Προς το περιεχόμενο

HUAWEI P20 PRO vs ??????


simoula

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, laserjesus είπε

Επειδή μιλάει για iphone 13 , μια χαρά μπαταρία έχουν , πολύ καλύτερη από Android

https://youtu.be/4NrEJ9G9x4g

Ανάλογα την χρήση του καθενός.

Όταν σου λέει

2) Την χρήση του κινητού :ΣΕΡΦΑΡΙΣΜΑ - SOCIAL - GPS - ΕΡΓΑΣΙΑ 

Ε τότε δεν νομίζω να κρατήσει η μπαταρία.......

Επεξ/σία από GATE123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, GATE123 είπε

Ανάλογα την χρήση του καθενός.

Όταν σου λέει

2) Την χρήση του κινητού :ΣΕΡΦΑΡΙΣΜΑ - SOCIAL - GPS - ΕΡΓΑΣΙΑ 

Ε τότε δεν νομίζω να κρατήσει η μπαταρία.......

Επειδή δεν είδες μάλλον το youtube που εβαλα , δες και εδω https://www.notebookcheck.net/Apple-iPhone-13-Smartphone-Review-High-quality-Apple-phone-with-an-even-brighter-display.572153.0.html στο Battery Life. 

is.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/7/2022 στις 3:37 ΜΜ, simoula είπε

καλησπερα σας,

θα ηθελα να σας ευχαριστησω για τις προτασεις - συμβουλες σας.

Θα τα ζυγισω ολα και θα αποφασισω.

Ευχαριστω.

 

Επειδή έχω παρόμοιο κινητό nova 5t και πριν ένα 3μηνο είμαι κάτοχος 13 pro μπορώ να σου πω ότι το λειτουργικό του με έχει ζορίσει και ας έχω γύρω στα 2 χρόνια iPad 

 

Λειτουργώντας τα 2 κινητά μαζί βλέπω ότι με το nova είμαι πιο άνετος ενώ το 13 pro δεν μου είναι τόσο άνετο στην χρήση παρόλο που δεν τα πειράζω αρκετά από τις εργοστασιακές ρυθμίσεις

 

Κατά τα αλλά το 13 ανώτερη σαν συσκευή . Μπαταρία , κάμερες , smooth σε όλες τις εφαρμογές , συχνές ενημερώσεις .
 

Αρκετά βαρύ σε σχέση με το nova , πληκτρολόγιο άθλιο( βάζεις κάποιο άλλο ),  μεταφορά αρχείων κτλ μέσω usb με ειδικό αντάπτορα (γύρω στα 45€) η μέσω iTunes υπολογιστή , unlock με Face ID η κωδικό που με τον covid και τις μάσκες άντε να πληρώσεις. Έγινε update για λειτουργία με μάσκα αλλά θέλει περισσότερο χρόνο και στο κατάλληλο ύψος του προσώπου 

 

Κατα την γνώμη μου με ένα μέτριο Android  (γύρω στα 300€) κάνει την δουλειά του κάποιος άνετα. Για κάποιον πιο απαιτητικό με καλές κάμερες και χωρίς ίχνος lag μπορεί να πάει στο 13

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...