Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 ώρες πριν, this.is.elia είπε

Καλημέρα σε όλους!

Έλαβα ένα ωραίο δωράκι με κλειδιά για παιχνίδια στο Steam. Μιας και δεν υπάρχει ελεύθερος χρόνος να ασχοληθώ, χαρίζω τα παιχνίδια σε άξιους (και αγουροξυπνημένους) συν-φορουμίτες.

Θα εξυπηρετηθούν κατά προτεραιότητα όσοι και όποιοι (και εάν :) ) στείλουν μηνυματάκι στο inbox. Τα κλειδιά θα δοθούν το μεσημέρι, όταν γυρίσω απ'τη δουλειά.

Τα παιχνίδια είναι τα ακόλουθα:

Anna's Quest'

Darkness Within 1: In Pursuit of Loath Nolder

DOOM 64

Do Not Feed the Monkeys

Mysteries of the Past: Shadow of the Daemon Collector's Edition

SKYHILL

Conarium

1954 Alcatraz

DOOM

Those Who Remain

Intruders: Hide and Seek

Incredible Dracula: Chasing Love Collector's Edition

Έχω και ένα κλειδί έκπληξη - το οποίο νομίζω είναι το

Crash Drive 2

κατά 99%. Αυτό θα σας έρθει ως gift στο steam account σας ή στο email σας, ότι προτιμάτε, μιας και δεν έχω το barcode του κλειδιού - είναι στο steam inventory μου.

EDIT: Όσα παιχνίδια δεν έχουν strikethrough είναι διαθέσιμα και μπορείτε να τα ζητήσετε.

Ψαχτείτε, εάν σας ενδιαφέρει κάτι ζητήστε το ώστε να μην πάνε χαμένα τα παιχνίδια.

1 κλειδί / άτομο, όποιος το ζητήσει πρώτος. Εάν δεν απαντήσω, μην παρεξηγηθείτε, κάποιος σας πρόλαβε! 😀

dm για Alcatraz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

[ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ]

 

Plasma Tv LG 42PC55

Αγορασμενη το 2008. Λειτουργει κανονικα. Χωρις ιχνος retention. Με το τηλεχειριστηριο της. Ειναι αρκετα βαρια 28 κιλα.

Αθηνα - Δυτικα Προαστια.

Επεξ/σία από diegogarcia
  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, diegogarcia είπε

Plasma Tv LG 42PC55

Αγορασμενη το 2008. Λειτουργει κανονικα. Χωρις ιχνος retention. Με το τηλεχειριστηριο της. Ειναι αρκετα βαρια 28 κιλα.

Αθηνα - Δυτικα Προαστια.

Πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, diegogarcia είπε

Plasma Tv LG 42PC55

Αγορασμενη το 2008. Λειτουργει κανονικα. Χωρις ιχνος retention. Με το τηλεχειριστηριο της. Ειναι αρκετα βαρια 28 κιλα.

Αθηνα - Δυτικα Προαστια.

p.m

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, diegogarcia είπε

[ΚΡΑΤΗΜΕΝΟ]

 

Plasma Tv LG 42PC55

Αγορασμενη το 2008. Λειτουργει κανονικα. Χωρις ιχνος retention. Με το τηλεχειριστηριο της. Ειναι αρκετα βαρια 28 κιλα.

Αθηνα - Δυτικα Προαστια.

Πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κωδικός deals for you εχει χρησιμοποιηθεί στο box. Όποιος τον θέλει ένα μήνυμα εδώ. Λήγει σε 6 μέρες. 

Επεξ/σία από Tigio13
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε όλους και και εβδομαδα!Σημερα χαρίζω ένας από τους καλύτερους φίλους που είχα στήν παιδική μου ηλικία!Xbox original χωρίς καλώδια και μοχλούς!Αναβει αλλά αναβοσβήνει,μου ειπαν ότι έχει λογικά κάποιο σύνηθες πρόβλημα με την motherboard (κάτι έχει κάψει)και κοστιζει 50€ η επισκευή)Δυστυχως ΔΕΝ έχω την δυνατότητα να δωσω ούτε αυτό το πόσο!Αλλα θα χαρώ ΠΑΡΑ πολύ να το πάρει κάποιος να το επισκευάσει και να μου στείλει ένα video να δω ότι λειτουργει να χαρω!!!!😅Τα γνωστά!Νημα ο πρωτος αντίστοιχα ΠΜ και είναι δικό του!Μετα επιλαχόντες!ΔΕΝ στέλνω και ΔΕΝ κάνω κληρωση!

*Εννοειται ότι αποφασίζω αυτοματα  να δωσω σε όποιον μου έχει δώσει και γενικά δίνει!

 

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΥΣΤΗΡΑ και μόνο από Παλλήνη αττικης

C3AB5D54-DD32-47D9-9D1B-0191BAF78275.jpeg

Επεξ/σία από VarDerSar86
  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, VarDerSar86 είπε

Καλημέρα σε όλους και και εβδομαδα!Σημερα χαρίζω ένας από τους καλύτερους φίλους που είχα στήν παιδική μου ηλικία!Xbox original χωρίς καλώδια και μοχλούς!Αναβει αλλά αναβοσβήνει,μου ειπαν ότι έχει λογικά κάποιο σύνηθες πρόβλημα με την motherboard (κάτι έχει κάψει)και κοστιζει 50€ η επισκευή)Δυστυχως ΔΕΝ έχω την δυνατότητα να δωσω ούτε αυτό το πόσο!Αλλα θα χαρώ ΠΑΡΑ πολύ να το πάρει κάποιος να το επισκευάσει και να μου στείλει ένα video να δω ότι λειτουργει να χαρω!!!!😅Τα γνωστά!Νημα ο πρωτος αντίστοιχα ΠΜ και είναι δικό του!Μετα επιλαχόντες!ΔΕΝ στέλνω και ΔΕΝ κάνω κληρωση!

*Εννοειται ότι αποφασίζω αυτοματα  να δωσω σε όποιον μου έχει δώσει και γενικά δίνει!

C3AB5D54-DD32-47D9-9D1B-0191BAF78275.jpeg

Αν μένεις Αθήνα, θα ήθελα να δοκιμάσω να το επισκευάσω :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται τα παρακάτω:

1) Τηλεόραση Toshiba 26" (είναι αυτό το μοντέλο https://www.e-shop.gr/toshiba-26el933g-26-hd-ready-led-tv-p-PER.157186).

Η τηλεόραση δεν ανάβει καν, κάποια στιγμή έκανε ένα τσαφ και σταμάτησε να λειτουργεί. Λογικά αν ασχοληθεί κάποιος μπορεί και να φτιάχνεται. Δίνεται μαζί με το τηλεκοντρόλ της.
ΔΟΘΗΚΕ

Spoiler

image.jpeg.e8900da41f4fad76a5b610e4afa88fff.jpeg

2) Κλασική τσάντα "ταχυδρόμου" Polo. Είναι λίγο ταλαιπωρημένη εξωτερικά, αλλά δεν έχει κάποιο σκίσιμο ή φθορά.

ΚΡΑΤΗΜΕΝΗ

Spoiler

image.jpeg.580360e5de48a03ded6ab3552c0eddb1.jpeg

3) MeCool M8S Pro Tv Box. Είναι πλήρως λειτουργικό και δίνεται μαζί με τροφοδοτικό και τηλεκοντρόλ.

ΔΟΘΗΚΕ

Spoiler

image.jpeg.5ba93f1c4c5ac60005d36b9a1a393627.jpeg

4) Διάφορα παλιά κινητά άγνωστης λειτουργικής κατάστασης. Όλες εκτός από μία έχουν και την μπαταρία τους μέσα. Δίνονται όλα μαζί.

ΚΡΑΤΗΜΕΝΑ

Spoiler

image.jpeg.6448fde0d3d59eda83830333b1e69333.jpeg

5) Δύο χειριστήρια αν θυμάμαι καλά για PS2. Λογικά πρέπει να λειτουργούν κανονικά.

ΚΡΑΤΗΜΕΝΑ

Spoiler

image.jpeg.d770a39df3016060ccbbfe695ae5803f.jpeg

6) Διάφοροι παλιοί φορτιστές κινητών άγνωστης λειτουργικής κατάστασης.

ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΙ

Spoiler

image.jpeg.ad65155a840a135b4641a0aed1435c4a.jpeg

Πρώτα post εδώ και μετά PM.

Παραλαβή ΜΟΝΟ από τον χώρο μου στους Αγίους Αναργύρους, Αθήνα.

Διατηρώ το δικαιώμα να επιλέξω σε ποιον θα τα δώσω.

Επεξ/σία από Arwindan
  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κουπόνι BOX 2 ευρώ με ισχύ εως 12/12.

Γράφετε πρώτα εδώ και μετά πμ.

 

** Δόθηκε στον @thodoris1985

Επεξ/σία από roybatty
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Arwindan είπε

Χαρίζονται τα παρακάτω:

1) Τηλεόραση Toshiba 26" (είναι αυτό το μοντέλο https://www.e-shop.gr/toshiba-26el933g-26-hd-ready-led-tv-p-PER.157186).

Η τηλεόραση δεν ανάβει καν, κάποια στιγμή έκανε ένα τσαφ και σταμάτησε να λειτουργεί. Λογικά αν ασχοληθεί κάποιος μπορεί και να φτιάχνεται. Δίνεται μαζί με το τηλεκοντρόλ της.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.jpeg.e8900da41f4fad76a5b610e4afa88fff.jpeg

2) Κλασική τσάντα "ταχυδρόμου" Polo. Είναι λίγο ταλαιπωρημένη εξωτερικά, αλλά δεν έχει κάποιο σκίσιμο ή φθορά.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.jpeg.580360e5de48a03ded6ab3552c0eddb1.jpeg

3) MeCool M8S Pro Tv Box. Είναι πλήρως λειτουργικό και δίνεται μαζί με τροφοδοτικό και τηλεκοντρόλ.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.jpeg.5ba93f1c4c5ac60005d36b9a1a393627.jpeg

4) Διάφορα παλιά κινητά άγνωστης λειτουργικής κατάστασης. Όλες εκτός από μία έχουν και την μπαταρία τους μέσα. Δίνονται όλα μαζί.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.jpeg.6448fde0d3d59eda83830333b1e69333.jpeg

5) Δύο χειριστήρια αν θυμάμαι καλά για PS2. Λογικά πρέπει να λειτουργούν κανονικά.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.jpeg.d770a39df3016060ccbbfe695ae5803f.jpeg

6) Διάφοροι παλιοί φορτιστές κινητών άγνωστης λειτουργικής κατάστασης.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

image.jpeg.ad65155a840a135b4641a0aed1435c4a.jpeg

Πρώτα post εδώ και μετά PM.

Παραλαβή ΜΟΝΟ από τον χώρο μου στους Αγίους Αναργύρους, Αθήνα.

Διατηρώ το δικαιώμα να επιλέξω σε ποιον θα τα δώσω.

π.μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...