Προς το περιεχόμενο

Pulze ID και Heets


TeoMsD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα παιδια,εχω αγορασει εδω και καμοια βδομαδα τη συσκευη pulze και με εχει βολεψει παρα πολυ,καμοια σχεση με το glo που το βρισκω αγευστο και καπως αδυναμο.Εχω δοκιμασει 5 απο τις γευσεις που βγαζει (rich bronze,balanced blue,ice,forest purple) και ειμαι πολυ ευχαριστημενος,οποιος θελει κιολας να του πω γνωμη ελευθερα.Ακουσα λοιπον πως τα τσιγαρα του iqos ειναι συμβατα στο pulze και θελω οποιος τα εχει δοκιμασει να μου πει μια αποψη,ποια γευση προτεινει κλπ.Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

Συγγνώμη για το άσχετο της απάντησης αλλά επειδή χρησιμοποιώ glo και μου έχει σπάσει τα νεύρα (μερικά τσιγάρα είναι «τζούφια», άλλα σπάνε  μέσα, βουλώνει εύκολα και καθαρίζεται δύσκολα) αν γίνεται γράψε κάποιο σχόλιο πώς είναι σαν συσκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Να το ξεθαψω λίγο καθώς πρόσφατα το πήρα σαν δοκιμή, πρώτη φορά σε θερμαινόμενο.

Ενω γενικά είναι ικανοποιητικο, είναι εκνευριστικο που για το 1ο λεπτό η τζούρα είναι άθλια, δεν ρουφάς σχεδόν τπτ, καθόλου "καπνό". Όταν τα λαμπάκια είναι στο μισό χρόνο που απομένει, εκεί είναι το καλύτερο. Οπότε παπαριές τα περί "ίδια τζούρα από την πρώτη ως την τελευταία". Εκτός κι αν έχω πέσει σε ελαττωματικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 19/5/2023 στις 10:10 ΜΜ, sheik είπε

Να το ξεθαψω λίγο καθώς πρόσφατα το πήρα σαν δοκιμή, πρώτη φορά σε θερμαινόμενο.

Ενω γενικά είναι ικανοποιητικο, είναι εκνευριστικο που για το 1ο λεπτό η τζούρα είναι άθλια, δεν ρουφάς σχεδόν τπτ, καθόλου "καπνό". Όταν τα λαμπάκια είναι στο μισό χρόνο που απομένει, εκεί είναι το καλύτερο. Οπότε παπαριές τα περί "ίδια τζούρα από την πρώτη ως την τελευταία". Εκτός κι αν έχω πέσει σε ελαττωματικό.

 

Στις 30/8/2022 στις 8:47 ΜΜ, stathisp είπε

Καλησπέρα

Συγγνώμη για το άσχετο της απάντησης αλλά επειδή χρησιμοποιώ glo και μου έχει σπάσει τα νεύρα (μερικά τσιγάρα είναι «τζούφια», άλλα σπάνε  μέσα, βουλώνει εύκολα και καθαρίζεται δύσκολα) αν γίνεται γράψε κάποιο σχόλιο πώς είναι σαν συσκευή.

Γενικά πλέον με αηδιάζουν τα id του pulze,ενώ στην αρχή είχα ενθουσιαστεί ξέρω γω τώρα αν κάνω αηδιάζω μου φαίνετε πολύ έντονη αυτη η γεύση/μυρωδιά του θερμαινόμενου,τώρα δεν ξέρω μπορεί σε κάνα μήνα να μαρεσει πάλι δεν ξέρω τι φάση,πάντως τελευταία φορά που δοκίμασα στο pulze τα heets του iqos ήταν πένα,πολύ ωραία,σαν συσκευή γενικά κομπλέ μου χε φανεί όσο την είχα,που και που την καθαρίζεις λίγο με το βουρτσακι που χει μέσα και αυτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Στις 27/5/2023 στις 11:39 ΜΜ, TeoMsD είπε

 

Γεια σου φίλε 

 

Άρχισα να χρησιμοποιώ την συσκευή pulze id πριν λίγες μέρες και σήμερα το πρωί ενώ έχω βάλει το τσιγάρο και περιμένω λίγο για να το καπνίσω η συσκευή σβήνει και ανάβει ένα κόκκινο φως στο κάτω μέρος του κουμπιού

 

Θα ήθελα να ρωτήσω μήπως ξέρει κάποιος τι συμβαίνει;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, τί είναι αυτη ή νέα μόδα με τα φυλλα τσαγιου ρε γμτ .Εκανα μονο το άρωμα καρπουζι το καλοκαίρι και τώρα το ξαναβγάλανε με φυλλο τσαγιου. επειδη έχει μπει νέος νομος απο την Ευρωπαική ένωση ,χαλασανε όλες τις γευσεις...Κρίμα

Επεξ/σία από MrGalaxy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/12/2023 στις 10:23 ΜΜ, MrGalaxy είπε

Καλησπέρα, τί είναι αυτη ή νέα μόδα με τα φυλλα τσαγιου ρε γμτ .Εκανα μονο το άρωμα καρπουζι το καλοκαίρι και τώρα το ξαναβγάλανε με φυλλο τσαγιου. επειδη έχει μπει νέος νομος απο την Ευρωπαική ένωση ,χαλασανε όλες τις γευσεις...Κρίμα

Και εγώ έκανα τα capsule polar της pulze όπου μετά την κατάργηση δοκίμασα τα polar green και δεν μου άρεσε καθόλου. Ξαναγύρισα στο κανονικό τσιγάρο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...