Προς το περιεχόμενο

Ανανέωση συμβολαίου ή μετατροπή σε καρτοκινητο cu;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. Εδώ και χρόνια έχω φοιτητικό καρτοπρόγραμμα Vodafone με 1000' προς όλους, αρκετά SMS και 5gb data με 16.60€/μηνα. 

Τώρα που λήγει το συγκεκριμένο πρόγραμμα και επειδή δεν είμαι φοιτητής πλέον μου έκαναν πρόταση να παραμείνω στο ίδιο περίπου πρόγραμμα με 18€/μηνα για νέα 24μηνη δέσμευση. 

Το θεωρείτε fair τιμή για ότι προσφέρει ή συμφερει καλύτερα να πάω σε καρτοκινητο cu με 15€/μήνα που δίνει unlimited ομιλία και 5.5gb data με κάθε online ανανέωση κάθε μήνα; 

Στο ένα θα έχω σταθερή τιμή και παροχές ενώ στο άλλο λόγο κσυερη τιμή αλλά μεταβαλομενες παροχές. 

Επεξ/σία από chriszla
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ CU θα πήγαινα για ευελιξία, ιδιαίτερα εδώ που είναι ήδη ~20% φθηνότερο για περισσότερες παροχές.

Και έτσι κι αλλιώς δηλώνοντας ότι θέλεις να τερματίσεις το συμβόλαιο και να το μετατρέψεις σε CU μπορεί να επανέλθουν με καλύτερη προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Giama είπε

Εγώ CU θα πήγαινα για ευελιξία, ιδιαίτερα εδώ που είναι ήδη ~20% φθηνότερο για περισσότερες παροχές.

Και έτσι κι αλλιώς δηλώνοντας ότι θέλεις να τερματίσεις το συμβόλαιο και να το μετατρέψεις σε CU μπορεί να επανέλθουν με καλύτερη προσφορά.

Σωστό αυτό αλλά από την άλλη μου ειπαν ότι μόνο από κατάστημα μπορώ να κάνω μετατροπή σε cu. Στη περιοχή μου δεν υπάρχει κατάστημα. Είναι λίγο μακριά το πιο κοντινό οπότε το σκέφτομαι και αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...