Προς το περιεχόμενο

Windows XP Ελληνικό Service Pack 3


GioNiko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μιας και  γυρίσαμε το χρόνο  πίσω είπα να παίξω λίγο με τα ΧΡ (το cd το έχω από τότε ........... ) Η γλώσσα ειναι στην πρώτη εικόνα και δεν χρειάστηκαν οδηγοί sata δεύτερη εικόνα

Spoiler

1713123379_.png.d5b54823750ef8414c2c82c930cac74d.png

Spoiler

1016333670_.png.20c29ce0041b6e0c349cde4cad71507d.png

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, hp8 είπε

μιας και  γυρίσαμε το χρόνο  πίσω είπα να παίξω λίγο με τα ΧΡ (το cd το έχω από τότε ........... ) Η γλώσσα ειναι στην πρώτη εικόνα και δεν χρειάστηκαν οδηγοί sata δεύτερη εικόνα

  Απόκρυψη περιεχομένων

1713123379_.png.d5b54823750ef8414c2c82c930cac74d.png

  Απόκρυψη περιεχομένων

1016333670_.png.20c29ce0041b6e0c349cde4cad71507d.png

 

 

Και ποιός δεν θα μπορούσε να έχει στο αρχείο του λίγο από την ιστορία :) 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

micos000 : Παρα πολυ καλο & πολυτιμο πια αυτο το iso για διαγνωστες και οχι μονο, κρατησε το !.👍👍

kormos:  Μην εισαι τοσο ευεξαμπτος παλληκαρι μου, τo καλοπροαιρετo  " βρε παιδια " δεν ειναι κακη συμπεριφορα ιδιαιτερα απο εναν που βρισκετε στας δυσμας του βιου και εχει αναλωσει μια ζωη στον χωρο των διαγνωστικων. Το "λιγη προσοχη" απευθυνετε στην απογοητευση που ενοιωσε ο GioNiko που δεν καταφερε να κατεβασει το αρχειο που εψαχνε εναγωνιως, μπες για λιγο στην θεση του. Πιστευω να σε καλυψα, ..και αν επιτρεπεις, ειναι πια και μια "συμβουλη" απο καποιον που ηταν μαλλον πιο ....ευεξαμπτος απο σενα. 😀😀

hp8: 👍👍

Καλη μερα σ'ολους

 

 

Επεξ/σία από gusvlachos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gusvlachos είπε

micos000 : Παρα πολυ καλο & πολυτιμο πια αυτο το iso για διαγνωστες και οχι μονο, κρατησε το !.👍👍

kormos:  Μην εισαι τοσο ευεξαμπτος παλληκαρι μου, τo καλοπροαιρετo  " βρε παιδια " δεν ειναι κακη συμπεριφορα ιδιαιτερα απο εναν που βρισκετε στας δυσμας του βιου και εχει αναλωσει μια ζωη στον χωρο των διαγνωστικων. Το "λιγη προσοχη" απευθυνετε στην απογοητευση που ενοιωσε ο GioNiko που δεν καταφερε να κατεβασει το αρχειο που εψαχνε εναγωνιως, μπες για λιγο στην θεση του. Πιστευω να σε καλυψα, ..και αν επιτρεπεις, ειναι πια και μια "συμβουλη" απο καποιον που ηταν μαλλον πιο ....ευεξαμπτος απο σενα. 😀😀

hp8: 👍👍

Καλη μερα σ'ολους

 

 

Δεν αγχώνομαι για τίποτα,  απλά στη θέση του θα εγκαθιστούσα την αγγλική έκδοση που είναι και διαθέσιμο παντού 🙂

Με έβαλες όμως στην πρίζα να σηκώσω vm με τα XP 😂

Μφχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καντο, και εγω σε vm με ελληνικο XP professional sp2 το τσεκαρησα.

Η αλλη λυση ειναι αυτη που λες αλλα χρονοβορα, προυποθετει επανεγκατασταση η νεο partition και επαναεγκατασταση του διαγνωστικου s/w που κατα κανονα ειναι δεκαδες Gb.

Επεξ/σία από gusvlachos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν πειραζει, σου λεω το εκανα εγω την ημερα που εκανα το post. Φανταζομαι δε, ο φιλος που το εψαχνε εναγωνιως ειχε κατεβασει το διαγνωστικο s/w σε απλα ΧΡ sp1/2 και εψαχνε το sp3 για αναβαθμιση, (για να μην ξανακανει εγκατασταση σε .enu), που σε full version θελει 3-4 ωρες σε μερικα διαγνωστικα tης ταξεως των 150 Gb.

Οποιος χρειαζετε το XP professional sp2 greek το εχω σε γνησια εκδοση με ολους τους κωδικους ενεργοποιησης της microsoft.

Επεξ/σία από gusvlachos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...