Προς το περιεχόμενο

Αγορα Headset για Laptop.


RX5700XTCat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους!

Χρειαζομαι την βοηθεια της κοινοτητας εδω, ωστε να διαλεξω ακουστικα τα οποια αξιζουν τα χρηματα τους. Ψαχνω ακουστικα μεχρι 80 ευρω προτιμοτερα με μονη συνδεση 3.5mm jack ωστε να συνδεονται χωρις ανταπτορα στο λαπτοπ. Θα τα χρησιμοποιω για λιγο gaming, μουσικη και γενικοτερα τιποτα τρομερο σαν φοιτητης. Ιδανικα τωρα επειδη τεινω να μιλαω πιο δυνατα οταν δεν ακουω την φωνη μου ψαχνω ενα στυλ ακουστικων σαν το plantronics rig 300 που ειναι ανοιχτο στα ηχεια. Βεβαια δεν βρισκω κατι αναλογο πλεον και γιαυτο ηρθα και εδω για συμβουλες. Επισης δεν ξερω αν χρειαζεται να πω οτι ειμαι 1.87 υψος και εχω λιγο μεγαλουτσικο κεφαλι. Οποιαδηποτε βοηθεια ειναι δεκτη! Ευχαριστω πολυ!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,ειχα πετυχει σε προσφορα κανα 50αρι αν θυμαμαι(καποιοι το ειχαν πετυχει κ πιο φθηνα)coolermaster mh 752 εχει μεσα και usb εξωτερικη καρτα ηχειου με 7,1 surround αλλα μπορει να μπει και κατευθειαν σε θυρα 3,5mm jack χωρις την συνδεση usb ! Τα χρησιμοποιω εδω κ κανα 3μηνο και ειναι αψογα για τα λεφτα τους,καθαρος ηχος,καλη απομονωση θορυβου κ καλο μπασακι,ανετα θα τα προτεινα ! Εχω μικρο κεφαλι αλλα ανοιγει αρκετα στις ακρες οποτε δεν νομιζω να εχεις προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...