Προς το περιεχόμενο

LG 32LQ570B6LA CRAZY SUNDAYS ΑΠΟ ESHOP


e1995kati

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια σας έχω είδη προχωρήσει στην αγορά της συγκεκριμένης tv έχω όμως ακούσει αρκετές δυσάρεστες απόψεις για το eShop και τις παραεισαγωγες που κάνει στην Ελλάδα....η τβ αγοραστικέ στα 195 για υπνοδωμάτιο.....και περισσότερο μου κέντρισε τον ενδιαφέρον η μάρκα το Σμαρτ και η τιμή της....παραθέτω και λινκ για να ακούσω απόψεις σχετικά με το σερβίς του eShop και την ποιότητα που εισάγει....επίσης θέλω να ακούσω γνώμη για το ποιες μάρκες τβ πλέον έχουν αντοχή στον χρόνο και θα είναι μπροστά τεχνολογικα

https://www.e-shop.gr/tv-lg-32lq570b6la-32-led-hd-ready-smart-wifi-2022-p-PER.158717

https://www.e-shop.gr/tv-lg-32lq570b6la-32-led-hd-ready-smart-wifi-2022-p-PER.158717 ΕΠΙΣΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΤΟ YouTube θα πρέπει να υπάρχουν και βίντεο με unboxing tv χαμηλού κόστους που να αφορούν και τον μέσο καταναλωτή....και όχι πάντα του στιλ unboxholics Kai sony για ωνασιδες

Επεξ/σία από e1995kati
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

 Πέραν τα του eshop που θεωρώ τίμιο για αγορές, είσαι ευχαριστημένος με την οθόνη;. Την σκέφτομαι ακριβώς για τους ίδιους λόγους που προανέφερες 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναεπανερχομε όχι από εικονα δεν λέει κάτι πιστεύω ότι η turbox smart έχουν ποιο πρόσφυγες μενού αλλά και ποιο ξεκούραστα χρώματα..  τελικά μύθος και φειβολαν πλέον τα Μπραντ την πήρα διότι ήταν σε προσφορά και ο πατέρας μου με το που είδε όνομα την ζητησε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή με ενδιαφέρει αγορα 32αρας lg και με μπερδεύουν τα μοντέλα (διαφορές;)...ποια από τις οθόνες του eshop ειναι η καλύτερη? ευχαριστώ προκαταβολικά

Τηλεοράσεις Lg 32'' Full hd : E-shop.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...