Προς το περιεχόμενο

H Τ-Mobile πουλάει κανονικά πλέον δεδομένα πελατών της σε εταιρείες


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 hours ago, Tetrabitos said:

Φαντάσου Ελλάδα, τα μεσαιωνικά χρόνια του 2005-2015 που έναν αριθμό  cosmote  κάρτα να έβγαζες, σε μια εβδομάδα σε καλούσαν για δάνειο, κατσαρόλες, ασφάλεια ζωής, νομίζω μέχρι και μαχαιροπίρουνα επιχρυσωμένα αν θυμάμαι καλά.

Η Ελλάδα πάντα μπροστά.

Άσχετο αυτό. Απλά έμπενες σε αυτή τη λίστα με active numbers. Δεν είναι το ίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quote

Η συλλογή δεδομένων της T-Mobile πάντως αφορά προς ώρας μόνο τους κατόχους Android συσκευών, αφού η πολιτική ιδιωτικού απορρήτου της Apple θέτει αρκετά εμπόδια σε ό,τι έχει να κάνει με το iOS και τα iPhone.

Πως τους πετσόκοψες έτσι ρε...😭 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θα αγοραζεις κινητο ή λαπτοπ κ θα σου λεει μητσο αποψε εχει τσαμπιον λιγκ. η πεθερα σου σε εθαψε, δωσε 30ευρω να σου πω τι ειπε

αμα περνας με κοκκινο θα εχει κ στεφανο χιο εκδοση, να σε κραζει, προσοχη ρε χαζε

Επεξ/σία από Stefanos683
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και φυσικα στηην αγαπημενη μας ΕΕσσδ αυτο απαγορευεται λογω της απιθανης GDDPR χαρη στην οποια καθε μερα πρεπει να πατας 100 φορες i fucking agree 

δηλαδη η κοσμοτε ξερωγω δεν μπορει να μου δωσει παραπανω data τσαμπε σε ανταλλαγμα για συλλογη προσωπικων δεδομενων 

και ετσι εμενα που στα @@ μου κιολας αναγκαζομαι να πληρωνω 9.99$ για να αγορασω αλλα 4gb το μηνα ενω θα μπορουσα να εχω unlimited τσαμπα

 

και ολα αυτα "ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ"

μα που το εχω το gif καπου δω βοσκαε

 

Austin Powers Movie GIF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρατάω ότι η T-Mobile, που ανήκει στην DT, που ανήκει και ο ΟΤΕ πουλάει τα δεδομένα των χρηστών.

Επίσης κρατάω ότι η εταιρία με το ινοβέισο, στα χαρτιά τουλάχιστον, κάτι κάνει καλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...