Προς το περιεχόμενο

S21 ultra


k30taas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε καλή τιμή αξίζει πάρα πολύ. Πάντα έλεγα ότι είναι πολύ VFM ένα μετχ s21u. Πολύ καλές φωτο, πολύ χρήσιμοι οι zoom φακοί, τα κάνει όλα, μέχρι και πενάκι μπορείς να χρησιμοποιήσεις αν θες. Το μόνο ας πούμε μείον που έχουν αυτά τα τοπ μοντέλα είναι το μέγεθος και το βάρος, αλλά οκ, πως αλλιώς θα έχουν επάνω τα πάντα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sattack είπε

Σε καλή τιμή αξίζει πάρα πολύ. Πάντα έλεγα ότι είναι πολύ VFM ένα μετχ s21u. Πολύ καλές φωτο, πολύ χρήσιμοι οι zoom φακοί, τα κάνει όλα, μέχρι και πενάκι μπορείς να χρησιμοποιήσεις αν θες. Το μόνο ας πούμε μείον που έχουν αυτά τα τοπ μοντέλα είναι το μέγεθος και το βάρος, αλλά οκ, πως αλλιώς θα έχουν επάνω τα πάντα?

Μόνο που είναι το 128 ρε γαμωτο ήθελα το 256 αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα με 550€. Τώρα έχω το xiaomi 12x 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, k30taas είπε

Μόνο που είναι το 128 ρε γαμωτο ήθελα το 256 αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα με 550€. Τώρα έχω το xiaomi 12x 

Ναι..οκ. όπως το βλέπω για μενα βασικά είναι τα video που πιάνουν πολύ χώρο. Στην οικογένεια έχουμε 3 s21u 128gb , και εχουν ελεύθερα 35, 45 και 65 gb, βασικα αναλογα με τα video που εχουν. Εγώ οταν ειχα το ιδιο ειχα επισης καπου 20 ελευθερα, μετα πήρα το s22u 256gb και πολύ γρήγορα το γέμισα σχεδον ολο, παλι λογω videos. Μετά εσβησα τα μεγαλυτερα video (αφου τα εχω ολα backup στον υπολογιστή) και το άδειασα για τις διακοπές. Τσέκαρε στο δικό σου να δεις τι σου πιάνει πιο πολύ χώρο και θα δεις αν σε βολεύει να κάνεις κάτι παρόμοιο και να σου φτάνουν τα 128gb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, alan boy είπε

Δεν σου άρεσε κάτι στο 12 Χ; γιατί είναι πολύ όμορφο. 

Η έχεις το μικρόβιο τις αλλαγης; 

Όπως το είπες.... Αυτό το μικρόβιο μας έχει καταστρέψει 🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...