Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα στα Windows 10 με διπλό τόνο πριν το γράμμα αντί για απλό επάνω από αυτό!


egio13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιστεύω πως θα λυθούν πολλά ερωτήματα αν δοκιμάσεις το εξής:

Γύρισε το πληκτρολόγιο στα Αγγλικά και τότε δοκίμασε να πατήσεις το κουμπί του τόνου, ας πούμε στο σημειωματάριο.

Εάν εμφανιστούν δύο ερωτηματικά, έχουμε το πρόβλημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/10/2023 στις 8:41 ΠΜ, merkoutios είπε

καλημερα εχω το ιδιο προβλημα ΄΄ καθε φορα που παω να βαλω τονο . Δοκιμασα οτι ειπατε αλλα δεν δουλευει κατι μπορω καπως να κανω reset τις γλωσσες

windows 11 full updated 22H2

Μιλάμε για windows με γνήσια εγκατάσταση; Μήπως έχουμε βάλει κάτι άλλο σπασμένο στο PC; Γενικά το συγκεκριμένο είναι ένα καμπανάκι ότι έχεις μολυνθεί με κάποιο keylogger.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παρομοιο θεμα με w11 και εχω φαει τον τοπο να βρω τι φταιει.

Δοκιμασα σχεδον τα παντα. 

Θα κανω ενα scan για τιποτα περιεργο και αν δεν στρωσει με βλεπω για καθαρη εγκατασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 hours ago, vagelis2019 said:

Με clean install πιστεύω θσ στρώσει εχετε δοκιμάσει πολλές λύσεις και παιδεύεστε.. 

Ειναι μια λυση, αλλα οχι παντα η καλυτερη. Ειδικα οταν το μηχανημα ειναι σε επαγγελματικο χωρο και εχει πανω τον πατερα του και την μανα του απο στημενα προγραμματα αρχεια και ρυθμισεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Alex-V είπε

Ειναι μια λυση, αλλα οχι παντα η καλυτερη. Ειδικα οταν το μηχανημα ειναι σε επαγγελματικο χωρο και εχει πανω τον πατερα του και την μανα του απο στημενα προγραμματα αρχεια και ρυθμισεις

Εστι ναι συμφωνώ ελεγα αν είναι ενα απλο pc η laptop στο σπίτι που το κάνουμε οτι θέλουμε, αν είναι σε επιχείρηση τοτε καλό να κρατάμε κάποιο είδωλο του λειτουργικού με τα πρόγραμμα και ολα κλπ.. που εκείνη την στιγμή θα δουλεύουν ολα ρολόι και οταν χρειαστεί κανουμε επαναφορά ειδώλου.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...