Προς το περιεχόμενο

Galaxy Buds


Kag1ante

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα στο φορουμ.

Επειδή απο μια ατυχία εχασα το 1 απο τα 2 buds+ που είχα και δεν μπορω να το βρω ουτε με smartfind ψάχνω για τον αντικαταστάτη τους (εκτος αν ειμαι τυχερός και βρεθει το χαμενο). Θέλω να μείνω εντός του οικοσυστήματος samsung

Η "απλή" σχετικά ερωτηση ειναι ποίο ζευγάρι αξιζει πιο πολύ; Οι επιλογές ειναι buds2, buds pro, buds+ (ξανα) & buds live. Δεν έχω προτίμηση σε καινούργια ή μεταχειρισμένα αλλα απο μικρή έρευνα βρισκω απο το eshop της Samsung στα 59€ τα live & στα 79€ τα buds2

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Επεξ/σία από Kag1ante
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

για να μην ανοίγω νέο θέμα.Γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να κάνω χρήση μόνο του ενός ακουστικού ή πρέπει να είναι και τα 2 ενεργοποιημένα κατά τη χρήση ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα, είμαι κατοχος galaxy buds+

Έχω το εξής θέμα, το δεξί ακουστικό δεν δίνει με την ίδια ένταση, προφανώς κάτι την έχιε ακούσει. 

Είμαι εντός διετίας αλλά όπως αναφέρει η samsung δεν καλύπτονται για 2 χρόνια. Λογικά αυτό ειναι μια μεγάλη σαπίλα καθώς από όσο γνωρίζω πως τα 2 χρόνια είνα υποχρεωτικά στην ευρωπαϊκή ένωση. Είναι δεν ειναι δεν θα βγάλω άκρη.

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει πιθανότητα να επισκευάζονται; (αν συμφέρει δηλαδή)

Πλήρως απογοητευμένος πάντως από αυτή την εξέλιξη... Μιλάμε για ακουστικά των 100 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...