Προς το περιεχόμενο

Μi 11t αξίζει;


Batman®

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας κάνω και γω ένα μίνι review για το παρεξηγενο 11t που φοράει τον dimensity 1200 αντί για snapdragon. Το έχω εδώ και 5 μέρες προερχόμενος από redmi note 8 pro και αυτό με mediatek και πήγαινε μπάλα. Λοιπόν οθόνη άριστη πολύ Φωτεινή φλατ χωρίς κυρτοτητες κλπ. Ήχος αν και στερεοφωνικός θα τον ήθελα λίγο πιο δυνατό αλλά τέλειος. Πίσω μέρος καλό αλλά το γκρι φαίνεται κοινό θα θελα ένα άσπρο αλλά αυτά είναι γούστα. Πάμε τώρα επιδόσεις παιδιά πάει μπάλα είναι απίστευτα γρήγορο και δεν ζεστενεται ποτε όταν λέμε ποτε το εννοώ δεν υστερεί σε τίποτα. Μπαταρία ίσως ένα από τα καλύτερα με πολύ καλή διαχείριση. Τέλος το μόνο αρνητικό για μένα είναι πως είναι πολύ μεγάλο θα μου πεις 6.7 ίντσες αλλά και πάλι είναι καλά. Κάμερα τώρα εγώ την βλέπω καλή με αρκετή λεπτομέρεια θα ήθελα ois σταθεροποιηση   οποίος το είχε ας μας πει γιατί έπαψα να ασχολουμε με τις κάμερες εδώ και χρόνια ενώ είχα πάθος γιατί κατάλαβα ότι σχεδόν όλα πάνω κάτω τα ίδια λίγο λεπτομέρεια το ένα  λίγο το άλλο πιστεύω οι κάμερες την σήμερα ημέρα φτάσανε στο τοπ όλες. Αν ήταν να διαλέξετε ανάμεσα σε αυτό και στο 11t pro προτιμήστε αυτό είναι ίδια ακριβώς εκτός επεξεργαστή εξεικονομεις και χρήματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λειτουργικό φίλε μου είναι το γνωστό miui εγώ δεν το πολυσυμπαθώ αναβαθμίσεις περνει κανονικά κολλήματα δεν έχω καθόλου ούτε για δειγμα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο συχνά παίρνει αναβαθμίσεις αυτό το μοντέλο ; Eίναι security updates ή διορθωτικά στο mui ;

Aν αναβαθμίζει συχνά λειτουργίες του mui ,το πιθανό είναι και νέες διαφημίσεις ,οπότε κολλήματα θα έχεις κάποια στιγμή .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συσκευή είναι κτήνος. 

Τα κάνει όλα, γρήγορα και χωρίς κολλήματα. 

Μπαταρία άψογη, φωτογραφίες ικανοποιητικες. 

Όσο για τις διαφημίσεις, όταν στήνεις τη συσκευή, μέσα σε 5 λεπτά τις έχεις απενεργοποιησει. 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...