Προς το περιεχόμενο

HP Pavilion dv6-2170sv


basilesanast1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα. Μήπως είχε αντιγράψει κανείς το recovery partition με τα Windows 7 όταν αγόρασε το παραπάνω λάπτοπ; Μήπως αντέγραψε κανένας ένα κοντινό μοντέλο σε αυτό; Αν ναι, μπορείτε να μου στείλετε τίποτα; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο HP της γυναίκας μου υπάρχει ένα πρόγραμμα που το λένε hp cloud recovery tool αυτο κατέβαζει το recovery του φορητού σου δεν ξέρω αν δουλεύει στο δικό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Στις 9/8/2022 στις 3:53 ΜΜ, basilesanast1 είπε

Παιδιά καλησπέρα. Μήπως είχε αντιγράψει κανείς το recovery partition με τα Windows 7 όταν αγόρασε το παραπάνω λάπτοπ; Μήπως αντέγραψε κανένας ένα κοντινό μοντέλο σε αυτό; Αν ναι, μπορείτε να μου στείλετε τίποτα; Ευχαριστώ

Το εκανες φορματ με φρεσκα εγκατασταση των windows και εχασες το recovery partition ; Δεν τα κανουμε αυτα στους φορητους υπολογιστες απλα τους αφηνουμε οπως τους αγορασαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/9/2023 στις 6:42 ΜΜ, thelos257 είπε

Το εκανες φορματ με φρεσκα εγκατασταση των windows και εχασες το recovery partition ; Δεν τα κανουμε αυτα στους φορητους υπολογιστες απλα τους αφηνουμε οπως τους αγορασαμε.

Δηλαδή σε ένα φορητό που μπορούμε να του βάλουμε Windows 11 θα κρατήσουμε το Recovery των 7 να το κάνουμε τι να το βράσουμε;

Άσε που στα περισσότερα φορητά παλαιότερης τεχνολογίας το πρώτο που αλλάζουμε είναι ο αργός μηχανικός δίσκος με ssd άρα αντίο χαζό recovery

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...