Προς το περιεχόμενο

Ηχεία creative itrigue3400


aleka_gates

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά! Εδώ και αρκετααά χρόνια έχω τα ηχεία της creative intrigue 3400 πολύ ευχαριστημένη δεν μπορώ να πω. Πριν λίγες μέρες έκανα μια ασήμαντη μετακίνηση στο γραφείο και στη διάταξη τους και ξαφνικά σταμάτησαν να παίζουν. Σπάω το κεφάλι μου τι μπορεί να έχει συμβεί! Λέτε να φταίει αυτό που ρυθμίζει τον ήχο; (δεν θυμάμαι πως λέγεται!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/8/2022 στις 10:15 ΜΜ, aleka_gates είπε

Καλησπέρα παιδιά! Εδώ και αρκετααά χρόνια έχω τα ηχεία της creative intrigue 3400 πολύ ευχαριστημένη δεν μπορώ να πω. Πριν λίγες μέρες έκανα μια ασήμαντη μετακίνηση στο γραφείο και στη διάταξη τους και ξαφνικά σταμάτησαν να παίζουν. Σπάω το κεφάλι μου τι μπορεί να έχει συμβεί! Λέτε να φταίει αυτό που ρυθμίζει τον ήχο; (δεν θυμάμαι πως λέγεται!)

Παίρνουν ρεύμα; Υπάρχει κάποια ένδειξη; Κάποιο λαμπάκι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, gianniz_k είπε

Παίρνουν ρεύμα; Υπάρχει κάποια ένδειξη; Κάποιο λαμπάκι;

Ναι ανάβει το λαμπάκι στο ρυθμιστή της έντασης κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, aleka_gates είπε

Ναι ανάβει το λαμπάκι στο ρυθμιστή της έντασης κανονικά.

Έλεγξε τα καλώδια για φθορές. Δες ότι το jack είναι καλά κουμπωμένο στον υπολογιστή. Συνδεσε το και σε κάποιο κινητό ή κάποια άλλη πηγή που δέχεται jack (tablet,mp3 player) να δεις αν παίζει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/8/2022 στις 12:35 ΜΜ, gianniz_k είπε

Έλεγξε τα καλώδια για φθορές. Δες ότι το jack είναι καλά κουμπωμένο στον υπολογιστή. Συνδεσε το και σε κάποιο κινητό ή κάποια άλλη πηγή που δέχεται jack (tablet,mp3 player) να δεις αν παίζει 

Άλλαξα και καλώδιο να δω αν φταίει αυτό αλλά και πάλι δεν παίζει. Δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να φταίει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...