Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτικοί πάροχοι ενέργειας (αποκλειστικά και μόνο)


korakios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πρίν κάτι μέρες που μου ήρθε ο λογαριασμός της Ελίν ,έγραφε επάνω επομενη καταμέτρηση 31 Μαιου.Να υποθέσω ότι αυτο ειναι το τετραμηνιααιο ,που έτσι και αλλιώς ο ΔΕΔΔΗΕ θα έφτιαχνε;.Σε αυτην την περιπτωση εγω στην Ελιν απο 25  του μηνα εως 28 να δωσω κανονικα την μετρηση;

😀😀😀😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5503

  • ekrepali

    2074

  • doomnx

    1020

  • takoulou

    638

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ που είμαι στο ζενιθ choice εδώ και 3 μήνες, τώρα που καταργήθηκε θα μεταπηδήσω στο more? Δεν ήρθε κανένα σχετικό μέιλ ακόμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, zestikios είπε

Εγώ που είμαι στο ζενιθ choice εδώ και 3 μήνες, τώρα που καταργήθηκε θα μεταπηδήσω στο more? Δεν ήρθε κανένα σχετικό μέιλ ακόμη.

το οτι δεν είναι εμπορικά διαθέσιμο για νέους πελάτες , δεν επηρεάζει παλαιότερους

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, iliata2410 είπε

πρίν κάτι μέρες που μου ήρθε ο λογαριασμός της Ελίν ,έγραφε επάνω επομενη καταμέτρηση 31 Μαιου.Να υποθέσω ότι αυτο ειναι το τετραμηνιααιο ,που έτσι και αλλιώς ο ΔΕΔΔΗΕ θα έφτιαχνε;.Σε αυτην την περιπτωση εγω στην Ελιν απο 25  του μηνα εως 28 να δωσω κανονικα την μετρηση;

😀😀😀😀

Εγώ σταμάτησα να δίνω μετρήσεις, έχω μπεί στην μηνιαία καταμέτρηση και έτσι μία σκοτούρα λιγότερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους. Συμπληρώνω 1 μήνα στο Volton ειδικό πράσινο, με 500kwh δωρεάν και 1 πάγιο δώρο. Αν πάω στο Volton Yellow Simple (δίνει τα ίδια δώρα) θα μου τα αποδώσουν ή θα πουν ότι είμαι ήδη πελάτης; Να ετοιμαστω για μάχη ή θα μεταβώ χαλαρά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, soterman είπε

Καλησπέρα σε όλους. Συμπληρώνω 1 μήνα στο Volton ειδικό πράσινο, με 500kwh δωρεάν και 1 πάγιο δώρο. Αν πάω στο Volton Yellow Simple (δίνει τα ίδια δώρα) θα μου τα αποδώσουν ή θα πουν ότι είμαι ήδη πελάτης; Να ετοιμαστω για μάχη ή θα μεταβώ χαλαρά; 

θα πουν ότι είσαι ήδη πελάτης

πήγαινε Ήρων να φας το 50ρικο (μην κάνεις υπαναχώρηση) και κάνεις αίτηση μετά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, iliata2410 είπε

πρίν κάτι μέρες που μου ήρθε ο λογαριασμός της Ελίν ,έγραφε επάνω επομενη καταμέτρηση 31 Μαιου.Να υποθέσω ότι αυτο ειναι το τετραμηνιααιο ,που έτσι και αλλιώς ο ΔΕΔΔΗΕ θα έφτιαχνε;.Σε αυτην την περιπτωση εγω στην Ελιν απο 25  του μηνα εως 28 να δωσω κανονικα την μετρηση;

😀😀😀😀

Ασε να δωσει την μετρηση ο Δεδδηε   που θα περασει για βγει εκκαθαριστικος λογαριασμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, revmatopliktos είπε

Εγώ σταμάτησα να δίνω μετρήσεις, έχω μπεί στην μηνιαία καταμέτρηση

Πώς μπήκες;
Απλά σου βάλανε έξυπνο μετρητή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panosena είπε

Πώς μπήκες;
Απλά σου βάλανε έξυπνο μετρητή;

Μπορει η περιοχη του Δεδδηε να μπηκε στην μηνιαια καταμετρηση..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panosena είπε

Πώς μπήκες;
Απλά σου βάλανε έξυπνο μετρητή;

Τον έξυπνο μετρητή τον είχα και σε τηλεφωνική επικοινωνία με δεδδηε μου επιβεβαίωσαν ότι οι μετρήσεις μου έγιναν μηνιαίες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, revmatopliktos είπε

Τον έξυπνο μετρητή τον είχα και σε τηλεφωνική επικοινωνία με δεδδηε μου επιβεβαίωσαν ότι οι μετρήσεις μου έγιναν μηνιαίες. 

οκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, revmatopliktos είπε

Τον έξυπνο μετρητή τον είχα και σε τηλεφωνική επικοινωνία με δεδδηε μου επιβεβαίωσαν ότι οι μετρήσεις μου έγιναν μηνιαίες. 

Άρα για να μπεις σε μηνιαία καταμέτρηση χρειάζεσαι δύο πράγματα;
1. έξυπνο μετρητή
2. και η περιοχή να μπει στην μηνιαία καταμέτρηση;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, archiezulu είπε

Εάν δε βγάλει κανένα άλλο η ζενίθ βλέπω we blue για νέο προορισμό ή φα maxi home 10, elpedison μόνο 2 διατακτικές των 20€;ΑΕΊ

Καλησπέρα σε όλους, η Ζενιθ χρεώνει εγγυήση 50€. Ξέρουμε πόσο χρεώνει το Φ. ΑΕΡΙΟ και πόσο η eunice ???? Και εγώ σκέφτομαι να πάω σε ένα από αυτά τα κίτρινα.

6 λεπτά πριν, Trikala_city είπε

Καλησπέρα σε όλους, η Ζενιθ χρεώνει εγγυήση 50€. Ξέρουμε πόσο χρεώνει το Φ. ΑΕΡΙΟ και πόσο η eunice ???? Και εγώ σκέφτομαι να πάω σε ένα από αυτά τα κίτρινα.

Επίσης, από θέμα "τιμιότητας" εταιρείας ποια θα προτιμούσατε από αυτές τις τρεις? Δεν μπορώ να αλλάζω καθε λίγο, θα μείνω σίγουρα κανένα εξάμηνο +. Η Ζενιθ παλιότερα δεν έκανα κατι ματσαγκονιές ή θυμάμαι λάθος????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με volton καη μου δίνουν τα παρακάτω για το πρόγραμμα

Volton Yellow Simple Protect
 
1)Δωρεάν προστασία τιμής μέχρι 0,083€/KWh, μέχρι τέλος Ιουλίου 2) 30% Αντίστροφη Έκπτωση συνέπειας σε περίπτωση μη εφαρμογής της προστασίας τιμής 3) Χωρίς δέσμευση 4) Συμμετοχή σε Affidea Club για 1 έτος (δωρεάν check up και εκπτώσεις) 5) Δωροκάρτα Public 50€ χωρίς πολιτική επιστροφής.
Μηνιαίο Πάγιο 4,90 
 
πως το βλέπετε;
βεβαια για το 4 εγώ στην Λάρισα δεν έχω Affidea club οπότε μου είναι αδιάφορο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...