Προς το περιεχόμενο

Πάει η κάρτα των 10€ πάει και των 12€


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν αυτό το θέμα μοιάζει με ένα προηγούμενο αλλά από σήμερα η κάρτα ανανέωσης των 12€ για την vodafone καταργήθηκε στα καταστήματα vodafone και στα περίπτερα. Μόνο online διατίθεται. Τώρα ξέρετε τι σημαίνει αυτό, ότι σε δυο χρόνια δε θα είναι διαθέσιμες ούτε online, όπως έγινε και με τα 5€ και με τα 10€.  

Το κατάλαβα γιατί με πήραν τηλέφωνο για προσφορά σε καρτοπρόγραμμα student και μου είπαν ότι στο περίπτερο οι κάρτες τώρα είναι από 15€ και εγώ σοκαρίστηκα και δεν ξέρω τι να κάνω. Οπότε αφού επιβεβαίωσα ότι ο αριθμός που με πήρε είναι όντως από την vodafone, ρώτησα ποιό είναι το ελάχιστο ποσό ανανέωσης στα περίπτερα.

Τώρα τι σκατά θα γίνει στη συνέχεια...

Μόνο στην κινητή τηλεφωνία παρατηρείται αυτό. Σε καμία άλλη αγορά δεν είναι τόσο κλέφτες. Ακόμα και paysafe card παίρνεις 5€ και ΔΕΝ ΛΗΓΟΥΝ ΠΟΤΕ.

Άντε τον μπούλο τώρα. image.png.a4d1296ac36c8aa6d0a9467eb83b49b0.png

Επεξ/σία από erikiorai
Πιο ωραίο κείμενο
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, erikiorai είπε

σε δυο χρονια δεν θα ειναι διαθεσιμο ουτε 

σε 2 χρόνια;  κάντο 2 μήνες να είσαι μέσα. σε 2 χρόνια δε θα υπάρχει ούτε των 15€

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, erikiorai είπε

λοπιον αυτος ο τιτλος μιαζει με ενα προηγουμενο θεμα αλλα απο σημερα η καρτα ανανεωσης των 12€ για την vodafone καταργηθηκε στα καταστηματα vodafone και στα περιπτερα μονο online τωρα που ξερεται τι συμενει σε δυο χρονια δεν θα ειναι διαθεσιμο ουτε online οπως εγινε και με τα 5€ και μετα 10€ το κατλαβα γιατι με πηρε τηλεφωνο για προσφορα καρτοπρογραμμα student και μου ηπε οτι στο περιπτερο οι καρτες τωρα ειναι απο 15€ και εγω σοκαριδικα και δεν ξερω τι να κανω οπτε επηβεβεωσα οτι ο αριθμος που που πηρε ειναι οτι ειναι οντως απο την vodafone και ρωτησα και πιο ειναι το ελαχιστο ποσο ανανεωσης στα περιπτερα τωρα τι σκατα θα γινει στη συνεχεια μονο στην κινιτη τηλεφωνια παρατιρεται αυτο σε καμια αλλη αγορα δεν ειναι τοσο κλεφτες ακομα και paysafe card περενεις 5€ και ΔΕΝ ΛΕΙΓΟΥΝ ΠΟΤΕ αντε μπουλο τωραimage.png.a4d1296ac36c8aa6d0a9467eb83b49b0.png

Στο τηλέφωνο για να σου πουλήσουν θα σου πουν ότι θέλουν.

 

(εχασα την ανάσα μου να το διαβάσω)

  • Like 1
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, korakios είπε

στην q ισχύει ακόμα το 12μηνο ή μπαίνει φραγή μετά απο κάποιους μήνες ?

Εχω q και ακομα ησχει το 12 μηνες πριν μπει φραγη μιν σου πω εχει και 3 μηνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, korakios είπε

στην q ισχύει ακόμα το 12μηνο ή μπαίνει φραγή μετά απο κάποιους μήνες ?

Ισχύει 2 μήνες άμα δεν ανανεώσεις την κάρτα, φραγή μόνο εξερχομένων. Σε 12-13 μήνες κλείνει η γραμμή. 

Επεξ/σία από Basilhs23___
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Basilhs23___ είπε

Ισχύει 12 μήνες άμα δεν ανανεώσεις την κάρτα, φραγή μόνο εξερχομένων. 

4 μήνες γράφει ακριβώς απο πάνω 😁 (edit εισερχομένων)

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στην q ανανεώνω το χρηματικό υπόλοιπο ανά δύο μήνες και όταν μπορώ να αγοράσω πακέτο (από καουντ νταουν όφερ ή από προσωπική προσφορά στο δωρόκουτο στην εφαρμογή) με τα χρήματα που μαζεύονται, παρατείνεται η ισχύς των χρημάτων για έναν μήνα επιπλέον.

Επεξ/σία από dhmak
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως για vodafone παίζει απεριόριστο ιντερνετ 24ωρο για ενεργοποίηση μέχρι σήμερα 23:59 (28/6 λεει άρα μέχρι τότε φαντάζομαι)

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...