Προς το περιεχόμενο

Αγορά amp/dac για τα ακουστικά μου


lp_fan_1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, lp_fan_1 είπε

Ναι θα πάρω αν είναι τα sharkoon και βλέπουμε για αργότερα εντάξει ένα 40αρικο είναι, έστω και λίγο να με ανεβάσει την ένταση ευχαριστημένος θα είμαι δεν έχω τρελές απαιτήσεις.

Κάτι τελευταίο υπάρχει θέμα αν υπάρχει διακλάδωση του καλωδίου και δεν είναι 3.5mm?Δηλαδή μαζί με τα ακουστικά με ήρθε κάτι σαν αντάπτορας το οποίο το κούμπωσα στον αντάπτορα που καταλήγει σε 3.5mm jack. Τα ακουστικά ερχόντουσαν με τέτοιο βύσμα που έχω στις φωτογραφίες σαν αυτό της κιθάρας. Η ερώτηση μου είναι η εξής,υπάρχει περίπτωση να υπάρχει απώλεια ποιότητας η ήχου επειδή τα κουμπώνω σε αυτόν τον αντάπτορα και απο αυτόν τον αντάπτορα θα τα κουμπώσω στο sharkooun η δεν υπάρχει κανένα θέμα?

1.jpg

2.jpg

Οχι δεν θα έχεις κανένα θέμα με τη χρήση του ανταπτορα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, kostiger είπε

Οχι δεν θα έχεις κανένα θέμα με τη χρήση του ανταπτορα 

Με μια γρήγορη αναζήτηση είδα και αυτόν εδώ τον amplifier που παίζει στα ίδια λεφτά με το sharkoon ποια η γνώμη σου?

https://www.skroutz.gr/s/17273056/Behringer-HA400-Φορητός-Αναλογικός-Ενισχυτής-Ακουστικών-4-Καναλιών-με-Jack-6-3mm.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, lp_fan_1 είπε

Με μια γρήγορη αναζήτηση είδα και αυτόν εδώ τον amplifier που παίζει στα ίδια λεφτά με το sharkoon ποια η γνώμη σου?

https://www.skroutz.gr/s/17273056/Behringer-HA400-Φορητός-Αναλογικός-Ενισχυτής-Ακουστικών-4-Καναλιών-με-Jack-6-3mm.html

Καλησπερα φίλε. Ειναι σχεδιασμενο να κανει άλλες δουλειές, δεν εχω αποψη και δεν μπορώ να σου πω κατά συνέπεια, κατά πόσο θα σε εξυπηρετήσει καλύτερα από το Sharkoon. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...