να κυκλοφορεί με το αυτοκίνητο εξυπηρέτησης πελατών γιατί το δικό του τον περισσότερο καιρό είναι στο συνεργείο😂😂😂το πήρε σε τιμή ευκαιρίας όμως μου είπε😇🤣😇

Επεξ/σία από stefmangr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, stefmangr είπε

Μου θυμίζει ένα φίλο που αγόρασε ένα Nissan Qashqai εκθεσιακό που το είχαν για test drive και έχει καταλήξει να κυκλοφορεί με το αυτοκίνητο εξυπηρέτησης πελατών γιατί το δικό του τον περισσότερο καιρό είναι στο συνεργείο😂😂😂το πήρε σε τιμή ευκαιρίας όμως μου είπε😇🤣😇

Το ιδιο και ενας γνωστος μου με bmw. Μεχρι και κινητηρα αλλαξε. Ολο προβληματα. Ακομα και το κλειδι οποτε ηθελε δουλευε. Το ειχε παρει 10κ κατω απο την τιμη πωλησης και ακομα πληρώνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/6/2022 στις 1:48 ΜΜ, kostasandr1992 είπε

Καλησπέρα θα ήθελα τα φώτα σας έχω βρει ένα μαγαζί στην πόλη μου που δίνει κάποια εκθεσιακα με όλα τα παρελκόμενα κουτί κλπ και 9 μήνες εγγύηση.(11 pro max) είναι αυτό που έχω δει.η ερώτηση από κάποιον που ξέρει αξίζει επειδή είναι εκθεσιακό; πρέπει να προσέξω κάτι; ευχαριστώ πολύ.

Για να πουλάει τα εκθεσιακά του σημαίνει ότι το μαγαζί έχει έκθεση. Έχει έκθεση; Και αν έχει έκθεση, μιας και βλέπω πληθυντικό, πόσα 11 pro max άνοιξε στην έκθεση; Δεν φτάνει ένα; 

Μήπως έχει κάποια υπηρεσία ανταλλαγής και τα έχει αγοράσει από πελάτες για να κάνει μεταπώληση, άρα μιλάμε για μεταχειρισμένα; Το εκθεσιακό από το μεταχειρισμένο έχει διαφορά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εκθεσιακο συνηθως ειναι 24/7 ανοιχτο και παντα σε φορτιση, ακομα και αν η μπαταρια ειναι σε καλη υγεια, η οθονη παντα θα εχει καταπονηθει αρκετα, και ειδικα μετα την ελλειψη των 13 προ μαξ, μπορει να εχει κατσει σε εκθεση 1-2 εως και 3 χρονια. μεγαλη προσοχη. Για μενα ποτέ εκθεσιακο προιον που να εχει οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...