Προς το περιεχόμενο

Πάει η κάρτα των 10€ πάει και των 12€


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 149
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

λίγο of topic .Αν αφήσω απλήρωτο καρτοσυμβολαιο f2g (υπάρχει βασιμος λόγος αλλα δεν είναι επί του παρόντος , ούτε έχω κάνει χρήση ούτε μια μερα) πέρα της προφανούς διακοπής τις σύνδεσης τι γίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, wrangler11 είπε

λίγο of topic .Αν αφήσω απλήρωτο καρτοσυμβολαιο f2g (υπάρχει βασιμος λόγος αλλα δεν είναι επί του παρόντος , ούτε έχω κάνει χρήση ούτε μια μερα) πέρα της προφανούς διακοπής τις σύνδεσης τι γίνεται?

Αν το αφήσεις για χρονιά απλήρωτο σε περνούν από την σπαρτιάτικη και σε αναγκάζουν να το πληρώσεις εκτός αν βρεις μια δικαιολογία (π.χ δεν εχω καλή κάλυψη}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, mikepaltri είπε

Παρατηρήσατε ότι στην Q καταργηθηκαν οι προσωπικες προσφορές;;; 

Δοκίμασε να μην ανανεώνεις τόσο συχνά και θα επανέλθουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, soul_d είπε

Δοκίμασε να μην ανανεώνεις τόσο συχνά και θα επανέλθουν

Μου είχαν στείλει προσφορά με ισχύ ενεργοποίησης έως 2/3, αλλα από χθες εξαφανίστηκε!!!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 13/10/2023 στις 1:22 ΜΜ, japetus είπε

Επισκέφθηκα σήμερα κατάστημα vodafone για να κάνω ανανέωση 8 ευρω εκεί.

'Δεν έχουμε κάρτες των 8 μόνο των 15' 

Μα, γράφετε ότι από δω και πλέον μόνο στα καταστήματα θα μπορεί να γίνει ανανέωση 8 ευρώ.

'Ναι, αλλά σε ορισμένα καταστήματα μόνο. Τα περισσότερα δεν το υποστηρίζουν. Καταλαβαίνετε...'

 

Και σε αυτα που το υποστηριζουν το 8ευρω λενε ειναι για το CU οι αλλοι ανανεωνουν με 10 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/1/2024 στις 10:10 ΜΜ, mariosnik_ είπε

Πάνε περίπατο τα φθηνά πακέτα. Τώρα μόνο στην frog βρίσκω κάτι φθηνά με χαμηλότερα από 13 ευρώ. Έχε γούστο να καταργήσουν και αυτά. 

Που τα βρίσκεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα λεπτά των πακέτων έχουν ελάχιστη διάρκεια κλήσης 3 λεπτά και στη συνέχεια ανά δευτερόλεπτο, εκτός από το national pack που ο χρόνος ομιλίας καταναλώνεται ανά δευτερόλεπτο χωρίς χρέωση για ελάχιστη διάρκεια κλήσης.
Μπορείς να αγοράσεις μέχρι 4 πακέτα ανά ημερολογιακό μήνα.

To χαμηλότερο ποσό ανανέωσης είναι τα 8 ευρώ σε φυσικά καταστήματα οτε και γερμανού.

Screenshot2024-02-19at14-27-42OFROG.jpg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Kostas Savvidis είπε

Τα λεπτά των πακέτων έχουν ελάχιστη διάρκεια κλήσης 3 λεπτά και στη συνέχεια ανά δευτερόλεπτο, εκτός από το national pack που ο χρόνος ομιλίας καταναλώνεται ανά δευτερόλεπτο χωρίς χρέωση για ελάχιστη διάρκεια κλήσης.
Μπορείς να αγοράσεις μέχρι 4 πακέτα ανά ημερολογιακό μήνα.

To χαμηλότερο ποσό ανανέωσης είναι τα 8 ευρώ σε φυσικά καταστήματα οτε και γερμανού.

Screenshot2024-02-19at14-27-42OFROG.jpg

 

Αυτό με τα φυσικά καταστήματα δεν το ήξερα ότι ακόμα πωλούν 8άρες κάρτες, ευχαριστώ. Σε όλα άραγε;

Επεξ/σία από alexx_bauer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alexx_bauer είπε

 

Αυτό με τα φυσικά καταστήματα δεν το ήξερα ότι ακόμα πωλούν 8άρες κάρτες, ευχαριστώ. Σε όλα άραγε;

Δεν αναφέρθηκα σε κάρτες ανανέωσης, απλά πληρώνεις και σου περνάει ο υπάλληλος το ποσό που θέλεις στον αριθμό του κινητού σου, εγώ μένω σε μια μικρή επαρχιακή πόλη και στον εδώ Γερμανό το κάνουν, οπότε υποθέτω γίνεται παντού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Kostas Savvidis είπε

Δεν αναφέρθηκα σε κάρτες ανανέωσης, απλά πληρώνεις και σου περνάει ο υπάλληλος το ποσό που θέλεις στον αριθμό του κινητού σου, εγώ μένω σε μια μικρή επαρχιακή πόλη και στον εδώ Γερμανό το κάνουν, οπότε υποθέτω γίνεται παντού.

α,κατάλαβα, ευχαριστώ για την διευκρίνηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...