Προς το περιεχόμενο

Τι τύπο UPS?


JohnnypR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω ένα ups που να κρατάει όταν γίνεται διακοπή ρεύματος ώστε να προλαβαίνω να κλείνω τον υπολογιστή. Να πάρω online, interactive ή offline?
 

Ευχαριστώ προκαταβολικά για την βοήθεια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα καλυτερα ειναι τα ον λινε αλλα ειναι πανακριβα  και βγαζουν πολυ θορυβο  λογω οτι θελουν πολυ ψυξη στο ινβερτερ τους  

κατι σε ιτερακτιβε  που θα βγαζει τροποποιημενω ημιτονο οταν κωπει το ρευμα  αλλα ουτος η αλλος αυτα εχουμε ολοι εγω προσωπικα  το εχω συνδεσει κ με το καλοδιο usb κ το προγραμα που εχει , και αμα η διακοπη ειναι πανω απο 1 λεπτο κλεινει μονο του το κομπιουτερ  . Αυτο  που πρεπει να σας απασχωλησει ειναι τα βαττ    πχ  1500VA*0.6=900W  ειναι τι χρειαζεσαι  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/7/2022 στις 11:49 ΜΜ, NEKTOYO είπε

τα καλυτερα ειναι τα ον λινε αλλα ειναι πανακριβα  και βγαζουν πολυ θορυβο  λογω οτι θελουν πολυ ψυξη στο ινβερτερ τους  

κατι σε ιτερακτιβε  που θα βγαζει τροποποιημενω ημιτονο οταν κωπει το ρευμα  αλλα ουτος η αλλος αυτα εχουμε ολοι εγω προσωπικα  το εχω συνδεσει κ με το καλοδιο usb κ το προγραμα που εχει , και αμα η διακοπη ειναι πανω απο 1 λεπτο κλεινει μονο του το κομπιουτερ  . Αυτο  που πρεπει να σας απασχωλησει ειναι τα βαττ    πχ  1500VA*0.6=900W  ειναι τι χρειαζεσαι  

Το ιντερακτιβ αν ενώ χρειάζεσαι 900w πάρεις 1800w, θα έχει περισσότερο χρόνο? Δεν με ενοχλεί ο θόρυβος αλλά είδα στα χρήματα ότι ξεφεύγει πολύ το online

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντος  μονο για ακριβα συστηματα ηχου  (αν ειχα θα επερνα)  η ταπεινειμου γνωμη  παρε κατι δυνατο , πιοτικο  και με μελοντικη προβλεψη  στο κατω κατω μολις γινει διακοπη  θα κλεινεις τα προγραματα σου κ τον υπολογιστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...