Προς το περιεχόμενο

Πάει η κάρτα των 10€ πάει και των 12€


Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδη εχω κανει ανανεωση απο καταστημα.Πας στον υπάλληλο και του λες βαλε στο νουμερο χ ποσο.Την διαδικασια την κανει απο τον υπολογιστη σε 3 λεπτα.Τωρα γιατι το κανει αυτο η βονταφον με τα 8 ευρω.Για να μην καταργησει τα 8 ευρω και πεσει κραξιμο, το βαζει μονο απο φυσικο καταστημα με την λογικη οτι ο αλλος δεν θα παει να στηθει σε ουρα και χασει την ωρα του.Θα προτιμησει να κανει ανανεωση ηλεκτρονικα με 13 ευρω.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/9/2023 στις 7:59 ΜΜ, nikx είπε

Τι εννοεί με το παρακάτω,από 20 τού μηνός πάει δηλαδή το 8αρι από το app που δεν κράτησε ούτε τρεις μήνες και πάει στα 13.

Και αυτό το "στα καταστήματα Vodafone 8 ευρώ" άμα πας εκεί δηλαδή τι διαδικασία ακολουθείται για να σου βάλουν τα 8 ευρώ;

Screenshot_20230810_133656_com.android.chrome.jpg.636a083f9210046d1319517bd2a61fde.jpg

έκανα ανανέωση υπολοίπου σε cu σήμερα και τα 8€ τα έχουν κρύψει,πρέπει να πατήσεις κουμπί με περισσότερα ποσά για να το δεις.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/9/2023 στις 6:51 ΜΜ, Mr_Terror είπε

επειδη εχω κανει ανανεωση απο καταστημα.Πας στον υπάλληλο και του λες βαλε στο νουμερο χ ποσο.Την διαδικασια την κανει απο τον υπολογιστη σε 3 λεπτα.Τωρα γιατι το κανει αυτο η βονταφον με τα 8 ευρω.Για να μην καταργησει τα 8 ευρω και πεσει κραξιμο, το βαζει μονο απο φυσικο καταστημα με την λογικη οτι ο αλλος δεν θα παει να στηθει σε ουρα και χασει την ωρα του.Θα προτιμησει να κανει ανανεωση ηλεκτρονικα με 13 ευρω.

αμ δε κυρια vodafone, ολοι να πανε να βαλουν 8ευρη μπας και καταλαβουν οτι ο κοσμος θα βαλει οσο μπορει/θελει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/9/2023 στις 6:14 ΜΜ, nikx είπε

Αν παει κανεις σε καταστημα vodafone απο τις 20 του μηνος δει την διαδικασια και μαθει την λογικη πισω απο αυτο ας μας γραψει 2 λογακια.

Θα πάω εγώ στις 26/9 για ανανέωση 3 καρτοκινητών 6 ημέρες μετά την έναρξη της φοβερής ιδέας τους. Δεν φτάνει αυτό, αλλά και η κάρτα αν δεν θες να πας από τα 12€ πάει πλέον στα 13€. 

Η κουτοπονηριά τους πιστεύω ότι είναι να πας εκεί να αρχίσεις την γκρίνια, για να σου προτείνουν καρτοπρογραμμα η συμβόλαιο και να μην έχεις όλη αυτή τη φασαρία.

Αναμενόμενο να στριμώχνουν την καρτοκινητή για να πας σε συμβόλαιο.  Εγώ θα τα πάρω και τα 3 απο εκεί γιατί έχω σπαστεί και με άλλα που κάνουν. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μπρος πίσω της Vodafone δεν παλεύονται ποια. Έκαναν αγώνα για να κάνουμε ανανέωση υπολοίπου online με την έξτρα χρέωση στην ανανέωση από τα καταστήματα με κάρτα και τώρα το αλλάζουν πάλι.

Επειδή αποφασίζουν με κουτοπόνηρο τρόπο εκεί στη Vodafone θέλω πω ότι έκανα ανανέωση από κατάστημα τους όταν είχε 5€ και θα βαρεθω τώρα;  Τώρα που θα πλακώσει κόσμος στα καταστήματα τους δεν θα τους χαλάσει καθόλου. Την άλλη βδομάδα που πρέπει να ανανεώσω θα τους επισκεφτώ ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ βλέπω σήμερα 24/9 υπάρχει η ανανέωση 8€ πατώντας στο περισσότερα ποσά. Επίσης επέστρεψαν οι προσφορές και καλά μόνο για σένα να γυρίσεις σε συμβόλαιο για 2 χρόνια από κάρτα. 

Η μία λέει απεριόριστη ομιλία 6000 sms και 10gb από 63,55€-εδώ γελάμε- save 75% σε 13,50€ για τον πρώτο χρόνο και μετά +1,50€ για πληθωρισμό και επένδυση δικτύου. 

Η άλλη λέει όλα απεριόριστα από 85,25€-επίσης γελάμε- save 55% σε 30,69€ πάλι για τον πρώτο χρόνο και +1,50€ μπλα μπλα. Κάτι πίνουν και δεν μας το λένε. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Απο χθες τα 8 ευρω ανανεωση μεσω app βγηκαν.

Όντως, δυστυχώς. Σε αναζήτηση cosmocarta και what's up, τα ποσά πάνε 8,12,15 κτλ. 

Σε frog και q, πάνε 8,10,12 κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αντε και κάναμε ανανέωση 8€ στο κατάστημα της Vodafone..

To μηνιαίο πακέτο των 7,2€ υπάρχει ακόμα (στο CUapp το αφαίρεσαν) ή πάμε στο αντίστοιχο 20 ημερών;

Ξέρει κανείς το κόστος για αλλαγή καρτοκινητής π.χ. σε f2g που έχουν ακόμα το 8-ευρω; (αν και  μάλλον θα πάει άπατο και αυτό με το γαμωκαρτέλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...