Προς το περιεχόμενο

πως  μπορω να κανω share το ιντερνετ μου  στον  φιλο μου; Υπάρχει  τροπος  για να το κάνω αυτο; και αν ναι με ποιον   τρόπο  μπορω να  το κανω αυτο;


Cubicolor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα  ενας  φιλος  μου  επειδη μενει εκτος  αθηνων   για να εχει  ιντερνετ στο λαπτοπ  του  αγοραζει mb  απο  την wind αλλα  του  τρωει πολλα mb , και ετσι  σκεφτηκα   για  να τον  βοηθησω  να του δινω internet απο το  δικο  μου  υπολογιστη.

Το ερώτημα μου  ειναι πως  μπορω να κανω share το ιντερνετ μου  στον  φιλο μου; Υπάρχει  τροπος  για να το κάνω αυτο; και αν ναι με ποιον   τρόπο  μπορω να  το κανω αυτο;

Υπάρχουν  τροποι  για να δίνω ιντερνετ απο την γραμμη  μου στον  φίλο μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Cubicolor είπε

οχι δεν ειμαστε κοντα

Tότε πως το σκέφτεστε;

Υπάρχουν προσφορές με απεριόριστα GB απο cosmote cu.Ας πάρει μια κάρτα να κάνει δουλειά του αν θέλει μέσω κινητής.

Με 10€ τον μήνα αν θυμάμαι καλά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Tότε πως το σκέφτεστε;

Υπάρχουν προσφορές με απεριόριστα GB απο cosmote cu.Ας πάρει μια κάρτα να κάνει δουλειά του αν θέλει μέσω κινητής.

Με 10€ τον μήνα αν θυμάμαι καλά.

 

μενει  στην    kea spathi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Ukforthemoment είπε

Και τι σημαίνει αυτό;

θελώ να πω δεν  υπάρχουν  τροποι  για να δίνω ιντερνετ απο την γραμμη  μου στον  φίλο μου;

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, Cubicolor said:

θελώ να πω δεν  υπάρχουν  τροποι  για να δίνω ιντερνετ απο την γραμμη  μου στον  φίλο μου;

Καταλαβαίνεις ότι για του δώσεις internet θα πρέπει να συνδεθεί κάπου πίσω από το router σου; Αν δεν υπάρχει οπτική επαφή οι λύσεις ξεπερνάνε σε κόστος κατά πολύ από το να βάλει δικιά του σύνδεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Cubicolor είπε

θελώ να πω δεν  υπάρχουν  τροποι  για να δίνω ιντερνετ απο την γραμμη  μου στον  φίλο μου;

Δωσε του 10€ να βάζει πακέτο.Το μονο που μπορείς να κάνεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...